Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Markantalya Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 717273   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
ahmetrefik

11 yıl önce - Pzr 03 Arl 2006, 17:05

acaba yukardaki resim gibi olacağı kesin mi yahu?elinde net proje resmi olan var mı yukardaki değilse?

Halil
11 yıl önce - Pts 04 Arl 2006, 01:35

Valla yapilan veya yapilacak olan bina ile ilgili ne bir proje resmi ne gazete haberi ne de yerel yayin organlarinda ilgili bir konu gordum. Ama yukaridaki maket cok ama cok eski. Bu proje cok uzun suredir askidaydi. Eger su an yapilan buysa gercekten uzulurum. Sehrin ortasinda bu kadar onemli bir noktaya cok daha guzel bir proje yakisir. Bir suredir vincler donmeye basladi ama oyle aman aman bir hareketlilik yok. Zaten olsa gazetelerde coktan haberi cikmis olurdu. Son zamanlarda gidip goren oldu mu? Ben sadece araba ile gecerken gorebiliyorum, o da batti ciktidan gectigim icin net olmuyor.

Musa07
11 yıl önce - Pts 04 Arl 2006, 01:55

Evet ben gördüm.Muhasebecimin ofisi bu inşaatın yapılacağı dev çukura bakan konumda.İçersinde o koca kamyonlar,grayderler oyuncak gibi görünüyor.Bir kaç ay önce koca vinçler yerleştirildi,sorupta cevap aldığım kişi ne derece doğru söyledi bilmiyorum ama bir tarafı ticret-alışveriş-kültür merkezi ve otopark,diğer tarafı ise büyükşehir belediye binası olacakmış.Ancak belediyece kültür merkezinin gereksiz olduğu şu açıklamayla ifade edilmiş http://www.antalya.bel.tr/tr/bel_guncel/haber_det ...sayfa=2374

efrahim
11 yıl önce - Pts 11 Arl 2006, 15:01

selam bence bu iş merkezi muhtesem belediye ekibini kutluyorum..ama antalyaya gökdelen yapılmalı...olsun buda fena sayılmaz...........

ahmetrefik

11 yıl önce - Cmt 16 Arl 2006, 19:42

zaten yukardaki proje resmi olmayabilir arkadaşlar.o resim çook öncenin,ama olabilir de tam bilmiyorum.3 tane vinç sürekli çalışıyo.bekliyoruz bakalım

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 717273   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA