Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Markantalya Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   1234 ... 717273   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
buraksal

12 yıl önce - Sal 19 Arl 2006, 23:09

arkadaşlar antalyada niye gökdelen yoktur bunun cevabını verebilecek birisi varmı??acaba diyorum yüksek katlı bina yapılması yasak mı?? kepezin gelişmesi isteniyor ama kimsenin bi çabası yok bu konuda kepez tarafına bir gökdelen yapılsa eminim bulunduğu alanı aşırı derecede kalkındıracaktır!!! hem yakışmazmı güzelim şehre  hiç anlamam!! bu konuda hiç bi çalışma yok denilebilir bütün yatırımlar otel hiç anlayamam

ahmetrefik

12 yıl önce - Çrş 20 Arl 2006, 18:03

Ah kardeşim ben de aynı dertten muzdaribim.hadi falezleri anlıyorum.tamam kesinlikle yapılmamalı ama kepezde veya şehrin denizden uzak merkezi yerlerine hiç mi dikilmez şöle 20 katlı(en az)bi gökdelen anlamıyorum.bilinçli yapılıyo herhalde

elif_uysal
12 yıl önce - Prş 04 Oca 2007, 14:54
2000 plaza

Antalya merkezde plaza adı altındaki tek bina 2000 Plaza.2005-2006 yılında bu yapının Roof katında ofisim vardı.Manzara inanılmaz.Hatta hala üzülürüm o firmadan ayrıldığım için manzarayı kaybettim.Ama bildiğim tek şey Antalya çok fazla plaza ve gökdelen kültürünü kaldırabilceke bir şehir değil.Hem ticaret potansiyeli hemde fiziki yapısı buna müsait değil.2000 Plazadan Antalyaya baktığımda gördüğüm şey o müthiş manzaranın içinde düzensiz yapılaşma.Aynı boyda bina bulmak imknsız.Görsel kirliliği görmeniz lazım anlamak için.O yüzden Antalya'ya plaza yada gökdelen yapılması çok ihtiyaç dahilinde değil diye düşünüyorum.O binalara harcanacak para Kaleiçini tinercilerden temizlemek için kullanılmalı bence...

Musa07
12 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 22:54

Hafriyat çalışmaları bitmiş ve temel çalışmalarına başlanmış.Böylesine büyük bir temel ancak bir gökdelene işarettir.Ama tabi proje değişip kat sayıları azaltılmış Büyükşehir Belediye hizmet binası ve ticaret ve kültür merkezinden bahseden bir gazete köşe yazısı okumuştum.Sanırım en yüksek 15 kat civarı.Ayrıca aşağıdaki linkten B.Belediyenin internet sitesinden duyurduğu üstü kapalı açıklamasına ulaşabilirsiniz.

http://www.antalya.bel.tr/tr/bel_guncel/haber_det ...sayfa=2374

Musa07
12 yıl önce - Cmt 20 Oca 2007, 21:03

(+)

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 717273   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA