Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Markantalya Alışveriş Merkezi [AVM]
123 ... 717273   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
mert ay
14 yıl önce - Çrş 17 Ksm 2004, 03:25
Antalya - Markantalya Alışveriş Merkezi [AVM]

(+)

Bu merkez eski otogar alanına yapılacak gökdelenin yerine yapılıyormuş.Buda bayagı yüksek sayılır..Beton yığını işte...İğrençh...Proje maketini buldum...Yine TAAA MOSKOWADAN bir derin habercilik örneği performansı daha izliyoruz...Müthiş müthiş...

ahmetrefik

12 yıl önce - Prş 26 Ekm 2006, 20:31

eski otogarın olduğu yere yapılacak iş merkezi hakkında detaylı bilgiye sahip olan var mı?gökdelen gibi bişey mi yapılcak?bilgilendirebilcek biri varsa sevinirim

Halil
12 yıl önce - Prş 26 Ekm 2006, 22:54

Konu hala mahkemede diye biliyorum ben. Kadiahmetogullari almisti ihaleyi ama uzun suredir civi cakilmadi buraya. Bir kac ay once insaat alanina dev bir vinc geldi. Gecen gun ikinci bir vinc daha gordum ama vincler hareketsiz duruyor. Bu kadar degerli bir arazi yillardir bos.

buraksal

11 yıl önce - Cmt 02 Arl 2006, 16:56
büyükşehir belediyesi iş merkezi

antalyamızın gökdelenlere ihtiyacı var çünkü 4. metropol olmaya hazırlanıyor..bence gökdelenler metropollerin bayrağı konumunda..bu proje çok hoş ve görkemli kepeze ve konyaaltınada birer gökdelen yapılmasını isterim valla çok güzel görünüyo

M.Ali
11 yıl önce - Pzr 03 Arl 2006, 17:02

Maalesef çok kötü bir tasarım bu! Ankara'nın kamu binalarından bile daha çirkin! Bunun yerine iki tane 30 katlı kutu gökdelen yapsınlar yanyana, en azından bu kadar çirkin gözükmez  

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 717273   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA