Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1027
cCcenk38
2 ay önce - Pts 22 Tem 2019, 23:12
Helal olsun

cCcenk38
2 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 01:45

Orkun Kokcu ismini aklinizda iyi tutun.. yeni devrin en iyilerinden olacak.

Kendisi Hollanda Umit Milli Takiminda kaptanlik yapiyordu. Hollanda’lilarin baya zoruna gitti Turkiye’mizi tercih etmesi. Rahat Hollanda icin oynardi. Hollanda’nin simdi ki en iyi yeteneklerinden diyebilirim.

Kendisi “ben vatansever birisiyim ve ulkem icin mucadele etmek istiyorum” dedi.

Bize de helal olsun demek duser. InsAllah harcamazlar, cunku cok saglam oyuncu.

cCcenk38
2 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 02:15

Hatta kendisi cift ayakli.

cCcenk38
2 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 02:24

Ajax’da 16 yasinda Naci Ünüvar diye bir genc yetenek var. O da Hollanda’nin en iyi yeteneklerinden. Bence Hollanda’yi tercih edecek, fakat bu gercekten son yillarin en iyi yeteneklerinden. TFF bir oturup konusmali kendisiyle.

Sparta Rotterdam’da 19 yasinda Halil Dervisoglu diye bir genc var. Aslen Trabzonlu. O da Turkiye’mizi secti.

Alt yapilar Turk dolu, TFF gelip gotursun buradan hazir oyunculari.

Bundan 5 sene onceye kadar ben de futbol oynuyordum. Takimda 7/8 Turk vardi, hepimiz Turkiye’mizi tercih ederdik kendi aramizda konusurken. Sadece 1 kisi arada kalmisti. Turk gencligi milliyetci olarak yetisiyor. Federasyon alip gotursun hazir oyunclari buralardan. Herkes Turkiye’mize oynamak icin can atiyor.

cCcenk38
2 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 02:36

Atakan Akkaynak var Willem II’de..

Ferdi Kadioglu var Fener’de. Hollanda dogumlu.

Dogucan Haspolat var Excelsior’da.

Elayis Tavsan var Sparta Rotterdam’da.

Var oglu var.

cCcenk38
2 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 02:58

Isvicre dogumlu ve su an Fc Basel’de oynayan 21 yasindaki Eray Comert, Milli Takimimizi tercih etti. Hayirli olsun.

cCcenk38
1 ay önce - Sal 30 Tem 2019, 23:11

Milli Takimimizi tercih eden Eray bugun SL on eleme macinda gol atti ve boylece takimi turladi.

cCcenk38
1 ay önce - Sal 06 Ağu 2019, 21:01

Gavurlar kuduruyor demistim Gurbetcilerin bizi tercih ettikleri icin.

Hollanda’nin en unlu spor yorumcusu Johan Derksen, Orkun Kokcu uzerinden Turkiye’ye saldirarak Turkiye’ye “a* bir ulke” dedi.

https://www.google.nl/amp/s/amp.reklam_link.com/haber/ ...tti-882212

Ugi Öz

1 ay önce - Sal 06 Ağu 2019, 21:14

Türklere ve müslümanlara saysinlar sövsünler kötülesinler yasak koysunlar sonra Türkler niye bizim milli takimi tercih etmiyorlar diye kuduruyorlar…

cCcenk38
1 ay önce - Çrş 07 Ağu 2019, 14:14

Hollanda’da bir suru Turk var altyapilarda.. insAllah hepsi Turkiye’mizi tercih eder.

Hollanda, Almanya gibi ulkelerin altyapilari Turk dolu. Isvicre ve Avusturya da idare eder.

sayfa 1027
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET