Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Ahmet Özbuluk

7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 14:53

Alıntı:
Gaziantepspor, belediyesinin takımındaki alt yapıyı iyi kullanırsa, seneye şampiyon olur kesin.

Sanırım Serdar Deliktaş'ı alacaklar. Serdar la Cenk'i yanyana düşenemiyorum. Birde uyum sağlarlarsa. 6. büyük geliyor demektir.

Ahmet Bey
7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 14:59

Gaziantepspor belirli zaman adını iyi duyurmus bir takımdı , ama Tolunay Kafkas'in eski takımı Trabzonspor karsısındaki rezalet yenilgisinden sonra itibarını yitirmistir.. Umarım gelecek sezon Gaziantep'i Bank Asya'ya ugurlarız ..

Ahmet Özbuluk

7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 15:12

Alıntı:
Umarım gelecek sezon Gaziantep'i Bank Asya'ya ugurlarız ..

Bunu senin torunların bile göremeyecek Allah'ın izniyle. Senin gibi 3-5 çakal için Bursa'lı kardeşlerimizin canını sıkacak yorumlar yapmayız. İnşallah Bursa küme düşer demeyiz. Akıllı ol. Sayfayı kirletme. Ya da 4-1 'in acısını soda içerek gider. Yazdıklarına göre anlaşılan fenerliysen de "her zaman diyeceksin nedir bu antep'den çektiğimiz" diye. sonra böyle densizlere yorum yapınca ben suçlu oluyorum. bankasya ya uğurlayacakmış.... küfür ettirrecekler adamı.

Ahmet Bey
7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 15:21

Alıntı:
Senin gibi 3-5 çakal

Ayni Küfür hakaret ile karsılık verecegimi bosuna bekleme seviye farkı var , senin seviyene düsmem ... Ayrıca bu kadar hiddetlenmen niye , her dogru karsısında böyle insanlara hakaretmi edersin sen..

Ahmet Özbuluk

7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 15:32

Akıllı ol diyorum hala konuşuyorsun. Git gazi şehre olan nefretini benim olmadığım başka yerde dile getir. Burda böyle şeyler yazarsan anında cevabını alırsın. Bir yerden bir yaran varki X takıma değil de Gaziantep'e kin kusuyorsun. Bizim açtığımız bazı darbeler ağır yaralar bırakır. Zamanla alışırsın. Ya da alıştırırlar. Bazı insanların gönül vermiş olduğu takımlara haddini aşan şeyler yazarsan anında o dili keserler.

Erol.Garip
7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 15:39

Alıntı:
Gaziantepspor belirli zaman adını iyi duyurmus bir takımdı , ama Tolunay Kafkas'in eski takımı Trabzonspor karsısındaki rezalet yenilgisinden sonra itibarını yitirmistir.. Umarım gelecek sezon Gaziantep'i Bank Asya'ya ugurlarız ..

O maçı seyrettim. Normal bir maçtı. Daha önceki Fener - Antep maçını da seyrettim.
Fener takımı, maça başlamadan içeride bir strateji belirledikleri apaçıktı..
Daha maçın başında, Emre, Antepli oyunculara çok sert girmeye ve kışkırtmaya başlamıştı.
Anlaşılan, Fener teknik strateijisi, Emre'yi kullanarak, öncü kışkırtmacı yapmıştı.
Antepli futbolcuların, korku baskısı kıskacına alınması şeklindeki Fenerin bu oyun stratejisi, bu maç gerekirse her tür pislikle alınacak, şeklindeki bir stratejiden başka birşey değildi.. Emreden sonra, Fenerin başka bir iki futbolcusu ile devam etti bu kışkırtma ve korkutma. Zaman zaman Antepli bazı oyuncuların reaksiyonları olmadı değil, ama, sindirildiler sonuç itibariye. Eğer Antep oradan puan veya puanlarla dönseydi, o stadda feci şeyler olabilirdi. Hakem filan da bunu gördü, veya bu konuda, yukarılardan bir yerlerden telefonlar almış olmalı ki, 2nci yarıda, düdükler bariz Fener lehine çalınmaya başladı. Bir oyuncu hakemin hemen önünde, kasıtlı olarak Antepli bir oyuncunun ayak bileğine bastı. Belki amacı yaralamak değil, kışkırtmak, kızdırmak ve sonuç olarak kırmızı kart göstertmekti Antepli oyunculara.. Bu Fenerli oyuncu, o hareketinde kart görmez iken, çok basit iki sarı kart ile Antepli bir oyuncu kırmızı gördü.. Fenerlile ne diyor? Antep çok defans yapmış? Eh, oynayacak adamlar ama, oynatmıyonuz ki, kışkırtmalar, çirkeflikler, filan filan.. Adamlar, bari 1 puan alalım savunmayla dediler. 1 puanda fena sayılmazdı 3ncülük yarışında.. Başarıyorlardı da az kalsın, ama, hakem, devre arasında gelen telefonlardan sonra, bayağı korkmuş olmalı ki, önce, o kadar sert faullerin olduğu bir maçta, ucuz bir kırmızı ve maç uzatılması... Hakem rahatladı, deliye dönen seyircilerden korkan yukarıdakiler rahatladı, herkes rahatladı... Ama, maçı izleyen taraflı tarafsız bütün insanlar rahatlamadı.. Bunun sonucu Fener denilen takımın yöneticilerine de, yukarıdan telefon edenlere de yansıyacaktır.. Böyle çirkefliklerle filan halkı korkutacaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar.. Aklı başında bir Fener taraftarı da, aklını başına toplar, ve bu olanların normal olmadığını görür..

Ahmet Bey
7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 15:47

Alıntı:
Akıllı ol diyorum hala konuşuyorsun.

senin demenle akıllı olacak degiliz

Alıntı:
Git gazi şehre olan nefretini benim olmadığım başka yerde dile getir.

Burada sporu tartısıyoruz.. sehri degil sen anlamadıysan ben ne yapayım.. Gaziantepspor'un yenilgisine elestiri var , Gaziantepe degil..iyi oku

Erol.Garip
7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 15:54

Alıntı:
Burada sporu tartısıyoruz..

Fenerbahçe futbol takımı sporu tartışmıyor ki... Benim param var, medyam var, iyi futbo oynayıp oynamadığım önemli değil, yeter ki, şampiyon olayım, hava atayım.. Paran varsa, iyi oyuncu alırsın, fos çıkarsa bir daha alırsın, falan filan.. Param var diye çifkeflik yapmak ne zaman spor oldu..

Gaziantep, şu anda, Türkiyenin en iyi spor endüstrisi olan şehridir. Futbol takımları iki ligde de zirveye oynuyor, teknik adamları başka takımların başlarında ligde zirvelere oynattı.. Bu yıl, Gaziantep şehri futbol spor endüstrisinin zafer senesi, eğer sportif açıdan bakarsan. Ne Fener, ne Trabzon, ne Bursa.. Bu yıla Gaziantep damgasını vurmuştur futbola, sportif açıdan.

Ahmet Özbuluk

7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 15:59

Arkadaş bir yenilgiyle bank asya'yamı gönderirsin sen takımı. Kim yenilmek ister. Haksız kırmızı kart olmasaydı başa baş gidiyordu. Bizim de 3. lük hedefimiz var.Fenerli arkadaş sana tavsiyem ilk önce yaşadığın şehrin takımını tut. sonra da tepki alacağın yorumlar yapma. 20 senedir süper lig de olan bir takıma bank asyaya uğurlayalım dersen gülerler sana. Azıcık dikkatlı ol Seviyeni koru.

Erol.Garip
7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 16:13

Antep küme mi düşecek diyorlar? Antepliler, ben olsam, Antep belediye takımını da, bu sene üst lige çıkartırım. Çıkacak kapasiteleri de var.. Olur sana 2 Antep takımı bu ligde, biri de Belediye.. Birinin belediyesi varda, varsın Antep'in de olsun.. Seneye Antep belediye, Istanbulun belediyesini de ligden düşürür ve beraber düşerler gerekirse.. Istanbul belediyesinin bu ligde olması, bal gibi de siyasi.. Siyaset spora bu kadar bulaşmışken, hakemler filan siyasi baskı altındalarken, Antep, yılma.. Çıkar belediyeni de bu lige.. Çıkacak kadar iyi futbolda oynuyorlarmış. Şampiyon Samsunu ve 2nci Mersini yenmeleri az buz iş değil. (pohpohlamak filan değil yaptığım Fenere yaptıkları gibi. Yiğidin hakkı yiğide, Gaziantepspor ve belediyesine olan sözlerim.)

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET