Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantepspor [futbol]
« önceki   123 ... 273274275 ... 281282283   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 274
Cenk Gültekin
site denetçisi

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 03:22

Güle güle koca çınar..!!

Türktepeli

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 09:21

Nerden biliyorsun maçı sattıklarını emin konuşuyosun,bu futbol 3 -0 yenersin ikinci yarı yenilirsin,Fenerbahçe maçındaki yönetim Celal Doğan yönetimiydi ve 10-15 yıl olmuş ,şimdi gelelim Tabata vs.zamanlarına yine uzun zaman olmuş o paralara satıldığında Gaziantepspor da sorun yoktu borç yoktu takım o yıllardan itibaren de iyiydi sen çok eskilere gitmişsin ayrıca kızılların yönetiminde son yıllara doğru sorun çıktı ,birileri paraları yedi,çilesini Gaziantepspor çekiyor

Misafir fda

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 10:01

Gaziantepspor Düşmedi Gaziantep Düştü
Karagöz Mahallesinde Dükkan Dükkan Gezmeye Kalksak Gaziantepspor’dan Ekmek Yememiş Kimse Yoktur . Halk Küstürüldü , Halk Gelir Gibi Kelimelere Gerek Yok . Bu Memlekette Dünya Kadar Suriyeliye Bakanlar Bugün Bir Gaziantepspor’a Bakamadıysa Bu Bizlerin Değil Şehri Yönetenlerin Ayıbıdır .
Gaziantepspor’un Sizlerin Ellerine İhtiyacı Vardı, Sizler Elinizi Uzattınız Ama Tutup Kaldırmak İçin Değil , Yitip Düşürmek İçinmiş Yazıklar Olsun . Bizleri Kötü Gösterip Serseri , İşsiz Diyenlerin Hepsinden Daha Düzgün İnsanlarız Bizler , Siz İse Nefretinizden Bunları Görmeyecek Kadar Kör Olmuşsunuz .
Sahi Bir Sorum Olacak Biz Size Ne Yaptık ? Ne Yani Özgür İrademizle Gaziantepspor’u Tuttuk Diye mi Bu Şekilde Dışlandık , Şimdi Düştük Ne Sanıyorsunuz Vazgeçerler Falan Mı Diyorsunuz , Yanılıyorsunuz Daha Da Bağlanıyor Herkes . Düşmek Neymiş Bir Kez Daha Anlıyoruz . Ama Anladığımız En İyi Şey Düşünce Bir Başına Olmakmış .

Herkes Bilsin Ki Vazgeçmeyeceğiz , Aleme Yemin Olsun Ki Daha Çok Seveceğiz.

#SonunaKadarGaziantepspor

lecce
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 10:18

Alıntı:
O şehrin güçperest halkı gitti maddi gücü daha iyi olan Gazişehir saflarına geçti sadece onlar mı? 27 Gençlik denen sözde ''safkan Gaziantepsporlular'' bile bu takımın arkasında Ankaragüçlüler ve ADS'liler kadar duramadılar

Herkes 3-0 dan 4-3 lük maçı konuşuyor da 2001 sezonunda , asıl o sezon en az bunun kadar ilginç bir mevzuyu daha anlatayım size. Şimdi ligin bitimine 3 hafta kala biz iç sahada A.gücüne yenildik, Fb de deplasman da Erzurum u yendi önümüze geçti puan farkı. Sonraki hafta biz Antep e deplasmana gittik. Neyse indik şehre, sanki 3 hafta önce şampiyonluk şansı olan takım ve şehir burası değilmiş te Kadıköy de Fb nin şampiyonluk turuna gelmişiz gibi ortam vardı. Caddeler, sokaklar her yer yahu sarı laci. Dedim bunlardan taraftar ve camia bazında hiç bir şey olmaz. Bursa, Trabzon, Sakarya, Eskişehir olsa şuan burası böyle mi olurdu? Şehir olarak, insan olarak misafirperverlikte 10 numaralar ama taraftarlık ve tribüncülük ayrı bir olgudur, bir kültürdür.

Bakmayın burada Antepspor holigancılığı oynayan, yok şöyleyiz yok böyleyiz diyen eski üyenin zamanında yazdıklarına, hemen diğer takımın tarafına geçtiler. Neyse merak etmesinler hülle ile şuanki takımları eski takımları ile yer değiştirir onu da kabul ederler nasıl olsa sorun yok.

Misafir de2

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:07

Proje süper lig geliyor..Anadolu takımı kalmayacak.
Pek yakında

Misafir f19

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 03:58

Ligi kapatsınlar bence. Zaten maç sonuçlarını da dizayn ediyorlarmış gibi geliyor bana. Hiç güvenim yok. Zevk almıyorum maçlardan.

Sinan Polat
3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 05:55

Gaziantepspor takimi bu güne Kadar sehirin tüm esnafina para kazandirmistir, yillarca rakip takimin taraftarlari gaziantepe geldiler havaalaninin yolcu kapasitesini cikardi, bu gelen bi nevi turistler sehirdeki hotellerde kaldilar, hoteller ihtiyaclarini esnafdan alirdi, mac esnasinda Gaziantep kebapcilari dolar tasardi, yillarca ciftciden sanayicisinede Kadar herkez kazanirdi simdi havanizi alirsiniz !
27 senedir bu sehre kimler geldi gitti, italyan fransa ispanya ingiltere hollanda takimlari misal . Bu takimi bu hallere düserenleri Allah bildigi gibi yapsin. öyle öfkeliyimki, Gaziantepin Bayan Voleybol takimini kapatan bir tomlumdan ne beklersin, bir Gaziantepli olarak utaniyorum bu halden bu kültürsüzlükten......

Misafir 819

3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 07:16

Dostum Antepliler çok güzel kebap yeller. Bunun dışında hiçbir konuda duyarlılıkları yok. Ben de bir Antepli olarak utanıyorum. Me too yani...

Misafir de2

3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 17:46

Bizim ata sporumuz Türkiye çapında pazar günleri mangal başında saatlerce kebap yellemek. Böyle bir spor branşı olsa, her sene şampiyonluğa aynarız.

Zamanında Asım başkan bu şehir için çok uğraştı kebap lahmacun yerine diğer aktivitelerde biraz aktiv olalım diye ama nafile, böyle geldi böyle gider.
Biz lahmacunu sogansız yerizz yorumm

Misafir 6cf

3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 19:00

Kebabı, Lahmacunu bırakın artık. Yıllanmış bir Bordeaux ile trüflü bir italyan pecorino peynirini deneyin ve nirvanaya ulaşın...

sayfa 274
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET