Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantepspor [futbol]
« önceki   123 ... 272273274 ... 290291292   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 273
kürşad58
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 23:07

ads 1940, kardeşim o arkadaş başka bir olaydan bahsediyor..futbolu bahane ederek burada farklı bir tartışma açmak istiyor..ama avcunu yalar

cCcenk38
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 23:08

Ne demek istiyor bende anlamadim

Misafir 4ab

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 01:38

"Proje takımı" dedikleri bir kavram çıkardılar şimdi. Artık moda bu. Örneğin Başakşehir; bütçesi Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile yarışacak bir takım kurabiliyor. Sorarsan bonservissiz aldık, sponsor bulduk, borcumuz yok, iyi yönetiyoruz falan diyorlar. Buna çocuklar bile güler. O derenin bolluğu nereden geliyor. Kaynağınız ne. Benim söylemek istediğim şu. Ne kadar zorlarsan zorla bir Başakşehir'den bir Galatasaray yaratamazsın. Bir Gazişehir'den bir Gaziantepspor yaratamazsın. Üstelik bunu toplumun kaynaklarını haksız bir şekilde buralara aktararak yapmaya çalışıyorsun ve futbolu çirkinleştiriyorsun. Valla ben son zamanlarda iyice futboldan soğudum. İyi olur inşallah ne diyelim...

Misafir 478

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 05:12

Futbol takımlarının kuruluşlarından itibaren bir takım kavramlar onların üzerine yapışıp kalır. Örneğin Real kralın takımı, Celtic katoliklerin takımı, Rangers protestanların takımı, Livorno işçi takımıdır gibi. Yukarıda bahsedilen Başakşehir, Gazişehir gibi takımlarında her ne kadar artık belediyelerle bir alakası kalmadığı söylense de; sonuçta orijin olarak bir dönem belediye takımlarıydı. Ve aradan 100 yıl geçse de bu böyle kalacak. Bunun içindir ki toplumun bir kesimi için her zaman antipatik olacaklar. En azından benim için öyle...

Serkan 1517
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 18:40

Koca Çınar küme düştü

Özellikle söylüyorum;

Bu takımın küme düşmesine vesile olan ve içten gelerek bu takımın düşmesini isteyen herkesin

ALLAH belasını versin

alper23

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 21:02

Geçmiş olsun Gaziantepspor.

ads 1940
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 21:47

Bugün 1.Ligden bir yıldız kaydı gitti adı Gaziantepspor!

Şu takımın arkasında duramadılar neymiş efendim borçları varmış! Kızılları varmış vs,,

O şehrin güçperest halkı gitti maddi gücü daha iyi olan Gazişehir saflarına geçti sadece onlar mı? 27 Gençlik denen sözde ''safkan Gaziantepsporlular'' bile bu takımın arkasında Ankaragüçlüler ve ADS'liler kadar duramadılar.

Son 27 yıl o şehri o takım Süperligde temsil etti İzmir'in Adana'nın Kocaeli'nin takımı olmadığı dönemlerde bile hemde arka arkaya düşmeden temsil etti ama gücün güçlünün yanında saf tutan güç manyağı Gaziantepliler ilk düşüşünde acımadan tekmeyi bastılar o takıma düşene bir tekme de onlar vurdular.

Şimdi Gazişehrinizle mutlumusunuz ey Gaziantep halkı ve Gaziantep vekilleri vede Konukoğlu denen şehrin zenginleri?

Aynı şeyler kendi şehrinde rezerv belediye talkımı olan diğerleri için de geçerlidir. Manisaspor, Elazığspor, Sivasspor gibi kulüpler de bu yöntemle yok edilebilirler ben yazayım da şurda dursun.

Türktepeli

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 23:51

Gaziantepspor'un ayağa kalkması için düşmesi lazım gerekirse yine düşecek ,bu kadro bu ligi götürmez ,maddi imkan da yok,hiç değilse alt liglerde gençlerle oynarlar ,eni sonu o gençler pişecek ve güçlü olacaklar ,100 milyonu geçen borca hiçbir Gaziantep li holding el atmaz ,boşuna iş adamlarına kızmayalım ,her takımın başına gelebilir böyle şeyler ,Kayseri Erciyes Gaziantepspor'dan daha eski amatör e düştü ,Mersin idman da aynı şekilde ,diger şehirler de düştü birtek sorun bizde değil ,Gaziantepspor yok olmaz ,isteselerde yok edemezler o yüzden belli bi yıllar sıkıntılar olacak sonra düzelir inşallah,şunu unutmayın Gaziantep gelişti ,artık şehirdeki başka takımlarda düşünülmeli

Misafir b03

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 01:00

Gazişehiri s2m.

Karaman Ahmet
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 03:12

Alıntı:
Bugün 1.Ligden bir yıldız kaydı gitti adı Gaziantepspor!

Şu takımın arkasında duramadılar neymiş efendim borçları varmış! Kızılları varmış vs,,

O şehrin güçperest halkı gitti maddi gücü daha iyi olan Gazişehir saflarına geçti sadece onlar mı? 27 Gençlik denen sözde ''safkan Gaziantepsporlular'' bile bu takımın arkasında Ankaragüçlüler ve ADS'liler kadar duramadılar.

Son 27 yıl o şehri o takım Süperligde temsil etti İzmir'in Adana'nın Kocaeli'nin takımı olmadığı dönemlerde bile hemde arka arkaya düşmeden temsil etti ama gücün güçlünün yanında saf tutan güç manyağı Gaziantepliler ilk düşüşünde acımadan tekmeyi bastılar o takıma düşene bir tekme de onlar vurdular.

Şimdi Gazişehrinizle mutlumusunuz ey Gaziantep halkı ve Gaziantep vekilleri vede Konukoğlu denen şehrin zenginleri?

Aynı şeyler kendi şehrinde rezerv belediye talkımı olan diğerleri için de geçerlidir. Manisaspor, Elazığspor, Sivasspor gibi kulüpler de bu yöntemle yok edilebilirler ben yazayım da şurda dursun.

Sadece Besiktasa Tabatalari, Ayhan Akmanlari kakalayarak, tahminen 50 milyon € luk futbolcu satisi yapan, toplam futbolcu satisindan kasasina giren para tahminen rahat 100 milyon € yu gecen, bu gelirlere ragmen Gaziantepsporu 100 milyon borcun altinda ezenler ve 3-0 önde oldugu sampiyonluk mücadelesi maclarini devre arasinda Aziz Yildirimla pazarlik sonucu 3-4 kaybeden ve yine kendi cebini dolduranlar Gaziantepsporu yok etmemislerde, bir zamanlar Gaziantepsporu bir belediye baskaninin kurdugu gibi yeni bir belediye takimi kuranlar ve bu yeni belediye takimi Gazisehiri destekleyenler Gaziantepsporu yok etmisler öylemi?

Gaziantepli sehrini sever, sehrinin adini tasiyan takimin ücüzlerin hortumu olmasini hazmetmez. Iste bu yüzden Gaziantepspora sirt cevirdiler, desteklerini Gazisehire kaydirdilar!

En son Karaman Ahmet tarafından Prş 08 Mar 2018, 23:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 273
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET