Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantepspor [futbol]
« önceki   123 ... 270271272 ... 281282283   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 271
Türktepeli

4 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 13:22

Misafirlerin bu kadar söylediğine göre Gaziantepsporumuz baya yara vermiş başka şehirlerdeki insanlara ,4-3 lük maçı birtek Antep mi vermiş yıllar öncesinde ve şimdi bile böyle futbollar oynanıyor ,İlk yarı 3-0 yenersiniz ikinci yarı yenilebilir bi takım ,3 daha atacak kadar iddialı olan var mı ,ayrıca bu tartışmayı Gaziantepteki gs li arkadaşlar çıkarmıştır ,amatör müş te siz kendinizi kandırmaya çalışın

Kipcak
4 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 13:32

O maci vermeseydiler Galatasaray 5.kez üsü üste Sampiyon olacakti.

O dönem Antepin Baskani kim ? Hdpli ve Fenerli Celal Dogan....

Türktepeli

4 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 13:38

Fenerbahçe'nin kongre üyesi olabilir hdp lide olabilir ,ama Gaziantepspor'un başarıya ulaşmasını Celal Doğan sağlamıştır ,ayrıca üzerine bastıra bastıra maç verildi yazmışsınız

Misafir 5c2

4 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 15:27

ERZURUM-GAZİANTEP DOSTLUĞU

BB Erzurumspor’da yarın oynanacak olan Gaziantepspor maçı öncesinde hazırlıklar sürerken, maç öncesinde yaşanan olay, “Bu ne sevgi” dedirtti.

Gaziantep’te bir köfteci dükkanında çalışan 16 yaşındaki Levent Demir, iş yerinden izin olarak maçtan iki gün önce Erzurum’a gelerek, tuttuğu takım Gaziantep’in yolunu gözlemeye başladı.

Ekonomik anlamda zor günler geçiren ve ligin dibine demir atan Gaziantepspor’u destekleyen Demir, takımından önce Erzurum’a geldi.

Sosyal medyadan tanışarak arkadaş olduğu Ilıcalı Muhammed Enes Elkaz’ın misafiri olan Gaziantepli genç taraftar, BB Erzurumspor’un idmanını izledi.

Kendisini konuk eden Muhammed Enes Elkaz ile yakın bir dostluk içine giren Gaziantepli genç taraftar, “Ben Gaziantepspor’u çok seviyorum. Takımımız nereye gidiyorsa, bende oraya gidiyorum. Şimdi Erzurum’dayım, iki hafta sonra MKE Ankaragücü maçı için Ankara’ya gideceğim. Erzurum’da bana ev sahipliği yapan ve bağrına basan Muhammed Enes Elkaz’a teşekkür ediyorum. Enes ile dostluğumuz hep baki kalacak” dedi.(Gazetepusula)

cCcenk38
4 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 23:31

Antep’liler takimlarini satti

Serkan 1517
3 ay önce - Cmt 24 Şub 2018, 19:39

(+)

Ankaragücü Maçı Sonrasında Tribünde Duygu Dolu Anlar Yaşayan, Gözyaşlarına Hakim Olamayan Taraftarlarımız !

ali ihsan bilir
3 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 09:47

Teşekkürler Ankaragücü taraftarı
Başın öne eğilmesin aldırma gönül aldırma

Serkan 1517
3 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 11:02

Tarih 26.02.2004

Gaziantepspor 1 - Roma 0

Gol : Yusuf

ads 1940
3 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 11:35

Yediniz şu takımın başını.

Nerdesiniz eey iyi gün dostları??? yoksa düşene tekme atmak için birlerinin peşine mi takıldınız?

Serkan 1517
3 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 23:18

(+)

sayfa 271
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET