Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantepspor [futbol]
« önceki   123 ... 265266267 ... 281282283   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 266
Emir ERTEN

8 ay önce - Pts 20 Ksm 2017, 19:57

Gaziantepspor bugün sahasında 3-0 yenildi. Maç başladığında tribünleri boş görüp bu durumu yadırgamıştım. Oynanan oyuna ve skora bakınca tribünlerin neden dolmadığını anladım. Taraftara hak verdim.

Böyle giderse küme düşebilir bu sezon.

Misafir d28

8 ay önce - Çrş 22 Ksm 2017, 15:24

AFFET BİZİ GAZİANTEPSPOR'UM !
- 12 Yıldır Seni Bir Kızıl Belasının Elinden Kurtaramadık..
- Seni Dolandırıcıların, İstifcilerin Elinde Oyuncak Ettik..
- Antalya, A.gücü, Kocaeli, ADS, Eskişehir, Sakarya En Kötü Günlerinde Stadı Doldurup Takımlarına Destek Olup Kalkındırırken Biz Seni Kalkındıramadık Yalnız Bıraktık..
- Sadece Sosyal Medya Taraftarlığı Yaptık..
- Şehrin İleri Gelenlerinden Destek Beklerken Biz Sana Destek Olamadık..
- İyi Gününde Yanında Olanları Kötü Gününde Getiremedik..
- Km Ötelerdeki Takımı Destekleyenlere, Şehrinin Takımını Benimsetemedik..
- Gaziantep'liyim Diye Övünenleri Gaziantepspor'u Tutup Desteklemesi Gerektiğini Öğretemedik..
- Senin Yok Olman Pahasına, Sahanda Hep Dize Getirdiğin 3 Büyütülmüşleri Tercih Ettik..
- Küme Düşerken Kendi Stadımızda Şampiyonluk Kutlattık..
- Hainlerin Ellerine Koz, Düşmanlarına Prim Verdik..
- Sana Köstek Olanlara Biz Destek Olduk..
- Senin Bu Duruma Gelmende Bizde Sorumluyuz.. !

Misafir f27

8 ay önce - Çrş 22 Ksm 2017, 17:46

Gaziantepspor Gaziantep şehrinin şirin mi şirin takımı ancak taraftar maça gitmiyor

Misafir 109

7 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 19:59

Artık takip edeni de kalmamış yazık.Seneler önce bizim şampiyonluğu engelleyenler, tabatanın köybaşının parasını yiyenler nerede?

xeugma

7 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 00:35

Yıllar öncesinde şampiyonluğu ve Avrupa'daki başarıları tartışırken, takım şampiyonluğa hazır
değil (Celal Ağa!) safsataları ile halk uyutulurken şimdi takım 2.lig yolunda emin adımlarla ilerliyor! Acaba halkımız bu başarısızlığa hazır mı diye soran yok! Bu takımı elbirliği ile bu hale getirenler için kına çeşitleri kapış kapış... yazıklar olsun hepimize!!!

Muhammedovic 58
7 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 01:45

Gaziantepspor için artık geri dönüşü olamayacak hazin sonu çoktan kapı aralandı Gazianteplilere buradan sesleniyorum bir takım yitirilir bir takım dirilir.Yani zorla güzellik olmaz ama sonunuz Orduspor gibi Allah kurtarsın değerli Gaziantepliler elden birşey gelmez futbol tarihinde olan nüshaların birisini daha yaşıyoruz ülkede.Belkide bilemeyiz daha hiçbir şey bitmemiştir Allah kerim belki bir güne denk gelirsiniz işte o zaman bu takımla yeniden doğarsınız ha ama şöyle de birşey var sizin takımı ancak ve ancak Gazişehir Gaziantep FK kurtarır olumlu gayet net şekilde yalanmıyım sizcede mantıklı gelmiyor mu? Bu şehiri temsil edecek takım şart olacakları söylüyorum ya bu takım tarihi tozlu raflarda kapalı kalacak sonsuza denk ya da 2 kulüpte tek cati altinda birleşerek bu memleketi hakkiyla onuruyla temsil edecek siz daha iyi bilirsiniz değerli Gaziantepliler.

Misafir f1e

7 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 08:46

Sırf ahmet özbuluk gibi birisi var diye kaç kişi soğumuştur g.antepten merak ediyorum. Ben de inş bir daha çikmamak üzere amatöre kadar yolunuz var diyorum

Serkan 1517
7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 09:08

Bu Soğuk Rüzgarlar Şimdilik Gaziantepspor'umuzu Uçuruma Doğru Sürüklüyor Ama Bu Rüzgar Birde Tersine Dönerse O Zaman Allah Sizi Korusun

Son Nefese Kadar Gaziantepspor

Serkan 1517
7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 09:11

Alıntı:
Sırf ahmet özbuluk gibi birisi var diye kaç kişi soğumuştur g.antepten merak ediyorum. Ben de inş bir daha çikmamak üzere amatöre kadar yolunuz var diyorum

sen sıkıntı etme yeğenim amatöre düşsekte gene gelir o tatlı canını sıkarız senin.

Misafir e25

7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 09:13

Yeni bir takim da Gaziantepspor tarihi olmayacak.

sayfa 266
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET