Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Kerem Türkeri

7 yıl önce - Çrş 09 Mar 2011, 17:54

Alıntı:
cimbomu ısırdı bu hafta
gıcık olduğum ordu sporu da belediyesi ısırdı yine kendi oyuncusu ferdi ile son on beş dakikada girdi bir gol attı. bir de penaltı yaptırdı belediyeye kiralık vermişlerdi
bu hafta sarılacivert haftasıydı. buca, ankaragücü ve FENER kazandı sarı kırmızılar kaybetti

burası gaziantepspor bölümü neden gidip kendi başlığında övmüyorsun sarını ve laciverdini?

kenan_okuyucu
7 yıl önce - Prş 10 Mar 2011, 05:18

Başarı için istikrarın önemi yadsınamaz.

Şu anda başarıdan başarıya koşan Gaziantepspor inşallah teknik direktörleri Tolunay Kafkas'la çok uzun seneler birlikte olur.

Bu konuda dünyanın en önemli liglerinden İngiltere ligi tam bir istikrar abidesi.
1878 yılında kurulan Manchester United'ı, 133 yılda sadece 17 teknik direktör çalıştırmış.
1886 yılında kurulan Arsenal'de 18, 1892 yılında kurulan Liverpool'da da 115 yılda sadece 17 teknik direktör görev yapmış.

Umarım Gaziantepsor'la Tolunay hoca, Bursaspor'la Ertuğrul hoca gibi Türkiye'nin bu iki değeri yıllarca hep birlikte anılırlar.

Ahmet Özbuluk

7 yıl önce - Pzr 10 Nis 2011, 17:02

Avrupa bekle EFSANE GERİ DÖNÜYOR

ismail Kaya
7 yıl önce - Pzr 10 Nis 2011, 19:24

bugün maçtaydım. gaziantepe gelir gelmez ilk işim maça bilet almak olur.. taraftar harikaydı.. Daha da ileri Gaziantep

Ahmet Özbuluk

7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 22:18

stad full çekti. taraftar harikaydı. antalya direndi. iyi de oynadı. tebrik ederiz. 6 eksikle galibizzz..

AVRUPA AVRUPA SESLERİ STAD DA İNLEDİ..

Mehmet Cengiz Küllük
7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 22:37

Gaziantepsporumuz için zor bir maçtı. 5 eksikle çıktık. Cenk Tosun dünya çapında bir golcü. Elimizden geldiğince onun uzun süre takımda tutmalıyız. Gelecek yıl Avrupa Liginde oynayacağız. Takıma sağbek, stoper, yedek kaleci, forvet ve orta sahada Murat'ın yanına bir oyuncu alınmalı. Ayrıca Hürriyet'inde bonservisi alınmalı. Bu oyuncular alınırsa şampiyonluğun en büyük adayı oluruz ve Avrupa liginde en az 2-3 tur atlarız...

burakerkıral

7 yıl önce - Pzr 08 May 2011, 11:50

Ahmet Özbuluk

7 yıl önce - Pzr 08 May 2011, 12:04

çok kötü oynadık ama kazandık. ecel terleri döktük. 3 dakikalık uzatılması gereken maç 5 dakika uzadı 8.5 dakika oynandı. ne yapmaya çalışıyorlar anlamaıyorum.

bekle avrupa kabusun geri dönüyor..

emrullah
7 yıl önce - Pzr 08 May 2011, 17:16

Daha öncede bahsettimiştim her sene anadoludan 1 yada 2 takımı tutardım geçen senelerde Kayseri'yi ve Bursa'yı tutardım.Bu senede sezon başından beri bende Antep'i tutuyordum.Tolunay Kafkas fanatiği olan bir insnaım Antep'e iyi top oynatıyor karakterli bir insandır kendisi.Antep sezona iyi giremedi girseydi eğer iddia ediyorum şampiyonluğa bile oynardı,takımları çok iyi benkupadan elendikleri içind eüzülmüştüm ama 4. olmuşlar ve Bursa ile puanları aynı.
Başarılar Gaziantepspor,
Ordu'dan selamlar...

Erol.Garip
7 yıl önce - Pzr 08 May 2011, 18:49

Futbolla pek alakam yoktur, Gaziantep'e alakam vardır (sosyo-kültürel açıdan ve bilimsel zihniyeti işlerine yansıtmalarından dolayı.) Ama, bugün biraz futbolla ilgilendim (Bursadaki olayların spor dışına çıkıp, siyasi medya sayfalarına da taşmasından dolayı.) Bu arada, internetten tv izlerken, mersin maçı vardı, seyrettim, kazandılar. Tebrikler. Teknik direktörü, Antepliymiş. Sonra, Samsun - Antep maçından bahsettiler. Ne iş dedim. Antep belediye takımıymış. Spor sayfalarına bakınca, Samsun da ligde yükselmiş. Takımın teknik adamı da yine Antepliymiş. Antep belediyede ilk sıralardaymış ligde. O takımın da teknik adamı, Antepliymiş. Ne iş? Birbirlerine kıyak çekip, torpil işleri filan diyecektim ki, Gaziantepsporda, 1. ligde ilk sıralardaymış.. Vay be, diyecektim ki, biraz düşününce şaşırmadım.

Gaziantep şehiri, Türkiyede demekki sadece bilim, sanayi değil, futbolda da işi biliyor. Gaziantep demekki, azmi ile bilimsel yaklaşımı harmanlamış bir şehir. Alavere dalavere işlerle değil de, çalışarak, saksıyı da çalıştırarak demekki başarılı olunabiliyor, Antep futbolda da bunu göstermiş. Bu Antep, avrupada şampiyonlar ligine üç kere üst üste katılsın, üçüncüsünde kupayı getirir kesin. Orada, o sehirde bir kültür var, başarırsan karşılığını alırsın, adam kayırma filan oldukça az.. Başka takımlarda iyi oynamayan, oynatılmayan, oynatılamayan her neyse futbolcular, Antep takımında oldukça iyi oynadıkları söyleniyor. Bu Antep yönetici insanlarının hikmetinde olsa gerek, yetişme, yetiştirilmelerinde, aklı, bilimsel zihniyeti ön planda tutmalarında olsa gerek. Bu fikrim, Antep'in genel şehir kültürü ile uyuşuyor, tesadüf değil.

Gaziantepspor, belediyesinin takımındaki alt yapıyı iyi kullanırsa, seneye şampiyon olur kesin. Yeterki, Istanbul medyasından filan korkmasınlar, birde alt yapısındaki en kaliteli oyuncuları Gaziantepspora kaydırabilsinler. Ama, herhalde, Antepliler, bu alt yapılarla, biraz da, futbol endüstrisinden para kazanmayı düşünüyor olmalılar. Ama, gençlerle şampiyon daha kolay olabilirler. Tabii, bu işte büyük para götüren istanbul takımları ve esas onların medyası, bunda en büyük engel, iyi futbolcu ayartmasını bilirler.

Sonuç olarak, demekki Gaziantepte futbol endüstrisi bayağı ileri düzeyde. Türkiyedeki her futbolcu adayının staj yapar gibi, bu şehirde bir yılını geçirmesi, kabiliyetlerini bayağı geliştirebilir.

Neyse, Gaziantepspor'a başarılar.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET