Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Çeşme - Ildırı
« önceki   123 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Mehmet YASA

13 yıl önce - Pts 20 Hzr 2005, 23:46

(+)

egeerhan
13 yıl önce - Sal 21 Hzr 2005, 01:40

Eryhtrai

(+)

(+)

(+)

Denem

13 yıl önce - Sal 21 Hzr 2005, 18:57
tiyatrodan tas calmayin

Antik tiyatroyu on sene once neredeyse tam olarak gordugum icin, oturma taslarini calanlari tebrik etmek istiyorum. Bir tane tas bile kalmayana kadar durmayin, kiliseyi de harap edip, tiyatroyu da. Kultur bakanligi da sakin buraya el atmasin.

Adalarin ortasina da birkac balik ciftligi daha acsinlar, lldiri denizi de iyice pislensin.

Eritre otel'de butun kanalizasyonu denize vermeye devam etsin. Boylece, balikcilar, deniz baligi diye ciftlik baligini bize kakalarken, harbiden kakalasin.

Tabii koyde de 13.yy dan kalma bizans evlerini de hemen yikip apartman yapsinlar.

Milletvekillerimiz de, basimizin uzerlerinde yeri var, bahce duvari icin 2000 yillik tas kullansinlar. Ne de olsa hazir kesilmis bu antik malzeme, bi de usta mi tutalim sayin vekillerimize.

10 senede ildiri koyune verilen zarar, ters etki etseydi Ildiri+erythrai =  Sirince+Efes'ti.

O antik sehre bakan bekciyi de gozum gormesin. Manzara kafe sahibi Hakki Efendi'yi de.

Bosuna suc duyurusunda bulunmayin, zamaninda cok denedik, koyluler jandarma hepsi birbirini koruyor.

simdiki hali

Daha oncede cekilmis fotograflarim var, skan edip koyucam ki Turkiye Turizm bakanligi'nin ne kadar islevsiz bir kurum oldugunu herkes gorsun.

Sayin Tolga Tek'in da Bodrum calismasi asagi yukari ayni tablo.

alatsatianos
12 yıl önce - Cum 23 Eyl 2005, 22:11

En son alatsatianos tarafından Cmt 24 Eyl 2005, 23:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Gürkan Kos
12 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 00:09
Burayi yaktilar...

Evet, buralari, karsi kiyidaki dagin eteklerini de yaktilar. Yakilmadan iki gün önce cekmistim fotograflari. Yerin tam ismini bilmedigimden ve Ildiri'dan görünen bir yer oldugu icin bu baslaik altina koydum... Muhallebi daglari derim ben oraya. Uygun hava sartlarinda, daglar, bitki örtüsü nedeniyle cok yumusakmis gibi görünürlerdi de. ondan

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR