Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Mehmet!
6 yıl önce - Cmt 05 Tem 2014, 21:25

Adnan87
6 yıl önce - Sal 14 Ekm 2014, 14:53

Capsler
Karikatür
Milli takim
Cizimi hangi basliga koyacagimi sasirdim. yanlis secim yaptiysam af ola birisi mesaji ozaman tasisin.

Ahmet Özbuluk

4 yıl önce - Cum 14 Ekm 2016, 09:38

Yılmaz Vural: "İki dil konuşuyorum. İki okul bitirmişim. Dünya görmüşüm. Allah aşkına! Yıldırım Demirören mi ben mi?"
Yılmaz Vural: "O kadar doldum ki! Türk futbolu beden istifade etmeli. Spor bakanlığı, federasyon başkanlığı gibi görevler istiyorum."
Yılmaz Vural: "26 farklı takım çalıştırdım. Türk futbolunda 57 sezon var, yarısında ben de varım."

Cemoli D18
4 yıl önce - Cum 14 Ekm 2016, 11:06

Ahmet kardeş.
Yılmaz hoca haklı

Uğuray
site denetçisi

4 yıl önce - Cum 24 Şub 2017, 09:19

Biz kaçırdık geçen hafta bari Fenerbahçe seni kaçırmaz umarım.
Artık büyük takımlardan birinde olma vaktin geldi geçiyor.
Yaşının 70 olması mı bekliyorlar acaba?

Haldun Turan

3 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2017, 16:52

Yılmaz Vural'ın acı günü

TFF 1. Lig'den Süper Lig'e yükselen Göztepe'nin teknik direktörü Yılmaz Vural'ın babası Nurettin Vural vefat etti.

Başı sağolsun Yılmaz hocanın.

Allah rahmet eylesin.
Alıntı:
Bir süredir İstanbul'daki bir hastanede tedavi gören 96 yaşındaki Nurettin Vural, bu sabah hayatını kaybetti.

Nurettin Vural'ın cenazesinin yarın Ataşehir Mimar Sinan Camisinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İzmit Büyük Derbent Tatar Nusretiye Köyü kabristanında toprağa verileceği bildirildi.

Göztepe Kulübü internet sitesi yayınladığı başsağlığı mesajında Nurettin Vural'a Allah'tan rahmet, Göztepe camiasına ve tüm yakınlarına sabır dilendi.

Kaynak: http://tr.beinsports.com/haber/yilmaz-vuralin-aci-gunu

Cemoli D18
3 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2017, 16:57

Play Off final maçından.

Cemoli D18
3 yıl önce - Çrş 14 Hzr 2017, 16:09

Alıntı:
Göztepe'de Yılmaz Vural dönemi sona erdi

http://www.ensonhaber.com/goztepede-yilmaz-vural- ...-erdi.html

Bu arada sarı kırmızılı taraftarlar sosyal medyada, görev yaptığı 12 maçta 7 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik alan görevi sürdürmesi gerektiği yolunda paylaşımlarda bulundu.

Tablosu fena değilmiş aslında.

osman yörükoğlu
3 yıl önce - Çrş 14 Hzr 2017, 16:24

Alıntı:
Tablosu fena değilmiş aslında. 

Muhtemelen kariyerinin en iyi istatistiklerinden birisi .

UĞURÖZ
3 yıl önce - Prş 08 Şub 2018, 14:29

Giresunspor ile anlaşmış hayırlı olsun. 2 hafta önce gelseydi daha iyi olurdu belki.

sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET