Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Atilla DÜNDAR
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 14:53
Yılmaz Vural fotoğrafları [Fotobiyografi]

Fotobiyografi İndeksi için Tıkla*

Yılmaz Vural
D : 1 Ocak 1953 - Adapazarı
Futbol Teknik Direktörü

Diğer Başlıklar
Kurallar

Yağmur_06
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 17:07

Hatırladım, maç esnasında hata yapan futbolcusunu tekme tokat döven bu hoca değilmiydi.

Allah selamet versin.

Edıt: Aslında hiç eğlendirici ve komik değil. Yinede komik bulduysanız ne ala, Belkide takımlarımızın başarısızlıklarından biride hocalarımızın çok despot olmasıdır.

En son Yağmur_06 tarafından Çrş 10 Ksm 2010, 17:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mehmet!
10 yıl önce - Pzr 05 Arl 2010, 01:13

Haldun Turan

10 yıl önce - Pzr 05 Arl 2010, 01:16

Takımının Galatasaray karşısında düştüğü çaresiz durum karşısında ancak böyle tepki verilirdi zaten.

Köln spor akademisi mezunu hocamızın içinde uhde olarak kalan Fenerbahçe teknik direktörü olma sevdası ise hiç bitmeyecek.

Atilla DÜNDAR
10 yıl önce - Pts 27 Arl 2010, 16:40

Haldun Turan

9 yıl önce - Prş 13 Ekm 2011, 14:25

Pişkinliğe bakın haha Allah mesut etsin hayret bir şey
Alıntı:
''İki eşim var, ikisi de mutlu''

Teknik Direktör Yılmaz Vural, TV 8'deki 'Böyle Bir Şey Var mı'da şöyle konuştu:

İki eşim var. Biri Almanya'da diğeri İstanbul'da. Çok iyi kadınlar. Onlara kıyamadım, ikisinden de vazgeçemedim. İki karımı da çok seviyorum. Birbirlerini hiç kıskanmazlar. İyi geçinirler. Birlikte gayet güzel yaşıyoruz."

58 yaşındaki Yılmaz Vural'ın 30 yıllık eşi, 25 ve 22 yaşındaki iki oğlunun annesi (629 İsmet Vural Almanya'da öğretmenlik yapıyor. 10 yıllık sevgilisi Seda Şahin(40) 14 ay önce bir erkek çocuk doğurdu.

Yılmaz Vural "Doğum sonrası Almanya'daki eşim Türkiye'deki eşimi arayıp tebrik etti. Hatta hediye yolladı" dedi.

Kaynak: http://www.maraton.com.tr/Iki-esim-var-ikisi-de-m ...51910.html

veysel_d
9 yıl önce - Prş 13 Ekm 2011, 14:34

iki kadinin ayni erkek ile bilerek iliski sürmesi cok sapik birsey. bazi insanlar bu görüsü kabul etmeyebelir, o da aliskanliktan kaynaklandigini saniyorum. mesela seks filmlerdeki oyuncularda rollerinde gariplik veya sapiklik görmüyorlar cünkü onlardada duruma alisik.

Gokhan Bayraktar

9 yıl önce - Prş 13 Ekm 2011, 14:35

Uçüncü sevdasi da fenerbahce...Bir türlü alamadi ama YAZIK!

Haldun Turan

9 yıl önce - Prş 13 Ekm 2011, 14:36

Bizi almak o kadar kolay değil Gökhancığım Adama bakın gül gibi geçinip gidiyoruz diyor ilginç.

Erdal Mindevallı
9 yıl önce - Prş 13 Ekm 2011, 14:40

Kişisel bir mesaj olacak ama..

Geçen gece ben Yılmaz Vural'ı rüyamda gördüm.Allah'tan maç yoktu orta da beni dövmek gibi olaylara girişmedi. Bir iddaa bayiine giriyorum,masalara bakıyorum birde ne göreyim! Karşımda Yılmaz Vural.Giymiş eşofmanları gelmiş iddaa oynuyor.Hangi maç olduğunu bilmiyorum.

-Aaa! Siz Yılmaz Vural değil misiniz ? diyorum,o da ''Evet'' diyerek cevaplıyor.Fotoğraf çektirip yanından ayrılıyorum.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET