Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Ferhat Şahin
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:11

hadi artık kürtlere laf söylenemiyor yada korkuyor insanlar yaptırımlardan söylemiyorlar hoş karşılıyorum ama yahu şu olayda bile ülkücülere giydirme çabası nedir yahu?

Ayhan
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:15

Taviz taviz taviz nereye kadar, taviz verdikçe, şirin gözüktükçe iyice azıtıyor şerefsizler

Mehmet Kasım
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:22

dumlupınarda okuyan biri var mı? asıl mesele nedir? gerçek mesele?

Deryas
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:30

Eski zaman olsu (Osmanli Imperatorlugu) simdi hepsinin kelesi ucmusdur.

Mehmet Kasım
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:32

kelle uçurmak çözüm mü? soykırıma girer. insanlık suçudur. daha orijinal çözümler söyleyin.

Ayhan
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:35

Halk için evet soykırım olur ama kışkırtıcı hareketlerde bulunan pkk yandaşı siyasi ve yöneticileri için neden olmasın? kandırılanlardan ziyade asıl kandıranların icabına bakmalı...

Ersin_35
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:37

Ölen kardeşimize Allahtan rahmet diliyorum. Üniversiteler siyaset vs. yuvaları değildir. Oralar bilim yuvalarıdır. Şu an pekçok üniversitede hiçbir siyasi olay olmaz. Bu olayları yapanlarda 3 gruptur.
1. solcular
2. Ülkücüler
3. Irkçı kürtler

1 ile 3 genelde birbiriyle anlaşır hatta dava kardeşidirler. 2 ile diğerleri ise sürekli kavga halindedir.

Benim düşüncem her üçüde işe yaramaz insan topluluğudur. Sanmayın ki ülkücüler Türklüğü savunuyor vs.. Amaç tamamen atraksiyondur. Okulunda reislik sistemi olanlar bilir. Bir tane fakülte reisi olur arkasında 5 tane adam. Genelde takım elbise öle dolanırlar. Onlara olay çıkması için ters bir laf ters bir bakış yeter. Sanmayın ki onlardan çok çektim. Hepside arkadaşımdı. Zaten ben sağcıyım onuda geçtim okulda siyasetle hiç uğraşmadım. Yurtta reis olur. Dönem başı toplar herkesi bakın yurtta kız arkadaşla dolaşmak yok vs... yok der ama bir bakarsın herkesden önce onlar bu işe girmiş Bizim okulda kürt kökenli çok arkadaş vardı. Hiç öle siyasi olaylara girmediler. Hepsi okumanın peşindeydi. Zaten ülkücü arkadaşlara öyle koz verseler anında dayak yerlerdi.
Sonuçta bu grupların hepsi aynı b.k. Birbirlerinden farkları yok. Amaçları zaten okumak değil çevre ,saygınlık vs kazanmak.
Unuttuğum bir grup daha var onlarda Cemaatçiler ama onlar siyasi olayların içinde olmazlar. Okula okumak için gelirler. Zaten çoğuda iyi dereceyle okulu bitirir.

Settar Han
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:41

Radikal İslamcılar yokmuydu?

mursel1
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:43

Bu konuda tek çözüm var hep söylüyorum

Alıcaksın yanına bir ürolog

imralıdakine canlı yayında ürolojik muayene yapacaksın

sonra bunu kürtçe ve sünnetsizin resimleriyle destekli kitaplaştıracaksın

güneydoğudaki tüm müslüman kürt köyleri ve şehirlerinin üzerine uçaklarla milyonlarca bu kitapçıktan atacaksın

bakbakalım ondan sonra birtane dağa adam çıkıyormu

GÜVENLİK
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:44

Abi şimdi ülkücüleri ve kürtleri eleştireceğinize bu zihni kararmış veletlerin zihninin nasıl aydınlacağını konuşsanız ya. hata aradıkça hata çıkar. hatasız kul olmaz. ülküceleri araştırsanız onlşarında bir sürü hataları çıkar. bu veletlerinkide cabası. kürtlerin bence kötü yanlarını veya zihni bulanıklarının yüzünden topunu kıyaslamak olmaz. Ben nice ülkücü ve kürt tanıdım adam sayılmaz. nice de kürt ve ülkücü tanıdım üstüne adam olmaz.

Bu insan müsvettelerini ya adam edeceksin yada hadım edeceksin. İdam cezasını kaldıranlar utansın. Kellesi bedenine ağır gelene yardım edeceksin. hak edene gerekli cezayı vereceksin. Bu memleketin ekmeğini ye her türlü yardımından faydalan ve nankörlük yap. Hainlerin cezası verilmeli.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET