Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Mehmet Kasım
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 23:56

ahmet selvi demiş ki;

Alıntı:
Taraf gazetesinde ölen genç kardeşimiz ile bir haber yok.
Ama ölen pkk lı olsaydı görün siz o zaman. Ortalığı nasıl ayağa kaldırırlardı.
İnsan hakları,hakların kardeşliği,fasistlik,duygu sömürüleri havada uçardı.

Hani İzmirde dtp lileri taşlamışlardı. O günkü tarafın manşetine bi bakın.
Taraf gazetesi ve içimizdeki bir takım İslamcı geçinenler daha önceki karakol baskınlarında ölen askerlerimiz için Tsk yı hatalı gösterip Şehitleri savunuyordu.
Ama Kütahyadaki ölen arkadaşımız için seslerini çıkarmıyorlar.
Ben bunun altında başka amaçlar ararım.

Ama 80 lerin ülkücülüğü kalmamış. Bu olayda 80 lerde olacaktı ve ölen genç kardeşimizin kanı yerde kalacaktı öylemi.
Türkiye iyi bir yere gitmiyor. Irak,Yugoslavya gibi olmayız İnşaAllah.

bu da tarafta çıkan haber. şimdi bütün dediklerini geri alacakmısın?

http://www.taraf.com.tr/haber/kutahya-da-universi ...grenci.htm

0345 özer er

9 yıl önce - Prş 11 Ksm 2010, 00:08

Alıntı:
Burada ülkücüleri savunup pkkya lanet okuyanlara sesleniyorum geçen yıl muğla'da öldürülen Şerzan Kurt için de karşı tarafa aynı tepkileri gösterdiniz mi?
Kimse demiyor pkklılar sütten çıkma ak kaşık ama ülkücülrin özellikle batı üniversitelerinde yaptıları ırkçı saldırıların haddi var hesabı yok batıda okuyan doğulu öğrencilerde çareyi pkk önderliğinde örgütleşmede buluyor.Bu kısacık yazımda ülkücülerin aslında pkkya ne kadar yardım ettiğini anlayabiliyor musunuz?

pkk sempatizanını niye savunayım,gitmiş ..k yoluna hemde polisle çatışmada gebermiş.hem ülkemin bölünmez bütünlügüne göz dikeceksin,sonra polise,askere kurşun sıkacaksın birde geberince niye ses çıkarmamışız.

kaan tan
9 yıl önce - Prş 11 Ksm 2010, 12:43

Alıntı:
Bu olayın siyasal partisi vs. olmaz.

Bu bölücü pkk militanları AKP üyesi Genç Bir kardeşimizi'de öldürse,CHP üyesi genç bir kardeşimizi'de öldürse,Ülkü Ocakları'ndan,DSP üyesi,Anadolu Gençlik Derneği'nden,Atatürkçü Düşünce Kulübü'nden,Alperen Ocakları'ndan,DP üyesi kardeşlerimizi'de öldürse TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ'NİN MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİ'Nİ SAVUNAN,AY YILDIZLI AL BAYRAĞIMIZIN GÖKLER'DE EBED MÜDDET DALGALANMASINI isteyen herkesin tepkisi aynı olmalıdır!!

Artık Üniversiteler'de pkk'LI BÖLÜCÜ ANARŞİST İSTEMİYORUZ!!!

Hasan Şimşek adlı Üniversite öğrencisi Kardeşimizin ruhu şad olsun.Mekanı cennet olsun.

kesinlikle haklısın.

cyaman
9 yıl önce - Prş 11 Ksm 2010, 12:58

Bazı arkadaşlar akpli gençte olsa chpli gençte olsa demiş. Arkadaşlar okullarda hiçbir zaman chp li gruplar yada akp li gruplar yoktur. yıllardır 2 grup vardır.

1-ülkücü grup : (her yerde en fazla sayıdadır)
2- solcu gruplar : (bu aralar solcularla pkk lılar birbirine karışmış olsada)

O yüzden bu 2 grubun dışında bir gencin ölmesi yada yaralanması kazadan başka birşey olmaz.
Bu ölümlerin olmaması hatta bu gruplaşmaların artık bitmesi ve 21.yüzyılda elele ülkemizi en ileriye götürebilmek ümidiyle...
Ölen gence Allahtan rahmet diliyorum...

ahmetgülen
9 yıl önce - Cmt 13 Ksm 2010, 17:10

Ülkücü gencin katili pkk lı it tutuklandı.
Alıntı:
.” Mehmet T.’nin 3 yıl önce Diyarbakır’da terör örgütü PKK lehinde yazıların bulunduğu pankartı açmak, araç kundaklamak ile toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanuna muhalefet olaylarına karıştığı bildirildi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 10 Kasım'da Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) ... Sınıf Öğrencisi Hasan Şimşek'in Kütahya'daki mezarını ziyaret etti.

KKADRİYE
7 yıl önce - Pts 27 May 2013, 11:30

Ölen gence Allahtan rahmet diliyorum...

KKADRİYE
7 yıl önce - Pts 27 May 2013, 11:32

Alıntı:
pkk sempatizanını niye savunayım,gitmiş ..k yoluna hemde polisle çatışmada gebermiş.hem ülkemin bölünmez bütünlügüne göz dikeceksin,sonra polise,askere kurşun sıkacaksın birde geberince niye ses çıkarmamışız.

KANIMIZI İLİĞİMİZİ KURUTTULAR AMA ALLAH SABIR VERSİN HAK YERİNİ MUTLAKA BULACAKTIR.

sayfa 13
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET