Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
M. Akif Ilbeyli

9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 19:35

Alıntı:
Yazılanları baştan sona okudum
Ülkede anasının babasının zor şartlarda gönderdiği üç kuruşla okuyan 100 binlerce Türkiye cumhuriyeti vatandaşı Türk, Kürt, Laz, Çerkez ,Boşnak ve diğer etnik unsurlara ait genç var
Devletine bayrağa ve bu vatana bağlı olan kim varsa başımın üzerinde yeri vardır
Devletin üniversitesinde okuyup çıkıp pkk enikliği yapmanın cezasını ya bu devlet vermelidir yada vermelidir
Artık lafın lamı cimi yoktur
Devlet gereğini yerine getiremiyorsa İnegöl’deki yaşanan olaylar gibisine herkes ilerideki zamanlarda hazır olsun
Millet zaten burnundan soluyor birde bu olaylar tuz biber eker hale geldi
O geri zekalı pkk eniği bu devletin okulunda okuyacak gittiği şehirde devlet yurtlarında kalacak birde devletten burs alacak ondan sonrada kampusların şehirlerin caddelerine pkk yazacak
Vay yavrum vay
Cesarete bak
o elide o kafayı da kırıp al yavrum yaza biliyorsan şimdi yaz pkk diyesim geliyor
Eğer memlekette hak hukuk adalet pkklıdan yana işliyorsa kusura bakmayın pkk çok ileri derecede mevzi kazanmış bu ülkede derim
Adam ben bu ülkenin bayrağını tanımıyorum doğuda bir Kürdistan kuracağız Türk askerini dağlarda gebertiyoruz diyecek ondan sonrada ülkenin okullarında hem okuyacak hem de inandığı davaya hizmet edecek
YOK ÖYLE DAVA
Ya bu memleketin değerlerine sahip çıkacaksınız ya da
Yadayı herkese bu millet yakın zamanda gösterecek

Ellerine ve Yüregine Saglik

alican3565
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 19:54

Burada ülkücüleri savunup pkkya lanet okuyanlara sesleniyorum geçen yıl muğla'da öldürülen Şerzan Kurt için de karşı tarafa aynı tepkileri gösterdiniz mi?
Kimse demiyor pkklılar sütten çıkma ak kaşık ama ülkücülrin özellikle batı üniversitelerinde yaptıları ırkçı saldırıların haddi var hesabı yok batıda okuyan doğulu öğrencilerde çareyi pkk önderliğinde örgütleşmede buluyor.Bu kısacık yazımda ülkücülerin aslında pkkya ne kadar yardım ettiğini anlayabiliyor musunuz?

ibrahim alıcı
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 20:01

Alıntı:
Burada ülkücüleri savunup pkkya lanet okuyanlara sesleniyorum geçen yıl muğla'da öldürülen Şerzan Kurt için de karşı tarafa aynı tepkileri gösterdiniz mi?
Kimse demiyor pkklılar sütten çıkma ak kaşık ama ülkücülrin özellikle batı üniversitelerinde yaptıları ırkçı saldırıların haddi var hesabı yok batıda okuyan doğulu öğrencilerde çareyi pkk önderliğinde örgütleşmede buluyor.Bu kısacık yazımda ülkücülerin aslında pkkya ne kadar yardım ettiğini anlayabiliyor musunuz?

Şerzan Kurt denen pkk sempatizanı şahıs,Polis ile girdikleri çatışma sonucu ölü ele geçirildi.

Tabiki'de o öldürülen pkk'lıyı anmıyorum neden anıyım ki?

Dün eğer AKP,CHP,Milli Görüş,Alperen Ocakları,DSP,HEPAR,TP,DP,Has Parti'ye mensup bir kardeşimizi'de kaybetseydik aynı tepkiyi koyardık.

Elbette ki bölücü pkk'lıların ölmesine üzülmüyoruz!

pkk'lılar Muğla'yı birbirine kattılar daha sonra.Muğla sokaklarını cam çerçeve indirdiler.

Yalan yanllış konuşmayın.Bölücü köpekleri sizin gibilere rağmen defalarca kere lanetliyorum.

Otobüs'de katledilen Serap'dan dün katledilen Hasan kardeşime kadar şehitlerimizin ruhları şad olsun!

Serhan Erbay
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 20:16

Alıntı:
Otobüs'de katledilen Serap'dan dün katledilen Hasan kardeşime kadar şehitlerimizin ruhları şad olsun!

Otobüste katledilen serap'ın katilleride, köye gelen 4 Askeri PKK ya bildirip şehit ettiren 18 yaşındaki çoban görünümlü eşkıyada ,taş atan çocuklar yasası kapsamına alındılar.Verilen tavizler bölücü eşkıyaları,bunların sempatizanlarını ve bunların açık ve gizli destekçilerini cesaretlendirmiştir.

En son Serhan Erbay tarafından Çrş 10 Ksm 2010, 20:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ibrahim alıcı
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 20:17

Alıntı:
Otobüste katledilen serap'ın katilleride, köye gelen Askeri pkk ya bildirip şehit ettiren 18 yaşındaki çoban görünümlü eşkıyada ,taş atan çocuklar yasası kapasmına alındı.Verilen tavizler bölücü eşkıyaları,bunların sempatizanlarını ve bunların açık ve gizli destekçilerini cesaretlendirmiştir.

''Tarih Türk'ü ateşle imtihan ediyor.''

Halide Edip Adıvar.

ahmetgülen
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 21:49

Öncelikle Allah rahmet eylesin.

Kütahya halkını ,tüm partiler, merak ediyorum. Bir pkk lı, bir gencimizi öldürüyor, onlar evlerinde mi oturuyorlar. Sokaklara çıkıp protesto etmeliler, halk gereken tepkiyi vermeli.
Bu pkk lı itler İnegölde, Dörtyolda ayaklandılar, ne oldu, halk birlik olup derslerini verdi. Diyarbakırdan otobüs dolusu yandaşlar Dörtyola gitmek için , hiç bir engelle karşılaşmadan yola çıktılar. Ama dörtyolda halk hazır bu yandaşları bekledi, şehre bile giremediler, bu bir ayaklanma provasıydı anlaşıldığı gibi. Ama halktan gereken cevap gelinceayaklanma denemesi başarısız kaldı.
Demek ki halkın tepki göstermesi şart.Kütahyadanda böyle bir tepki bekliyorum doğrusu.

Çünkü bu pkk lılar Abd nin yardımıyla ülkeyi bölmek için çalışacaklar, ama şunu bilmelilerki bu halk buna izin vermeyecek, en azından can verecekler bu uğurda , bunu pkk ve yandaşları çok iyi blmeli.Sandıkları kadar kolay değil işleri. Hani halk evinde otursun lafı , bunlara hizmettir, kanaatimce. Herkes yollara dökülmelidir.

ibrahim alıcı
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 21:58

(+)

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Harun Öztürk:

''Ne kadar saldırırlarsa saldırsınlar,bizler sağduyu'yu elden bırakmayacağız.Güvenlik güçlerimiz gereğini yapacaktır.Kesinlikle provakasyonlara müsade etmeyeceğiz''

yine ülkücülerin başlattığı kavga so....

ne ülkücüymüş be. bunların hepsi manyak zaten. esmer vatandaş görelim de dalalım, aha kırmızılı kesin komünist bu vur kafasına. böyle mi dolaşıyor bu adamlar? hiç tahrik yok, kimse sataşmıyor bunlara, herkes sakin sakin oturuyor, kimsenin kimseyle derdi yok, tahrik desen ne olduğunu bilmezler falan. bunlar şimdi ülkücü ya, kavga etmeden duramazlar. bütün gün çay içiyorlar zaten, sinir yapıyor o da. sürü halinde dolaşıp kavga edecek adam arıyorlar. eh en kolay hedef de zavallı solcu kardeşlerimiz, kürt vatandaşlarımız. pkklı olsun olmasın önemli değil, kürt olması yeter. kendi halinde bildiri dağıtan bir solcu mu var, dalın abi levyelerle.

Bazılarının beyninden geçen fantazi dolu hikayelerin özeti bu işte.

Yerim sizin ajitasyonunuzu!!

Pkk'lı canilerin katlettiklerinize bu ajitasyonlarınız geçmiyor nedense?

cyaman
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 23:34

Halide Edip Adıvarında imtihanı Sürgünle bittiğini unutmayalım

En son cyaman tarafından Çrş 10 Ksm 2010, 23:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Settar Han
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 23:38

Ama sonuçta memleket kurtuldu.
Hem yıllar sonra Türkiye`ye geldi ve Milletvekili oldu.Türk Edebiyatı`nın en önemli kadın yazarı denebilir.

cyaman
9 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 23:40

Ata vefat etmeseydi zor gelirdi ya neyse

sayfa 12
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET