Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Hakan Ali
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 01:50

Alıntı:
Üniversitelerde siyasi olayların çıkmasının en büyük sebebi ülkücülerdir.

Bu pkk'lı soyu bozuk , kanı bozuk şerefsize isyan edeceğinize Ülkücülere takmışsınız ayıp ayıp.Allah bildiği gibi yapsın bunları.Bunları anaları doğurmamış.Bunlar devletten 5 kuruş bile olsa faydalanamayacak arkadaş.Bırakacaksın pisliğinde gebersin şerefsiz köpekler.

emrullah
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 01:52

Alıntı:
Ben üniversiteler'de çok kez şahit oluyorum

Kardeşim bırak üniversiteyi ben askerde şahit oldum ya

Aynen dediğin gibi asla tek başlarına gezmiyorlar,birisinin üzerine gidecekleri zaman 5-10 kişi toplanırlar,kürtçe varo viro edip dururlar nefret ederim o kargaşa sesinden.Ben; bunlardan bir tanesini türkü okurken biji apo dedi diye tutanak yazıp diskoya yolladım,7 gün içeride yatıp çıktı gelip beni tehtit ettiler beni öldürcekelerdi yemekhaneye giderken 5-6 kişi gelip ;-Hocaa bu iş bitmedi deme biliyorsun gibi heran karşıma çıkıp defalarca tehtit yedim.Ama yemedi sözlerinde durmadılar beni öldürmediler,bi tarafları yemedi
Ama varya;
yemekhanede yemek yenirken en önde onlar gider.
Kavga döğüşü onlar çıkarır
Hırsızlık,askerde gerçi yer değiştirme var her neyse tüm pislik bunlardaydı.Bunları hani kafamdan sallamıyorum benim askerlik yaptığım yerde zaten kısa dönemlerden hariç yüzde doksan beşi kürttü.
Ama açık yüreklilikle söyliyeyim harbi delikanlılarıda vardı hala görüştüğpüm Diyarbakır'lı kürt çocuklar var şeker gibiler.

Bir üstte mesajın birinde vatandaşın biri ülkücüler hep çıkarıyor demişya bende ondan onun gibi genelleme yapıyorum,maalesef

Güzel fatih

10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 01:53

Allah ölen genç burnu çiçeğinde kardeşimize Rahmet eylesin...Bu üni bozuntularına artık bi çeki dzen verilmeli.
Böylelerin işi yok Üniversitelerde.

ibrahim alıcı
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 01:54

Alıntı:
Bu pkk'lı soyu bozuk , kanı bozuk şerefsize isyan edeceğinize Ülkücülere takmışsınız ayıp ayıp.A

O arkadaş,pkk'ya iki laf edemez zaten şaşırmamak lazım.Belki'de haklı görüyor'dur.

Hakan Ali
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 01:55

Alıntı:
Aynen dediğin gibi asla tek başlarına gezmiyorlar,birisinin üzerine gidecekleri zaman 5-10 kişi toplanırlar,kürtçe varo viro edip dururlar nefret ederim o kargaşa sesinden.

Zaten öyle anca köpek sürüleri gibi gezerler.Hiç tek gezdiklerine şahit olmadım.En az 5-6 kişi.Ne yapacaksın arkadaş kansız,şerefi bozuk haysiyetten yoksun insan bunlar.Böyle şerefsizlere müebbet vereceksin hücreye atacaksın yemekte vermeyeceksin aç aç geberecek itler.

Ayhan
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 01:57

Alıntı:
O arkadaş,pkk'ya iki laf edemez zaten şaşırmamak lazım.Belki'de haklı görüyor'dur.

zaten bu ülkede bu tiplere tepki gösterince ırkçı faşist oluyorsun, memleket bu hale geldi maalesef...

onurnazliaka
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 01:58

Son yıllarda üniversitelerde terör örgütünün sözde gençlik yapılanmasının etkinlikleri oldukça artmıştır. Ne yazık ki devlet üniversitelerinin tamamına yakınında bu yapılanmalardan bulunmaktadır. Terör örgütünün yapılanmaları kendilerini saklamakta ve sol fraksiyon görünümüyle üniversitelere sızmakta; demokrasi, hak, hukuk gibi kavramları da alet ederek amaçlarına ulaşmaya, örgütlerine gerek saha gerek dağ için militan katmaya çalışmaktadır. Özellikle üniversitelere yeni giren öğrencileri kendileri için hedef kitle olarak gören terör örgütünün üniversitelerdeki yapılanmaları beyin yıkayarak nice kimseyi kendilerine militan etmiş, başka kimselerin de canını yakmıştır. İşte bugünkü olay da bu durumun bir sonucudur, terör örgütünün üniversitelerdeki yapılanmalarının kıymış olduğu masum bir candır.

Mehmet Kasım
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:00

amuda kalksak bu sorun düzelir mi?

dağa çıkmasın diye okula alıyorsun, burs veriyorsun, okulu dağa çeviriyorlar. okula almazsak dağa çıkacaklar. acaba n'apsak?

Hakan Ali
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:02

Alıntı:
dağa çıkmasın diye okula alıyorsun, burs veriyorsun, okulu dağa çeviriyorlar. okula almazsak dağa çıkacaklar. acaba n'apsak?

Yavuz Sultan Selim gibi kafanı bozanın kellesini götürürsen memlekete huzurda gelir , pkklıların kökleride kurur.Daha çok parlak fikirlerim varda şimdi bu sinirle buraya yazarsam ortalık 56 olur.

Deha S.
10 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2010, 02:06

Bu memleketin okulunda okuyacaklar, bu memleketin kurumlarında çalışacaklar, bu memleketin insanına saldıracaklar. Yok öyle şey. İnsan biraz kendinin nerede olduğuna, hangi imkanlarla burada bulunduğuna bakar önce.

Bunu yapanların hepsine, verdiğim vergiyle geçen hakkım haram olsun.

Bunlar gerizekalılar ya. 3-5 adinin dolduruşuna gelip, üniversitede örgütleşmeye çalışıyorlar. Bunun sosyolojik psikolojik ekonomik hiçbir açıklaması olmaz artık, bu düpedüz gerizekalılık, adilik!

En son Deha S. tarafından Çrş 10 Ksm 2010, 02:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 2
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET