Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
muzaffer gurcan
8 ay önce - Sal 10 Arl 2019, 02:05

Alıntı:
Dinî bayram olsun, resmî bayram olsun ücretsiz taşıma yapılmamalı.

Çünkü parası pulu olmayanların (yani dilenciler gibi)
hemen işine gelir. Bence de bunun önüne kesinlikle
geçilmelidir kim ne derse desin.

mahmut11
8 ay önce - Sal 10 Arl 2019, 02:13

İzmir'de 29 Ekim'de bedava idi. Skandal şekilde kalabalık oldu ve hırsızlıklar yaşandı.

Okan Kaya 94

8 ay önce - Sal 10 Arl 2019, 02:36

Bence o EGO otobüsleri, dini bayramlarda da, resmi bayramlarda da ücretsiz çalıştırılmalı. Ama içerisinde hırsızlık olmasın lütfen. Zaten ben dini bayramlarda da, resmi bayramlarda da EGO otobüslerine gezmeye giderken bile biniyorum.

Saygılarımla

ysuf2011

8 ay önce - Sal 10 Arl 2019, 04:17

Maalesef imkansız her türlü pislik oluyor bedava olduğu zaman aslında bedava yapmak yerine yarı fiyatlı olarak çalıştırılmalı

cemal özen v27
8 ay önce - Sal 10 Arl 2019, 23:10

Alıntı:
İzmir'de 29 Ekim'de bedava idi. Skandal şekilde kalabalık oldu ve hırsızlıklar yaşandı.

29 Ekimde o tarz sıkıntıların yaşanmasının nedeni, Kızılay'a giden yolların kapalı olması nedeni ile, Halisdemir Bulvarı, Keçiören ve Sanatoryum Caddesi üzeri gelen tüm otobüslerin M4 e kadar gitmeleri yüzünden oldu. Dışkapı'dan metroya binmek için 2-3 tren sonrasını bekleyenler oldu. Bunu başaranlar AKM'de de aynı ızdırabı yaşadı. AKM'de M4-M1 koridorı da aşırı izdiham oldu. Ama herşeye rağmen Cumhuriyet coşkusu, bu ızdırabı bastırdı.

Alıntı:
Zaten ben dini bayramlarda da, resmi bayramlarda da EGO otobüslerine gezmeye giderken bile biniyorum.

Benim esnaf müsterilerim, dini bayramlarda da, resmi bayramlarda da dükkanı açtığı için, onlardan hesapları almak için gittiğimde, yol masrafı yapmamış oluyorum. Örneğin 15 Temmuz günü Yenikent'e, 29 Ekim günü Bağlum'a gittim. Tabi Bağlum dönüşü F.T Parkında inip, aşağı yardırıp, Şehitlerden M4'e, AKM'den M1'e binip İvedik'e ulaştım. Otobüsün Dışkapı'ya kadar gittiğini bildiğim için öyle bir tedbir aldım.

nuri06
7 ay önce - Çrş 01 Oca 2020, 03:00

Bugün resmi tatil metrolar ve otobüsler ücretsiz mi?

muzaffer gurcan
7 ay önce - Çrş 01 Oca 2020, 06:15

Alıntı:
Bugün resmi tatil metrolar ve otobüsler ücretsiz mi?

1 Ocak nedeniyle olabilir sanırım Nuri Bey. Yarından
itibaren normale dönecek nasılsa.

ysuf2011

7 ay önce - Çrş 01 Oca 2020, 08:52

Bugün otobüsler pazar tarifesi ile çalışmakta

mursel kasap
7 ay önce - Çrş 01 Oca 2020, 11:09

Ego metrolar bugün ücretsiz mi.

nuri06
7 ay önce - Çrş 01 Oca 2020, 15:01

Ücretliymiş bugün böyle resmi tatil mi olur İmamoğlu kadar olamadı.

sayfa 3
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet