Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya Saklıkent Kayak Merkezi
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 11
Aras Berkin
2 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 03:56

A-iverson bey karin kalma suresi kac ay?
3 ay kaliyorsa sorun yok bence. 3 aydan az ise sikintili.

Kar makineleri is gorur ama hava sicakliklari +5 derecenin altinda kalmasi lazim.

Benim verdigim 80M rakami tahmini. Belki cok daha ucuza olur isin uzmani degilim.
Birkac otel ve cesur isadami elini tasin altina soksa olur.
Konumundan dolayi cok ilginc bir kayak merkezi oldugu icin ve Antalya'nin oturmus turist sayisindan dolayi umitliyim.

Ama Turkiye'de kis sporlari icin cok daha uygun daha bir suru yer varken, Antalya'da bile Gundogmus'un kuzeyinde Konya sinirinda Geyik Daglari varken buraya yatirim yapmak istemeyebilirler.

Gelistirilmesini ben cok isterim, Alanya'da Akdag da ayni sekilde uygun, oraya da bir proje yapmistim.
Ama sezon cok kisa, uzmanlar maliyeti cikaramaz denirse ayri.

Dedigim gibi eger iklim bir problemse ve kimse elini tasin altina sokmak istemez derseniz,
Antalya'da ciddi bir kis sporlari merkezi olmaya en uygun yer Akseki-Seydisehir arasinda Gundogmus'un kuzeyindeki Geyik Daglaridir.

Bildigim kadariyla oranin kar kalitesi de epey iyi. Soylentiye gore Kackarlardan sonra en cok kar alan yerlerden biri Turkiyede.

CanYarkin

2 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 03:59

Saklıkent e kar hiç belli olmuyor. Bu sene Aralıkta başladı kar. Mart başı gibi bitti. Kar yağsa bile kayaklık kar olmuyor son yıllarda

Aras Berkin
2 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 04:13

Benim yaptigim gelistirme onerisi 8 lift daha eklenmesi uzerine.
60-80 M dolar maliyeti olur tahminimce. Lift basina ortalama maliyet genelde 5 milyon dolar civari.

Kar konusu ise uzucu, mesajlarimiz burada kalsin belki gunun birinde birileri gorur ve yatirim yaparlar....

Onun yerine projelerimde kar konusunda daha iyi olan Toroslar Geyik Daglari'na odaklanmam daha iyi olabilir

ekin27
2 yıl önce - Pts 18 Oca 2016, 15:23

Fotograf alintidir

CanYarkin

1 yıl önce - Pts 03 Ekm 2016, 22:11

(+)

Karsız bir Saklıkent Manzarası

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA