Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

İBB'nin kendi bünyesinde taşeron çalıştırması doğru mudur?
HAYIR, doğru değildir. 73.9%  73.9%  [17]
EVET, doğrudur. 26.1%  26.1%  [6]
Toplam Oy : 23

Misafir 943

3 yıl önce - Cum 24 Ekm 2014, 23:23

Yeni çıkan taşeron yasasından İsmek teçalışanlara hiçbirşey çıkmadı.Yine 10ay çalışmaya devam 2 ay yine boştayız.Beledye başkanı bizim bu durumumuzu ne zaman görecek.yine seçim zamanı geliyor yine yasa çalıiması varmış Artık yeter bizide görün çok maduruz. Yoksa bizden oy beklemeyin

Misafir 04b

3 yıl önce - Cum 26 Arl 2014, 01:06

benim sorum i.b.b yol bakım ve onarmda çalışANlar ne kadar maaş ALIYORLAR

Misafir 37c

3 yıl önce - Cmt 27 Arl 2014, 22:50

hayır doğru deyil ben iston da taşoronda calışıyoz 2 .sınıf insan muamelesi görüyoz adeta sürünüyoz.

Misafir 0d7

3 yıl önce - Prş 01 Oca 2015, 16:58

ben taner meriç istanbul esenyurt oturuyorum istaç fırmasına girmek isıtıyorum lutfen ban yardım cı olun 0538 890 36 33 10 yıldır temizlik işinde çalişıyorum

Misafir 292

2 yıl önce - Cmt 07 Şub 2015, 00:47

s.a arkadaslar ben bir tekstil firmasinda modelhane bolumunde calisiyorum islerimiz cok. kotu sparis yok diyolar maaslarimizi alamiyoruz is degisikli yapmak istiyorum.Bana yardimci olucak arkadaslarin tlf bekliyorum ilginize tskr ederim

Misafir 5f9

2 yıl önce - Çrş 04 Mar 2015, 17:34

hala ıbb anlamıyorum cook ışsız ve okuyunlara ış verılmıyo ndn

Misafir 494

2 yıl önce - Prş 12 Mar 2015, 14:22

arkadaşlar kolay gelsin isparkta kimin ne kadar maaş aldığı belli değil öyle maaş sıkalası varki haddi hesabı yok şef uzman uzman1 uzman2 koordinatör ofis 1,2,3, dağıtabildikleri kadar dağıtıyorlar ama yandaşlara eş dostlara yalakalara şef maaşı 5500tl uzman 4500 ofis1 2900tl ofis 2 2650 tl hey yavrum ne güzel adalet siyasette en büyük eksiklik liyakat sahibi olmayan işin ehli olmayanlara tam yetki verilmesi allah hepsinin kursaklarında getirsin

Misafir b0c

2 yıl önce - Pts 13 Nis 2015, 23:11

mrb. İBB bünyesinde maaşı minimum 2500 tl ve özlük hakları güzel en güzel kurum hangisidir:S Belediye binaları mı? spor kompleksleri mi?... netten araştırdım ama tatmin eden bi cevap bulamadım. martal maltepe civarında oturuyorum. ibb bünyesinde çalışan yahud bu konuları bilen biri yazabilir mi? crazy_semih8555 hotmail.com

Misafir 7b0

2 yıl önce - Çrş 18 Ksm 2015, 23:35

Burasi Türkiye her an icin hersey olabilir bu durumda taşerondeki çalışanlar kendileri böyle istiyor ya kardeşim taşerondeki çalışan sayısı bir milyon dörtyüzbin kişi bu at kaçtı kimse kendini kandirmasin 2019 seçimleri geliyor bu dedeģim rakamdaki taşerondeki işçiler varya hele bi sandıkta aileriyle birlikte 3 milyon oy yapar vermesin bak bakalım nasıl tepe takla gidiyor ama taşerondeki çalışanlar bunu yapmadı yapsın sen o zaman gör çalışma Bakanı diyor ben hizmet personeline kadro vermek istemiyorum ya siz neden anlamiyorsunz sizler kolemisiniz akkili olun sandıkta cavep verin Yoksa böyle giderse asla ve asla Taşören kadro vermezler şimdi seçimde verdikleri Vadi Girne getirmeyecektir taşeron deki çalışanları yardımcı personel gösterecektir ve hiç kimseyi bu haktan faydalanamayacak vermeseydiniz sandıkta oy o zaman sizin Derdinize Derman olacaklardır şimdiden iyi çalışmalar Burası Türkiye köleleşmeye devam

Misafir 525

2 yıl önce - Çrş 30 Arl 2015, 08:19

EVDE SAĞLİK. İbb evde saglikta hemsireler olarak calismaktayiz.doktor fizyoterpist psikolog gibi genis ekiple calisiyoruz.bizler yasli hastalara yatak yaralarina enjeksiyon serum pansuman tansiyon fizik tedavi temizlik piskolog gibi genis bir ekiple calismaktayiz.cok zor satlarda calisiyoruz.sağlik hizmeti veriyoruz.Bize diyolar proje elamanisiniz.bizler dört gözle devletimizin sağlikcilarin ne olursa olsun asil işi yapanlar kadroya gececeğini söylediği halde 153 evde sağlik gecmeyecek diyorlar.hastalaeimizin hepsi kanser hastasi.hepimiz yoğun bakim tecrübesi almiş insanlar.insallah kadroya geceriz.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet