Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya City Life Hotel & Residences (Proje)
« önceki   1234 ... 303132   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
rapsodi38
7 yıl önce - Cum 29 Ekm 2010, 15:52

Bu proje gerçekleşsin;Malatya kategori atlar,vizyonu genişler gerçekten Büyükşehir olur.Umarım gerçekleşir.

malatya spor 44
7 yıl önce - Cum 29 Ekm 2010, 20:07

abilerim projeyi burada görür görmez hemen projenin yapılacağı alana gittim baktım. alanın etrafı suntalarla tamamen kapatılmış içerisni zerre kadar göremiyosunuz. sadece kapı girişlerinden içerisi görülmekte oradan baktım içeride otel yapılacak bölümde yani polis evi tarafında greyderler ve kamyonlar yoğun bir şekilde çalışıyolardı. o bölgede çok büyk bir havuz vardı şuan o havuzu yıkıp molozlarını taşıyorlar. galiba otelin temeliini yakın zamanda atacaklar.

Hüseyin_44
7 yıl önce - Cmt 30 Ekm 2010, 11:21

etrafını kapattıklarına göre çalışmaya başlayacaklardır yeni proje malatyamız için büyük bir sürpriz olacağa benziyor

alican44
7 yıl önce - Cmt 30 Ekm 2010, 12:36

Avm'ye uğradığınız vakit terasa çıktığınızda yan taraftan inşaat görülebilir diye düşünüyorum Malatyadaki arkadaşlar bizi bu şekilde bilgilendirebilir

taner tolga 44
7 yıl önce - Cmt 30 Ekm 2010, 13:35

Proje harika dün baktım çalışmalar başlamıştı.Nasıl birşey olacak diye düşünürken bugün gördüm projeyi.Gerçekten harika birşey.İnşallah en kısa zamanda biter.

malatyalımert
7 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2010, 19:05

inşaatın yapıldığı yerden görüntüler ama görüntü biraz kötü olabilir arkadaşlar cep telefonundan çektiğimden dolayı

(+)   (+)

+Muhammed
7 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2010, 19:11

Hayırlu uğurlu olsun Malatyamıza. Afedersin ama yerinde sayan Corio şirketinede kapak olsun

Serdar OKAN
7 yıl önce - Pts 01 Ksm 2010, 11:11

Alıntı:

(+)

Enfes bir proje hazırlanmış gerçekten harikulade olmuş en güzelide proje yayınlanır yayınlanmaz inşaat çalışmalarına başlanmış olması. Acaba konutların hepsi yüksek Rezidence mı olsaydı? Eğer Hastane yapmaktan vazgeçilmediyse eminim ki bir harika projede Hastane için hazırlanacaktır.

malatyalımert
7 yıl önce - Sal 02 Ksm 2010, 00:08

arkadaşlar hastene projesi iptal olmuş diyorlar

Yunus Kısacık
7 yıl önce - Sal 02 Ksm 2010, 13:47

Mükemmel bir proje gerçekten

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET