Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Necati Biçer

9 yıl önce - Cum 05 Ksm 2010, 01:32

Saygıdeğer Ahmet Nadir bey Size imrendim. O karede olmak her Galatasaraylı'ya nasip olmaz...

En son Necati Biçer tarafından Cum 05 Ksm 2010, 01:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Erdogan Hoca
9 yıl önce - Cum 05 Ksm 2010, 17:27

Çok güzel bir anıya sahipsiniz ahmet bey vallahi bende kıskandım.

Tuna T.
9 yıl önce - Cum 05 Ksm 2010, 17:40

Alıntı:
Hagi Trabzon'u Ezberliyor | TIKLA İZLE !
http://www.gstvnet.com/gstv/hagi-trabzon-u-ezberl ...yor-.html/

gelmeden önce ben dahil kaçımız yapamaz edemez, Taktik yok dedik, fakat bizim Hagi Taktikci çıkdı.. Bravo Hagi
Bizi Utandırmaya devam et Aslanım

Tuna T.
9 yıl önce - Pzr 07 Ksm 2010, 01:44

Alıntı:

Fatma Nine maçı izleyecek!
Artvinli 105 yaşındaki Galatasaray taraftarı Fatma Çolak, yarın oynanacak Trabzonspor-Galatasaray maçını izleyecek.

Şavşat ilçesine bağlı Çukur köyünde yaşayan Fatma nine, Trabzonspor Kulübünün kendisini yarın oynanacak Trabzonspor-Galatasaray maçına davet ettiğini belirterek, ''Davet edildiğim için çok memnun oldum. Maçı izleyeceğim için çok heyecanlıyım'' dedi.

Fatma nine, oğlu Ziver Çolak ile Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanacak maçı izlemeye gideceğini söyledi ve kendisini maça davet ettiği için Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'e teşekkür etti.
http://maraton.com.tr/Fatma-Nine-maci-izleyecek_122929.html

Seninle Gurur duyoruz Aslan Ninemiz

MeteHan!
9 yıl önce - Sal 09 Ksm 2010, 17:26
Büyük takımlar kazandıkları kupaları,küçük takımlar yendikleri büyük takımları konuşur.

Büyük takımlar kazandıkları kupaları,küçük takımlar yendikleri büyük takımları konuşur.

Michel Platini

Büyük takımsın Galatasaray

Bulut Turhan

9 yıl önce - Cum 12 Ksm 2010, 15:14

Bu kupalar bazılarının hayallerini bazılarının müzesini süsler.
Bizim müzemiz,başkalarının hayallerine sığmaz.

Haldun Turan

9 yıl önce - Cum 12 Ksm 2010, 15:27

Alıntı:

Michel Platini

Metehan şu anda özel sıkıntıların var ve yazmak istemezdim ama sataşıyorsun resmen ve arkadaşım bu panoda Fenerbahçeye laf sokma küçümseme çabalarınıza girmenize hiç gerek yok.Ezeli rakibine saygılı olacaksınız bir kere ayıp ayıp.Ama bu tarz çabalara girersiniz tabi ki cevaplarınızı bir güzel alırsınız.Kaçarı yok.Biz Fenerbahçeliyiz

Bize Allahın fransızı olan platinin lafıyla şov yapamazsınız.Siz o kadar büyüksenizde 11 yıl aradan sonra kadıköyde berabere kaldınız diye bir göbek atmadığınız kaldı.Cahil futbolcunuz sabri 1 puanın şerefine taraftarına 3'lü çektirdi.Tebrikler hayret bir şey.Kimin ne kadar bir ezikliğe ve kompleksse sahip olduğu açıkça belli oluyor bu derbilerde.

Neyse biz fransız platini'nin söylediği bile belli olmayan bir cümlesini kaele bile almayız.Biz spor basının duayeni rahmetli islam çupi'nin klasikleşmiş sözünü salt gerçek olarak kabul ederiz.Tabii ANLAYANA !

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz... "

Alperen Altan

9 yıl önce - Cmt 13 Ksm 2010, 00:16

Her ne kadar yaşım dolayısıyla Arsenal'i,Real Madrid'i [vB.] devirdiğimiz maçların heyecanını yaşayamamış olsamda tekrarlarını her izlediğimde tuttuğum takımla gurur duyuyorum.Durum ne kadar kötüye giderse gitsin benim için tek şampiyon Galatasaray'dır.

Yakup Altan

9 yıl önce - Cmt 13 Ksm 2010, 00:46

Haldun Bey fotoğraflarınızla ülke tanıtımına yaptığınız katkıdan dolayı size teşekkür edebilirim ama sizin her fırsatta fenerbahçeyi küçümsetmem diye bahaneler üretip Galatasaray hakkında olumsuz yazılar yazmanıza inanın hiç anlam veremiyorum.

Alıntı:

Michel Platini

Bu sözü platini söylemiş veya söylememiş ne önemi var.Güzel bir söz.Ayrıca burada takım isimi verilmiş mi.Hayır. Niye üzerinize alınıyorsunuz o zaman merak ediyorum.Onu da geçtim eğer size karşı söylenildiğinden şüphe duyuyorsanız atarsınız bir özel mesaj neyi kastettin diye sorarsanız arkadaşa. Fenerbahçe mi dedi. Verirsiniz o zaman cevabınızı.Yoksa böyle her cümlede Fenerbahçeye hakeret etti bize hakeret etti diye mesaj yazılmaz.Cevap hakkı doğdu diyerek aşağılayıcı cümleler hiç kullanılmaz. Bu düpedüz polemik yaratmak.Ne gereği var bunun şimdi bu başlıkta. Yanılıyor muyum?

Bu konuda her zaman duyarlı olduğumu mesajlarımı okuduysanız az çok bilirsiniz.Umarım dediklerimi anlamışsınızdır ve söylediklerimden dolayı yeni bir tartışmaya sebep olmazsınız.Bunu şahsım adına hiç istemem ve kendime yakıştıramam.İsteğim bu konu tatı bir şekilde sonuca bağlansın ve bu başlıkta bu şekilde tartışmalar yaşanmasın. Eğer aksi yönde bir cevap vermeyi istiyorsanızda sizden ricam özel mesaj yolunu tercih edin benim yüzümden bu başlıkta bir huzursuzluk alevlenmesin.

Okan Yayla
9 yıl önce - Cmt 13 Ksm 2010, 00:56

Alıntı:
Metehan şu anda özel sıkıntıların var ve yazmak istemezdim ama sataşıyorsun resmen ve arkadaşım bu panoda Fenerbahçeye laf sokma küçümseme çabalarınıza girmenize hiç gerek yok.Ezeli rakibine saygılı olacaksınız bir kere ayıp ayıp.Ama bu tarz çabalara girersiniz tabi ki cevaplarınızı bir güzel alırsınız.Kaçarı yok.Biz Fenerbahçeliyiz

Bize Allahın fransızı olan platinin lafıyla şov yapamazsınız.Siz o kadar büyüksenizde 11 yıl aradan sonra kadıköyde berabere kaldınız diye bir göbek atmadığınız kaldı.Cahil futbolcunuz sabri 1 puanın şerefine taraftarına 3'lü çektirdi.Tebrikler hayret bir şey.Kimin ne kadar bir ezikliğe ve kompleksse sahip olduğu açıkça belli oluyor bu derbilerde.

Neyse biz fransız platini'nin söylediği bile belli olmayan bir cümlesini kaele bile almayız.Biz spor basının duayeni rahmetli islam çupi'nin klasikleşmiş sözünü salt gerçek olarak kabul ederiz.Tabii ANLAYANA !

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz... "

Metehan beyin o yorumunda Fenerbahce ismi hic gecmemis, niye hemen uzerinize alindiniz anlamadim.

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET