Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2834
Cenk Gültekin
site denetçisi

1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 04:12

Yakup konuşmak için mi konuşuyorsun kardeşim anlamıyorum gerçekten. Bazen hakikaten ömür törpüsüsün yahu..

Adamı Galatasaray istiyorsa, Milli takım istiyorsa, dur ben bunları reddedip Denizlispor’u çalıştırayım mı desin? Akıl var mantık var demi?

Bugün Mourinho, ben hep iyi takım çalıştırdım, dur birde Fulham’ı çalıştırayım acaba ligde tutabilecek miyim der mi? Nasıl bunları düşünebiliyorsun anlamıyorum ki..

Sergen şimdi sizi 3 yıl üst üste şampiyon yapsa, bundan sonra en iyi benim gidip birde Alanyaspor’u şampiyon yapayım diyecek hali yok dimi?

Neyse can sıkıntıma denk geldin iş yerimde yoksa sana bu kadar bile cevap yazmamam lazım ya kusura bakmazsın artık..

Osmanlı 2000
1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 10:14

Fatih Terim istifa etmemeli yada kovulmamalı. Sezon sonuna kadar takımda kalmalı.

Yok öyle zoru görünce sıvamak.

BJK 5106
1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 10:49

Zoru görünce de değil aslında bu yönetim ile ihtilaf durumları hep vardı malum. Bilhassa da transfer konuları kaynaklı.

Sadece kulüp menfaati icabı sümen altı edildi ya da kol kırılır mentalitesiyle geçiştirildi.

Ha zorluğa katlanma kısmına şöyle de yaklaşılabilir, yönetim yetersiz de olsa, imkanlar keza sınırlıysa ben eldeki malzemeyi maksimum verimle kullanıp başarı elde ederim, basın veya sosyal medya üzerinden imalarla polemik malzemesi etmem vs.

MeteHan!
1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 10:51

Mustafa Cengiz yalnız değildir

Alıntı:
Fatih Terim istifa etmemeli yada kovulmamalı. Sezon sonuna kadar takımda kalmalı.

Yok öyle zoru görünce sıvamak.

Fenerliler işinize baksın, Ersun Yanal, Cocu, Pereira ile sezon içinde yolları ayıran sizsiniz

myilmaz06
1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 12:42

Zoru görünce kaçmayı Aykut ile Ersun'a soracaksın Fatih Terim kadar dik duran ikinci bir isim yok. Karbonat ile ilgilenmeyip başarı deyince akla gelen Terim'i eleştirmek
Hakem Başakşehir maçını manipüle etmeseydi Erolcuğum o akşam gitmişti.

Zora düşünce, uçak yerine otobüsle gitsinler, hocayı da kovun gitsin diyen Ali Koç değil miydi

AnL_95
1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 13:58

Mesela yukarıdaki şahıs Galatasaray başlığında nasıl bu ifadeleri kullanabiliyor? Sıvamakmış... Biz Fener başlığında yazsak benzer şeyler kıyamet kopar.

myilmaz06
1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 14:41

Sen yazsan ismin direkt şikayet kutusunda.
Hem de onlarca hakaret kelimesiyle uzunca bir mesajla. Adam Gs'ye laf etti, ben "Fener sanki çok düzgün yönetiliyor" yazdım. Baktım ki bu mesajım şikayet kutusunda. Biteceksiniz, ezileceksiniz, adi Fener düşmanları, beyinsizler, ... falan. İşin ilginci bunları yazan devam etti, bana 24 saat mola

nedimussoy

1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 15:09

Mustafa Cengiz:

"Fatih Terim'in sözleşmesi Mayıs'ta bitmiyor. Terim'in sözleşmesi yönetim iptal ederse biter. 2+3 yaptık. Opsiyon devam ediyor. Kira kontratı yaptıysanız, bilirsiniz. Hocam da istedi, bu sözleşmeyi beraber yaptık." https://Reklam_link/FwOEGqcKew

AnL_95
1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 15:34

Alıntı:

Sen yazsan ismin direkt şikayet kutusunda.
Hem de onlarca hakaret kelimesiyle uzunca bir mesajla. Adam Gs'ye laf etti, ben "Fener sanki çok düzgün yönetiliyor" yazdım. Baktım ki bu mesajım şikayet kutusunda. Biteceksiniz, ezileceksiniz, adi Fener düşmanları, beyinsizler, ... falan. İşin ilginci bunları yazan devam etti, bana 24 saat mola

Ortada fol yok fos yokken Süper Lig başlığında birisi bana sataştı dedim ki sen ne hakla benimle böyle konuşursun bana ceza verdiler ona ise hiçbir şey uygulamadılar. Şikayet ettim ve şikayetim de silindi

AnL_95
1 hafta önce - Prş 14 Oca 2021, 16:37

Yalnız Mustafa Cengiz bir lafında beynimde 6 tane Lezyon varmış derken ötekinde yeniden aday olabilirim diyor. Başkanım lütfen gidin dinlenin bir gözünüz (tövbe haşa) toprağa bakıyor. Bu camia sizin 20 yıl "Benden daha iyisi çıkmaz" diyerek koltukta oturabileceğiniz bir camia değil

sayfa 2834
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET