Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2787
BJK 5106
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:03

TRT Spor muhabir aktarımına göre Arda Turan Galatasaray ile anlaşmış.

Çokça Galatasaraylı için memnun etmeyen bir gelişme.

Hele de katkı sağlayamazsa eski defterler açılıp motivasyon kaybına neden olabilir.

Şahsen eskilere yönelime bu yüzden pek sıcak bakmıyorum.

Bilhassa da geçmişte bazı tatsızlıklar veya tatsızlığa vesile bazı durumlar olmuşsa.

nedimussoy

1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:29

beIN SPORTS'un haberine göre, 33 yaşındaki oyuncu yeni sezonda sarı kırmızılı formayı giyecek. Galatasaray ile 1+1 yıllık anlaşmaya varan Arda Turan, 66 numaralı formayı aldı..

Arda Turan, TT Stadyumu'nda ve boş mukaveleye imza attı.
(TRT Spor)

Hayırlı olsun.

En son nedimussoy tarafından Çrş 05 Ağu 2020, 15:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

cCcenk38
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:29

nedimussoy

1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:57

Tekrar buluştular...

Karaman Ahmet
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:59

Basaksehir deyken Galatasaraylıların asagiladigin Arda Turan, bu sene Atletico Madrid den tanıdığı Falcaoyla beraber oynayacak olmasının faktörüyle, Galatasaraylı taraftarları utandirabilir. Demedi demeyin.

En son Karaman Ahmet tarafından Çrş 05 Ağu 2020, 16:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

OkanY
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:14

Bizdeyken sorun yaşamadı. Sorunu diğer takımlarda ve milli takımda yaşadı.

İnşallah güzel bir performans yakalar.

lecce
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:40

Alıntı:
Bizdeyken sorun yaşamadı. Sorunu diğer takımlarda ve milli takımda yaşadı.

İnşallah güzel bir performans yakalar.

Ben özellikle devre arasında gelme dedikodusu çıktığında şiddetli şekilde karşı çıkmıştım. Bize verebileceği bir şeyi olduğunu düşünmüyordum. Ama o günden bugüne çok şey değişti her anlamda.

Madem mahallece kavgaya giriyoruz,mahallenin eskisi-yenisi, büyüğü-küçüğü, delisi-akıllısı kim varsa eli tutan gelsin. Yeter ki saçma sapan paralar saçmayalım.

Karaman Ahmet
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:47

Alıntı:
Ben özellikle devre arasında gelme dedikodusu çıktığında şiddetli şekilde karşı çıkmıştım. Bize verebileceği bir şeyi olduğunu düşünmüyordum. Ama o günden bugüne çok şey değişti her anlamda.

Madem mahallece kavgaya giriyoruz,mahallenin eskisi-yenisi, büyüğü-küçüğü, delisi-akıllısı kim varsa eli tutan gelsin. Yeter ki saçma sapan paralar saçmayalım.

Arda Turan Falcao ikilisinin yeniden buluşmasına aman dikkat diyorum.

Bu ikilinin Atlico Madrid döneminde, ikisininde kariyerleri in en önemli anlarına sebep oldu.

Arda pası verdi Falcao golü attı.

Asist ve golcü özelliği olan futbolcularda kimya uyarsa, iki futbolcunun uyuşması takımlarında ucuruyor.

Bunun son örneğini Italyada İbrahimoviç Hakan Calhanoglu ikilisine yaşıyoruz.

ahmetsever
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 17:17

Alıntı:
Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in Çaykur Rizespor maçı sonrası Arda Turan ile ilgili açıklamalarının ardından başkan Mustafa Cengiz basın toplantısı kararı almıştı. Mustafa Cengiz canlı yayında Arda Turan'ın gündemlerinde olmadığını açıkladı. Fatih Terim ile ilgili olarak ise Cengiz "Ayrı ayrı fikirlerdeysek ayrı yollara gitmemiz gerekir." dedi.
24 Ocak 2020, Cuma 17:00 Son Güncelleme: 24.01.2020 18:07
https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-mustafa-cen ...si-2117557

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7545688#7545688

Galatasaray başkanı, Arda Turan'ı almamak için Teknik Direktör ile karşı karşıya gelmişti, nereden nereye

Karaman Ahmet
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 17:20

Futbol takımını yöneten hocanın işine karışmak tam bir amatörlük.

Ne oldu şimdi?

Tükürdüğünü yaladınmi?

Hocanın dediğine geldinmi?

sayfa 2787
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET