Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2712
Astra_port
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 19:25

Terim arda üstünden bu sene ki fiyaskosunu kapatma derdinde. Yönetim haklı, futbol'u unutmuş birinin ne işi var takımda leşçuk yetmedi üstüne bir de arda gelecek. Takım değil sanki kimsesizler yurdu,mecbur muyuz bitiklere. Sen ne istediysen yönetim aldı, üstüne oynattığın futbolda yok. Hep ıkına sıkıla, ben görecem Konya maçını, olumsuz bir durumda sana destek verenler bile yeter der!

erkan_gs_mk

1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 19:33

Alıntı:
Terim arda üstünden bu sene ki fiyaskosunu kapatma derdinde. Yönetim haklı, futbol'u unutmuş birinin ne işi var takımda leşçuk yetmedi üstüne bir de arda gelecek. Takım değil sanki kimsesizler yurdu,mecbur muyuz bitiklere. Sen ne istediysen yönetim aldı, üstüne oynattığın futbolda yok. Hep ıkına sıkıla, ben görecem Konya maçını, olumsuz bir durumda sana destek verenler bile yeter der!

Valla o kadar uzun uzadıya yazılar yazdım ama şu şekilde olaya açıklık getirmesini bilemedim. Bana da öyle geliyor.

Şampiyonluk inanılmaz bir duygu hele ki 2 yıl üst üste şampiyon olmak kaymaklı kadayıf. Lakin 3 yıl olacak, halen şöyle rahat maç seyretmişliğimiz yok.

Konyaspor maçında büyük ihtimalle puan kaybedeceğiz!

Astra_port
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 19:40

quote]Şampiyonluk inanılmaz bir duygu hele ki 2 yıl üst üste şampiyon olmak kaymaklı kadayıf. Lakin takım 3 yıl oldu, halen şöyle rahat maç seyretmişliğimiz yok.[/quote] benim korkum maddi olarak da çıkmaza girmemiz. Geçen sene lig başladı transferler yapıldı, forvet konusu dışında transferler yapıldı olmadı ocak dedi. Bu sene transferler yapıldı forvet alındı Falcao gibi biri elinde, lemina keza öyle. Yine ocak dedi eee değişen bir şey yok. Takım gitmiyor, yürümüyor. Bu transferleri isteyen terim, yönetim elinden geleni yapıyor bir de rakiplerin maddi anlamda zor durumda biz para saçıyoruz:(

Hakan Sungur
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 20:21

Fatih Hoca haklı.

Kendileri takıma istedikleri gibi çer çöp doldurabiliyor. Terim Arda'yı isteyince mi sorun oluyor?

Geldiler maaşlar ödensin diye ilk iş Ndiaye'yi sattılar.

Hoca Selçuk-Donk'la takımı şampiyon yaptı, Şampiyonlar Ligi gelirlerine hazıra kondular.

Sezon sonuna doğru Dursun Özbek'in sezon başında başvurduğu sermaye artırımı olumlu neticelendiği için UEFA'yla FFP anlaşması yapabildiler; ağır koşullu anlaşmayı başarı ilan ettiler, bunu da kendilerine mal ettiler.

Şampiyonlar Ligi kurasına güldüler Denayer'i kaybedip, stoper transfer etmeden; Gomis'i satıp Eren Derdiyok'la sezona başladılar.

Devre arası Terim'in parlattığı Rodrigues'i, şapkadan çıkardığı Ozan Kabak'ı sattılar, Terim'in şutladığı yüksek maaşlı Maicon ve Serdar'ın yerine, Terim'in zoruyla Lyiundama, Marcao'yu daha düşük maaşlarla alınca; maaşları düşürdük diye böbürlendiler.

Her türlü Araplara kakalırız diye Kasımpaşa'ya servet döktükleri Diagne ise ellerinde patladı.

Hoca 8'de kapanır, 18 de dedi; çifte şampiyon yaptı; yönetim yine sponsorluk, yayın ve Şampiyonlar Ligi gelirlerine konuverdi.

Sezon başı Fernando'yu Banega'yla takasa girdiler; sonunda iki oyuncu da Sevilla'nın vazgeçilmezi oldular.

Yönetime kalsa yüzyılın transfer başarısı: Roma Nzonzi'yi kakaladı, İngilizler açıkta kalan Lemina ve Seri'yi form tutsunlar diye transferin son günü sana yolladı, speedy Onyekuru yerine de hopdediks Babel'i pembe kafasıyla imza parası ödeyip aldılar; Terim yine sol bek yedeği Ömer Bayram'dan orta saha, dede Donk'tan stoper yapmak zorunda kaldı.

Bu arada Abdurrahim Albayrak'ın oğlu Falcao'yla sarmaş dolaş resimlerini magazin basınına sızdırdı; Monaco bu yasak ilişkinin hıncından koskoca camiayı haftalarca oyaladı.

Onyekuru'ya imza attırdılar, ona bile sevinemedik; adeta sıtmalandık.

Şimdi biz Lemina ve Seri yüzünden istim üstünde maç izlerken, stopere adam lazımken, taraftar Belhandaya rahat vermeyecekken yönetim durduk yere Fatih Hoca'nın ensesinde...

Ne oldu? Hani I love you Hocam'dık?!

Rahmetli Özhan Canaydın seçim kazanmak için Terim'e koştu; hiçbir transfer isteğini yerine getiremedi yine de bir Şampiyonlar Ligi gelirini kaptı ama daha önemlisi stadyum sorununu çözüp, gelirlerde çağ atlatan efsane başkan diye anılıyorsa o ilk seçimdeki Terim kozu asla yadsınamaz.

Ünal Aysal, 2 Lig şampiyonluğu, 2 Şampiyonlar Ligi gelirini kaptı; takımı hoca değil kadro şampiyon yaptı dedi ama o müthiş kadro ne Mancini ne de Prandelli'nin yüzünü güldürmedi.

Yüzündeki herbir yağ damlacığına kurban olduğumuz Dursun Başkan bile Hamzaoğlu'nu göndererek işi batırdı, Denizli'yle yanlış bir maceraya girdi, Riekerink'le sıvadı, Tudor'la şansını denedikten sonra taraftarın sayesinde Allah'ın lütfu olarak Terim'e imza attıran başkan olarak tarihe geçti.

Fatih Hoca boş yere kavgaya tutuşmaz; benden söylemesi... Misal Cecchi Gori'yle kavga etti; Terim Fiorentina tarihine kahraman olarak adını yazdırdı Gori ise kara bir leke...

Terim'in egosunu sineye çekemeyenin ya canı gerçekten çok sıkılıyordur ya şapşallık seviyesinde kendine aşırı bir özgüveni vardır ya da tarihten silinmek için bir şekilde fırsat kolluyordur.

Bankalarla 1.1'lik anlaşmayı çok kolay imzaladık ama şampiyonluklar gelmezse rakipler 9/8'lik ritimlerle göbek atarken başkanlık seçimlerinde yeniden aday olmak bile istemeyecektir bu yönetim.

UĞURÖZ
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 20:37

hakan güzel yazmışsın eline sağlık.
lakin konu geçmişte yapılanlar değil şu an ki gündem.
referanduma gitmiyoruz.
bitmiş olan arda'yı terim neden bu kadar çok istiyor ve bu kadar yaygaraya karşı geri adım atmıyor sorun bu.
fatih terim istemese hiç kimse gitmezdi mutlaka onayı vardır.
şu anda bu sorunun sorumlusuda fatih terim.
dolayısıyla takım bu olumsuzluktan nem kaparsa yargılanacak kişide terim olacaktır.

erkan_gs_mk

1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 20:46

Ligde çok iyi futbol oynarsın, lidersindir, en yakın rakibine 7-8 puan fark atmışsındır "bitik" Arda'yı sıkıştırırsın araya fazla ses seda çıkmaz.

Ama şimdi ki vaziyetimiz bu değil ki. Liderle aramızda 10 puan fark var, takım tad vermiyor Arda ne alaka! Bu inatlaşma ne diye?

Hoca habire Arda mevzusunu kaşıyıp duruyor, hocam Allah aşkına takıma odaklan. Maç içinde takım alarma veriyor, değişiklikler geç geliyor, hamle yapılsa bile yanlış tercihlerde bulunuluyor.

Odaklanma sorunu yaşıyorsun, kafa başka yerde zira...

Hakan Sungur
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 20:48

Yani demek istediğim; Terim'e 5 senelik imza attırıp şov yaparken ağzı kulaklarına varan da bu yönetim; Terim'e o çok istediği oyuncak ayıcığı almamak için saçma sapan diretmemesi gereken de bu yönetim. Ver eline istediği gibi oynasın.

nedimussoy

1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 21:56

Fatih Terim'den "istifa etmem" mesajı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrasında özellikle rakip camialarda oluşan "istifa edecek" yorumlarına cevap verdi.
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Arda Turan gerginliğinin ardından istifa edeceği iddialarının üzerine sosyal medyadan paylaşım yaptı.

Deneyimli hoca, 19:05'te yaptığı paylaşımda daha önce "Galatasaray'dan ayrılmam" sözüne gönderme yaparak, "Verilmiş bir sözüm, vazgeçmediğim bir hayalim var. #SadeceGalatasaray" ifadelerini kullandı.

Uğuray
site denetçisi
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 22:54

Ohh kaosta yüklendiğine göre 23 hayırlı uğurlu olsun

medicus001
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 23:05

Kardeslerin cogu yeni anladigim. Beyler, konu Arda falan degil. Maraza cikariyor, zaten yolcu olacagi bir kac mac sonrasi belli. Galatasaray'da tipki digerleri gibi sampiyon olmak zorunda(!) Bu gerceklesmedigi takdirde cokca olumsuzluklar bizi bekliyor. Bu yönetim bu birkac yillik finansal krizi cok iyi yönetti. Ama bu isi sportif basariyla yapabildi. Terim ortalarda yok. Belki birakip baskanliga oynar veya ona Avrupa'dan bir teklif vardir. Kesinlikle abbas gidici o yüzden aynen Ünal Aysal döneminde yaptigi gibi eften püften bi durumu kullanip maraza cikariyor yani siz beni alinda sayet dönüsüm olursa kapi acik kalsin diye...

sayfa 2712
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET