Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2711
erkan_gs_mk

3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 17:43

Başkanımızın yaptığı açıklamalardan anladığım kadarıyla, hoca ile arasında ipler gerilmiş.

Ne şimdi bu, sırasımıydı Allah aşkına.

Bitik, çöküşe geçmiş Arda Turan yüzünden mi!

Hoca bu konuda yanlış bir tavır takınıyor. Bu işin sonu iyiye gitmiyor.

Hoca sızmalardan şikayetçiymiş. İyi de hocam MİT senin hizmetinde değil ki, illaki sızmalar olacak sen işine bak yahu.

Arda gelmeden camiaya zarar vermeye başladı ya gelseydi!

alperenfatih
3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 17:49

Arda da transfer olmadan takımı karıştırdı.

Yetenekli, sempatik bir adamdı, nasıl böyle bir hale dönüştü. İbretlik bir vaka.

UĞURÖZ
3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 17:53

Üst üste iki puan kaybı olursa terim gider.

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 18:00

Koca koca iki adam basın önünde Arda konusunda ki fikirlerini beyan ediyor. Esasında sık sık bu konuyu basın önünde diri tutan Fatih hocam!

Bana göre imkansıza yakın olan şampiyonluk şansımız, bu yaşananlardan dolayı liderle olan 10 puan fark 20'ye çıkmıştır. Yani imkansız bir hal almıştır artık.

Görece daha mütevazi, daha mülayim bir Başkana karşı bile hocamız medya üzerinden münakaşa yoluna girmişse hatayı kendisinde arasın bi zahmet.

Her basın toplantısında Arda mevzusu dile getirilir mi, Başkanın da canına tak etmiştir artık. Hocanın, basın toplantılarında çok daha önceden artık Arda sorusu almıyorum diyebilmeliydi.

Bir el öpme ile nerelere geldik yahu.

Başkan bence haklı.

Yani 30'a yakın futbolcu al, hocanın onayı dahilinde ama bitik Arda Turan yüzünden gelinen noktaya bakın!

Alıntı:

Üst üste iki puan kaybı olursa terim gider.

Fatih hocam hakkında hiç böyle düşüneceğim aklıma gelmezdi. Şampiyonlukta zor olan şansımız yüzünden mi hoca böyle manevralara giriyor.

En son erkan_gs_mk tarafından Cum 24 Oca 2020, 18:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Ozan Paşa
3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 18:07

Camia Fatih'e, borç harç ülkenin en iyi kadrosunu veriyor yıllardır.
Bu kadrolar da çoğu zaman şampiyon oluyor.
Ancak, başarılar da hep Fatih efendiye mal ediliyor.
Aslında başarının gerçek mimarı olan yönetim ve sporcular hep ıskalanıyor nedense.
Fatih paşa da neredeyse kendisini kulübün üzerinde görüyor.

Bence yüz küsür yıllık bu büyük camiayı bekleyen en büyük sorun Fatih sorunudur.
Arda meselesi bence bir bilek güreşi meselesidir.
Fatih, kendisini bu kulübün asli sahibi olarak görüyor ve ne başkanı, ne de yönetimi takmıyor.
Şimdi de kendi aklınca kendi hataları sonucunda iyi oynayamayan bu güçlü ekibin potansiyel başarısızlığının faturasını yönetime mal etmenin planını yapıyor.
Bunun için de zavallı Arda'yı silah olarak kullanıyor.
Yoksa o bilmezmi Arda'nın artık bittiğini, ona verilecek paraların boşa gidecek olduğunu.
Arda efendinin kırdığı cevizlerin de haddi hesabı yok bu arada.
Kendisi, bu tarihi kulübe ancak zarar verir. Maddi ve manevi olarak.

Siz değerli Galatasaray sevdalılarını bilemem ama çevremdeki çok sayıdaki sarı-kırmızılı Arda denen adamı sevmiyor ve gelmesini istemiyor.

Fatih efendi de tribünlerde giderek kan kaybediyor.

Ben, bu konularda yönetimin tavrını, geç kalınmış doğru bir karar olarak değerlendiriyorum.

Sizlere kolaylıklar dilerim sevgili sarı-kırmızılılar.

medicus001
3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 18:16

Mustafa Cengiz Baskanim!

Yillardir özlemistik. Adam gibi adamsin. Hodri meydan diyen toplar piulisini pirtisini defolur gider. Ulan be sana hep cillop gibi takimlar verdiler, hep hazira kondun hala isterükte isterük. Yeter ya eger sen adamim diyorsun bu laflarin ardindan hemen gidersin.

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 18:18

Resmen ayağımıza kurşun sıktık.

Sosyal medyada "yönetim istifa" tagı açılmış.

Ne Arda'ymış yahu.

Mustafa Cengiz Başkanla anlaşamayan, çekişmeye giren hocam daha da kimseyle anlaşamaz!

Bu saaaten sonra hoca Başkan haklıdır bu mevzuyu daha fazla uzatmaya gerek yok deyip daha büyük bir konsantrasyonla işine bakacak ya da istifa edecek. Bu işin ortası yok!

AnL_95
3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 18:37

İki taraf da haksız iki taraf da yanlış yapıyor. Hoca istifa eder 2 sene sonra; "Hocam n'olur gel."

medicus001
3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 19:05

Alıntı:
Sosyal medyada "yönetim istifa" tagı açılmış.

Cogu sahte hesap, iclerinde civcivlerde vardir kesin. Akilli hicbir Galatasarayli bu yönetime bu tercihi icin sallamaz. Sayet kocakafa icin bu yänetim istifa diyecek kadar kusbeyinli varsa onlarda civcivlere katilabilir.

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Cum 24 Oca 2020, 19:11

Yahu ortak bir payda da buluşmak bu kadar zor olmamalı. Değer mi bir Arda yüzünden bunca tantanaya.

Ama yine de bu ilişki pamuk ipliğine bağlı bir hal aldı kanaatimce. Inşallah yanılıyorumdur...

sayfa 2711
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET