Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2682
35 gökhann
3 ay önce - Pzr 15 Arl 2019, 23:56

erkan_gs_mk

3 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 00:14

Alıntı:
Dünkü maçı kazansak ne olucaktıki.Diğer haftalarda yine puanlar kaybederiz bu oyunla

Aynen öyle valla.

Dünkü maçın 2-0'dan 2-2 bitmesi ben de öfke patlamasına yol açtı. Fakat bu futbolla dün kü maçı kazansaydık bile yine ilk deplasman maçında duvara toslayacaktık, ki Göztepe deplasmanında muhtemelen bu olacaktır.

Son iki sezonda şampiyon olmamıza karşın oynadığımız futbol ben de hiç memnuniyet yaratmadı. Şampiyon olmak tabii ki de inanılmaz bir duygu ama bazı şeylerin üstünü örttü.

Gokhan Bayraktar
3 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 00:17

Tipik Terim sezonu.. Iki sene bir sekilde sampiyon olup ucuncu sene altia etmeye basliyor. Sonra egosu devreye giriyor. Saga sola saldiroyor ve hatalarini goremiyor. Sonra istifa ediyor ve diyor ki "bir daha gsye donmem td olarak" aradan 3 sene geciyor yine geri geliyor Kisir dongu oldu

AnL_95
3 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 07:32

Yaşı 70'e dayandı. Tahminim 5.Terim dönemi olmayacak. Dolayısıyla veda ederken bile iyi ayrılmak gerek. Kimseyi kırmadan, üzmeden...

Şanssızlıklar ve sistemsilik bir araya gelince ve üstüne formsuzluk eklenince maalesef rakiplerimizin ikramlarını değerlendiremiyoruz. FB-BJK hariç diğer rakiplerimizin 2'de 2 yapacağına şüphem yok. Öte yandan ikide iki yaparsak 2.devre şampiyonluk potasındayız ancak yapamazsak olası bir Göztepe mağlubiyeti veya beraberliği ile beraber Sivas farkı açacaktır biz ise Malatya ve Alanya'nın arkasında 8.olacağız. İlk yarıyı 6-8 arası bitiririz.
Bu sene şampiyonluk falan gelmez boşuna takımı izlemeyin bu sene.

Devre arasına girerken ilk 3 Sivas-Fb-Bjk olacaktır Kendi içlerinde yerleri değişebilir.

Mustafabey 01

3 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 08:18

Bu kadar karamsar olmaya gerek yok, sakatlıklar, şansızlıklar yüzünden puan kaybı yaşanıyor, golcü yok takımda ikinci yarı daha iyi olur sakatlar iyileşirse, olmazsada Trabzon, Sivas veya Başakşehirden biri şampiyon olsun.

nevrans Hakan

3 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 15:15
Bu sorumluluk kimde bir karar verin artık herkes sorumlu benim diyor

(+)

lecce
3 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 15:19

İç sahayı bilemem ama bu sezon için yani 2019-20 sezonunda deplasmandaki sıkıntının sebebi ve sorumlusu benim. Bu sezon gittiğim y.içi ve dışı deplasmanların hiçbirin de gol dahi atamadık. Trabzon, Antep ve Kayseri ye gitmedim kazandık veya goller atıp puan aldık. Dolayısı ile bir sorun varsa sorumlusu benim ve gereğini yapacağım. Nedir o? Yarın ki Tuzla ve Cumartesi günkü Göztepe deplasmanlarına gitmeyeceğim

nevrans Hakan

3 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 16:24

Hayır sorumlu benim lecce bir aydır oynadığımız maçları izlemiyorum ben izlediğimde kazanıyorduk

Uğuray
site denetçisi
3 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 18:26

Kenetlenebilsek olacak ama..
Kenetlenemedik daha.

Cumali1999
3 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 19:12

Alıntı:

Bu sorumluluk kimde bir karar verin artık herkes sorumlu benim diyor

Mustafa Cengiz almış işte sorumluluğu, kabul ediyorsa bence sorumlu odur

Maalesef bu sezon yürümüyoruz, emekliyoruz

sayfa 2682