Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2674
MeteHan!
10 ay önce - Pts 02 Arl 2019, 12:50

4 maçta en az 10 puan almamız lazım. 3 maç zaten evimizde. 30 puanla devreyi kapatırsak ikinci yarı daha konsantre şekilde ve umuyorum ki sakatlık sorununu minimize etmiş olarak en az 40 puan toplayıp şampiyonluk şansımızı büyük oranda arttırabiliriz.

UĞURÖZ
10 ay önce - Pts 02 Arl 2019, 14:08

Alıntı:
Bu Jimmy Durmaz'in, Emre'den ne farkı var da oyuna önce giriyor bütün toplarımızı öldürüyor.
On tane top kaybı yaptı herhalde.
Emre girdi hareketlendik pozisyon ürettik.

Dün bunu yazmıştım.
Opta editörlerinden Barış Gerçeker'e Jimmy'nin istatistiğini sormuştum açıklamış.
Bir futbolcu 30 dakika içerisinde 14 top kaybi yapıyorsa bu adamı derhal alt yapıya göndermek gerekir.

Jimmy Durmaz'in Trabzonspor maçında oyuna girdikten sonra istatistiği;

Gokhan Bayraktar

10 ay önce - Pts 02 Arl 2019, 14:33

Arda gelirse bıraktım cimbomu

Ismi bile mide bulandirici..

Falko duzelmezse, Devre arasi Onyekuru'yu kiralamak ve olursa bir tane sol kanat veyahut Linnes'i kadroya geri almak. Belhanda gonderilmeli...

35 gökhann
10 ay önce - Pts 02 Arl 2019, 19:20

Doğrandığımız bir başka maç sonunda kulübümüz tweet atmış.Aleyhimize olunca her yer sus pus

erkan_gs_mk

9 ay önce - Sal 03 Arl 2019, 17:03

Adem'in Galatasaray'a geleceğini duyduğumda bu ismi takımıma yakıştıramamıştım. Ama itiraf etmeliyim ki şu yoklukta Adem takıma son derece katkı sağlıyor. Dilerim bu performansını ilerleyen haftalarda da devam ettirir.

O boyuna rağmen inanılmaz şekilde hava toplarına çıkıyor, izbandut gibi stoperlere karşı elinden geldiğince topu saklayıp servis yapıyor.

Mustafabey 01

9 ay önce - Sal 03 Arl 2019, 17:14

Adem ve Ömer en azından koşuyor mücadele ediyor, çalışıyor çaba gösteriyor bir şeyler yapmak için uğraşıyor, yabancı oyuncuların çoğu artık koşup mücadele bile etmiyorlar.

BJK 5106
9 ay önce - Sal 03 Arl 2019, 17:19

Alıntı:
Adem'in Galatasaray'a geleceğini duyduğumda bu ismi takımıma yakıştıramamıştım.

Hep bu ön yargılardan başımıza gelenler zaten.

İsme bakıp çöp deyip sözümona kariyerli, kendini bir yerlerde ispat etmiş, ama miadı da dolmuş adamları istedik sonunda gelinen nokta ortada.

İsmi olmayıp bizlerde isim olanlar ya da ismi var olsa da kendini yükseltebilenler ile yaptıklarımız da ortada!

Örnekleri biraz düşününce bulmak zor değil. Yakın dönemler değil sadece kastettiğim.

nedimussoy

9 ay önce - Çrş 04 Arl 2019, 19:41

Ali Naci Küçük:

“Onyekuru'nun dışında 3 transfer daha yapılması planlanıyor. Galatasaray, Ocak ayında Onyekuru'nun transferini açıklayacak. Monaco kiralamaya olumlu yanıt verdi. Anlaşma sağlandı."

(via @AliNaciKucuk | @futbolarena )

nedimussoy

9 ay önce - Çrş 04 Arl 2019, 19:49

TGalatasaray'ın Tuzlaspor karşısındaki 11'i:

Okan Kocuk,
Nagatomo, Ahmet Çalık, Emin Bayram, Emre Taşdemir,
Seri, Selçuk İnan,
Jimmy Durmaz, Taylan Antalyalı, Yunus Akgün, Emre Mor.

Galatasaray'ın yedek oyuncuları:

Batuhan, Adem, Belhanda, Donk, Ömer, Mariano, Erencan, Ercan, Süleyman, Ferhan

UĞURÖZ
9 ay önce - Çrş 04 Arl 2019, 19:51

Tuzlaspor- Galatasaray 5.tur kupa müsabakası 20:45'te A Spor kanalından yayınlanacak.

sayfa 2674
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET