Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2633
MeteHan!
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:21

Fatih Terim’in telefonla müdahalesi yasak değilse herşey Terimin iradesinde yapılıyor

35 gökhann
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:24

Sorumlular Babel ve teknik yönetim.Adem de beceriksizdi orası ayrı

akin87
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:31

Stres yok Millet haftaya telafi edersiniz

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:33

Ya deplasmanlar zaten bizim için kabus ta ama işin enteresanı evimizde de yeterince dominant bir oyun oynayamamaya başladık. Konyaspor'a karşı Babel ile öne geçiyorsun ama hemen akabinde topyekün kapanıp 90 kusurlarda golü yiyorsun. Kasımpaşa maçı bile berabere bitebilirdi.

Evde, deplasmanda tüm maçlarımızı ıkına ıkına. 2 yıldır şampiyon oluyoruz, hoca 3.cü yılına girdi ama halen istediğimiz seviyede bir oyun sergiliyemiyoruz.

5 maçta hepi topu 8 puan toplayabildik. Evet takımımın oynadığı futbol beni umutsuzluğa sevkediyor ama anlaşılan bu duygu yayılmaya başlamış. Baksanıza 1 puan için kafi demeye başladık. Artık futbolun gereksimlerini sahaya yansıtmalıyız.

Büyük takımsın. Tecrübeli futbolcularımız var ama maçı ne 1-0 bitirebiliyorsun ne de 2-0'ı bulup rakibin fişini çekemiyorum.

OkanY
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:41

Aslında biraz da rakiplerin de çok iyi oynamadığını bilerek “1 puan da yeter” diyoruz.

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:49

Okan, rakiplerin durumu beni bir yere kadar ilgilendirir. Evvela kendi tuttuğum takımın muhasebesini yaparım.

Rakiplerde deplasmanda iyi değilmiş, biz olalım.

Rakiplerde yeterince gol atamıyor o zaman biz atalım.

Rakiplerde dominant oyun sergileyemiyormuş, efendim biz sergileyelim.

Hocamızı seviyorum ve kıymetini biliyorum ama halen ıkına ıkına futbol. Bu seneki rakibimiz büyük bir sürpriz olmazsa taraftarsız 8 puan öndeyken tökezleyen Başakşehir olmayacak gibi.

En son erkan_gs_mk tarafından Pzr 22 Eyl 2019, 21:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MeteHan!
3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:51

Gereksiz puan kaybı oldu, konya ve bu maç 4 puan gitti hemde boş yere, oynatsana as oyuncuları, eşek yükü milyon euro’ya oynuyorlar

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:55

Metehan, ben de anlayamıyorum. Daha ligin başı, Brugge maçında da öyle ahım şahım tempolu bir futbol yoktu ama ne yani üst üste 2 maçı aynı kadroyla oynayamıyor muyuz ? Bu kadar mı dirençsiz, fizik gücü vasat bir takımız yahu.

nedimussoy

3 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 01:29

Erman Toroğlu:

📌"Chebake'nin bir pozisyonda dirseği var, kırmızı kart görmeliydi"
📌"Farnolle'nin Andone'ye yaptığı müdahale net penaltı"
📌"Malatyaspor'un golünden önceki faul G.Saray lehine olmalıydı"
📌"VAR nerede Mete Kalkavan?"

Malatyalı oyuncu geliyor dirseği geçiriyor, dakika 51 net kırmızı. Malatyalı oyuncu atılacağını anlıyor ve hemen suratını tutuyor. PEKI VAR NEREDE VAR!

🗣 Selçuk Dereli:

“Galatasaray'ın yediği golden önce Guilherme kambura yatarak ve dirsek müdahalesiyle Lemina'ya açık bir faul yapıyor. Hakem ters faul verdi. Zekeriya Alp'in hakemleri maç sonuçlarına etki etmeye devam ediyor ve futbolumuza yazık oluyor.”

Abdullah Egemen
3 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 02:07

2019 Terim kovulur...
Yönetim değişir...
2021 Terim gene gelir..

Galatasaray'ın olayı bu

sayfa 2633
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET