Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2472
ahmetsever
7 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 09:59

Alıntı:
Galatasaraylı damat yazdığıyla şoke etti!

Sakarya'nın Geyve ilçesinde fanatik Galatasaray taraftarı olan damat Yasin Tan, gelin arabasının arkasına 'Kızı aldık sıra Falcao da' yazdırdı.

Geyve ilçesi Çengel Mahallesi'nde oturan Yasin Tan, düğünü öncesi gelin arabasını süsledi. Ancak Yasin Tan, taraftarı olduğu Galatasaray'a transferi yılan hikayesine dönen Monaco'nun Kolombiyalı yıldızı Radamel Falcao'yu da unutmadı.

Damat Yasin Tan, "Ben muradıma erdim, inşallah Galatasaray ve taraftarlar da Falcao’ya kavuşup, muradına erer" dedi.
http://www.haber7.com/sakarya/2890610-galatasaray ...-soke-etti

İlginç bir haber

Yakup

7 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 10:20

Bunu 10 gün önce yazmistim..

Alıntı:

1 hafta önce - Prş 15 Ağu 2019 07:48

Ilk onbirdeki oyuncularin hepsi “yildiz”..

Topu isteyecek cok yildiz var Ama topa Kosacak savasci yok..

akin87
7 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 10:24

Beşiktaş başlığı öksüz kaldı

Karaman Ahmet
7 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 10:29

Yakup ilk yari Galatasarayli futbolcular deli gibi kostu, pres yapti, Konya kontraataga cikarken, legal yada ilegal kesti.

Yani dünki sonucun senin o yorumunla alakasi yok.

Alıntı:
Durun Beyler, sakin..
Bu takım birbirine alıştığı vakit buraların tozu dumanı olacak. Ona göre.
Takımımız gayet iyi sadece bir miktar uyum sorunu var.
Bu takım dün gece 4+5+0+0(Diagne) olarak oynadı Seri çıkınca 4+4+0+0(Diagne) oynamak zorunda kaldı.
Biz Diagne'yi bitirmişiz, Diagne'de bizi bitirmiş.
Genel taktikte dün gece 4+6+0 olarak oynasak Diagne hiç olmasa biz 3 atmıştık.
Seri kırmızı kart görmesinin dışında kötüydü.
Takımın en kötüsü. Ama düzelecek.
Bu takıma Marcao gelecek, Belhanda gelecek.
%99 Falcao gelecek.
Azıcık sabır.
#inanedir #hedef23

Dün maca baktim.

Siz ceza sahasinda Diagneyi kac kere topla bulusturabildiniz?

Adama bir kac kere kendi yari sahasinin ortasinda top geldi, onlardada iki kisinin markajina ragmen topu tuttu, kantlara kazandirdi, fakat kanatlar sonrasinda son pasla ceza sahasinda onu topla bulusturamadilar.

Solda Babel, sagda Emre Mor, ikiside Diagneye attirmaktan cok, calimlarini göstermenin derdindeydiler.

Bakmayin siz Babelin rakibe carparak, Serkan Kirintiliyi sansa avlayan golüne. Konyasporda nasil son anlarda iki oyuncu birden sut hamlesi yapip, nasil olduysa o top rakibe carpti, Jonhssona gol pasi oldu.

Galatasaray alisir yada alismaz bilmiyorum ama, sizin asil sorununuz forvetsizlik filan degil, Diagneden kopuk, kendine oynayan kanatlariniz.

Aslan Sevda
7 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 11:05

Nihat Özdemir ile her hafta 1 kırmızı kart banko, çok büyük ihtimalle sezonu kırmızı kart rekoruyla kapatacağız.

Siz Falcao ile oyalanmaya devam edin

alperenfatih
7 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 11:09

Nihat Özdemir le kartlar arasında nasıl bir bağlantı var anlamadım tartışmalı kartlar değildi ki.
Bu sezon herşeye bahaneniz hazır Nihat!

akin87
7 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 11:11

Terim Çakne olmayacak gibi konuşmuş
Pardon Falcao

Aslan Sevda
7 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 11:17

Biz 1 aydır olmayacak diyoruz, o dün dedi

Alıntı:
Nihat Özdemir le kartlar arasında nasıl bir bağlantı var anlamadım tartışmalı kartlar değildi ki.
Bu sezon herşeye bahaneniz hazır Nihat!

32 hafta daha göreceğiz Fenerbahçe'ye ne kartlar verilmiyorken Galatasaray'a aynı harekete kartlar verildiğini. Erman Toroğlu bile dedi yahu. Galatasaray lehine yanlış karar veren 2 hakem ligden atılırken Galatasaray aleyhine karar veren hakemler ödüllendirildi diye. Ne bahanesi diyorsun sen gerçekler ortada

Alıntı:
Erman Toroğlu: "2 hakemin hakemliğinin bitirilmesi ve bazı hakemlerin devam etmesi çok enteresan. Bu şudur, Galatasaray'ın aleyhine hata yaparsanız devam edebilirsiniz. Galatasaray'ın lehine hata yaparsanız boynunuzu koparırız"

nedimussoy

7 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 12:18

Nzonzi'nin Konyaspor performansı;

1 şut
1 asist
68 pas/63 isabet (%93 isabet)
2 kilit pas
Hava topu (4/4)
Top çalma (2/3)
3 engelleme
5 kazanılan sahipsiz top
3 pas arası