Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2379
Gokhan Bayraktar
3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:31

Samimi olmam gerekirse bak oku gecmis mesajlarimi, pek fazla umudum yok ondan. Çok yasli ama hani yine de kariyer anlamida kiyaslama yapman icin örnek verdim

En son Gokhan Bayraktar tarafından Çrş 14 Ağu 2019, 15:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Lokum cocuk
3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:34

Alıntı:
Sampiyonlar ligine rakiplerinkiralik futbolculariyla ve cöpleriylemi damga vuracaksiniz?

çöp dediğin adamlar ;

seri : geçen sene 35 milyon euroya transfer oldu
nzonzi : geçen sene 30 milyon euroya tranfer oldu

hazardı alacak halimiz yok. bu tarz transferlerle başarı yakalamak zorundayız ki dany chedjou semih kaya defans hattıyla engin baytar amrabat kanatlarda şampiyonlar liginde çeyrek finale kadar geldik.

Karaman Ahmet
3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:35

Ingiliz 2. liginden, Fulhamdan, Romadan kiraladiklari oyuncularla, dede Falcaoyla sampiyonlar ligini sallayacaklarmis.

Ah caniiimmm...

Siz su anda parasiz, Avrupanin cöplügü konumundasiniz, birakin hayalleri.

Rahmancuk
3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:36

Abdurrahim Albayrak ın Messi ile resmini bekliyoruz.

Karaman Ahmet
3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:37

Alıntı:
Samimi olmam gerekirse bak oku gecmis mesajlarimi, pek fazla umudum yok ondan. Çok yasli ama hani yine de kariyer anlamida kiyaslama yapman icin örnek verdim

Dede Falcaonun kariyerini kiyaslayacaksan, dede Robinhoyla kiyaslayacaksin.

Yemez degilmi?

Lokum cocuk
3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:39

nzonzide seride falcaoda başakşehirden gelen parayla alındı yani bedavaya

Rahmancuk
3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:44

Son dakika Abturrhm beyin Gareth Bale ile aynı cafede yemek yediği ve beraber rssim çekindikleri haberleri dolanıyor. Resim düşerse bu iş tamam

Yakup

3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:50

Alıntı:

Son dakika Abturrhm beyin Gareth Bale ile aynı cafede yemek yediği ve beraber rssim çekindikleri haberleri dolanıyor. Resim düşerse bu iş tamam

Kücük cocuk gibi idolünü gormek icin ve resim cektimek isteyen, Istanbuldan Monacoya giden kisinin adi Abdurahman...

RM858
3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:55

Bu Galatasaray sayfasi niye Galatasaray li olmayanlarla doldu acaba?Galatasaray cikamaz sa en azindan diger türk takimlari gruptan cika...
Ha pardon siz gidemiyordunuz degilmi unutmusum

UĞURÖZ
3 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:59

Abdürrahim Albayrak, Nzonzi ile ilgili bir tweeti beğenmiş.

sayfa 2379
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET