Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2189
Demir Altan
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 16:06

Alıntı:
Onyekuru gelirse çok iyi olur tabi.
2 orta saha ve 1 forvet alsak da hazır şekilde çalışılsa

eğer doğru yol; sağdan soldan kiralıkları toplamaksa, fener en iyisini yapıyor o zaman...

bu futbolcu geçen yıl acil kiralandı, oynadı, faydalı oldu, eğer bu senede kiralanacaksa demek ki biz bu işi öğrenemiyoruz ve geçen sene boşa gitmiş demektir. Evet çok iyi oyuncu ama maalesef mal bizim değil ve olmayacakta, adamlar satın alma opsiyonunu bile bize vermiyorlar.

Bence doğru olanı genç bir kanat oyuncusuna yatırım yapmak ve daha sonra satıp bonservis elde etmek. Üstelik elimizde babel de var ona yol gösterecek.

nedimussoy

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 16:30

Arda yine gündemde,

Arda Turan, ''Galatasaray'da doğdum, Galatasaray'da futbolu bırakmak istiyorum. Hatam varsa söylesinler çözeyim.'' diyerek yönetimi ikna etti. Fatih Terim onay verirse Arda, yeniden Galatasaray forması giyecek.

erkan_gs_mk

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 16:49

Arda Turan'ın hem karakteri hem de performansı çok eskilerde kaldı. İyiye doğru gideceğini dair de bir emare göremiyorum. Fatih hocanın da Arda'yi isteyeceğini sanmıyorum. Ha diyelim ki yanıldım ve hoca Arda'yı kabul etti. Bu hocanın yapacağı en büyük yanlış olur kanaatimce.

nedimussoy

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 17:34

Mbaye Diagne'ye bak: 'Maçın Adamı'

Süper Lig’de 30 golle kral olmasına rağmen herkes eleştirdi. ‘O’ Mbaye Diagne, Afrika Kupası’nda Senegal’in Benin’i 1-0 yendiği karşılaşmada ise maçın adamı seçildi. Galatasaray Yönetimi’nin satmaya çalıştığı yıldız forvet, son performansıyla piyasasını yükseltti.

Hadi bakalım, inşaAllah.

Gökhan Yılmaz

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 17:35

Bizimkiler acele etmiyor bizde sabırla bekliyoruz 6 numara ve merkez ortasahaya kesin transfer yapılması lazım Donk ilk 11 oyuncusu değil belhanda gitmemeli . Yani kısacası iki orta saha bir forvet alsak transferi kapatırız fazlasına gerek yok . Ayrıca Arda Turan transferini eğer olacaksa ben isterim tabiiki son kararı Fatih terim verecektir

Cenk Gültekin
site denetçisi

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 17:54

Ben Fatih hocayı biraz tanıyorsam eğer, Arda’yı istemez..

35 gökhann
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 18:37

ahmet sert

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 18:48

Alıntı:
Ben Fatih hocayı biraz tanıyorsam eğer, Arda’yı istemez..

Cenk; Fatih Terim'le saatlerce görüşüp, özür dileyip, yanlış anlaşılmaları giderirse belki ama işin maddi ve sportif boyutu da var bir de.Basında okuduğum kadarıyla Başakşehir'den 4 Milyon Euro alıyormuş, paraya bak...Başakşehir'e malum yerden para geldiği için hava hoştu, sorun olmuyordu.Bizim için şu an 1000 Euro bile altın değerinde. Haberlerde çok büyük fedakarlık yapmaya hazır deniliyor, ki bu kadar yüksek bedelden ne kadar aşağıya iner.Ayrıca onun mevkisinde kulağımızdan adam fışkıracak şu an, alsak ne yapacağız, oynayabilecek mi?Takıma ne katkısı olacak.Ancak; bedelsiz gelip, maç başı para alırsa gelsin denebilir , o şartlarda bile taraftarın yarısı istemez.

Cenk Gültekin
site denetçisi

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 19:14

Ben her şeyden önce Arda’nın artık futbol oynamak istediğine inanmıyorum abi. Büyük ihtimal kendi de inanmıyordur..

Geçen EnsonHaber’de gördüm, tatilde maşallah nur topu gibi göbek yapmış. Dünyada örneği var mıdır acaba böyle bir kariyer düşüşünün..

Mehmet Rita
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 19:24

Emre Mor top oynar ama Arda top mop oynamaz

sayfa 2189
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET