Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2187
Uğuray
site denetçisi
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 09:53

Ü sistemine döneceğiz sanırım bu kadar kanat ile. Hatta ters Ü hemde en büyüğünde
--------------------------Luyindama---------------Marcao-------------------------
Linnes----------------------------------------------------------------------------Emre
Mariano--------------------------------------------------------------------------Yuto
Jimmy---------------------------------------------------------------------Belhanda
Soso-----------------------------------------------------------------------------Babel

Diagne Kostas hikaye.
Daha açmamış morgül Emre gelecek.

Mehmet Rita
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 09:53

Celil kalsa yine yedeğe yazabilecektik. Simdi yedege yazacak alt yapi ve 14 turk oyuncumuz kimler ? Celil e teklif geldi satmadik. Bence bir celiski var. Keske satip Banega ve forvet transferine 3 m avro katki yapsaydik derim

lecce
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 09:59

Alıntı:
Celil kalsa yine yedeğe yazabilecektik. Simdi yedege yazacakalt yapi ve 14 turk oyuncumuz kimler ? Celil e teklif geldi satmadik. Bence bir celiski var. Keske satip Banega ve forvet transferine 3 m avro katki yapsaydik derim

Ben orada Atalay dan umutluyum. Umarım yanıltmaz bizi. Celil e değilde sanırım Yunus a iyi para teklifi geldi dendi ama ben pek doğru olduğunu düşünümüyorum yoksa anında okuturduk bekletmezdik teklifi. Zira teklifi eden Avrupa takımları bizim gibi 3 ay tüm transfer sezonu boyunca koşmuyor tek adamın peşinden. Hemen alternatifine yöneliyor.

Biz son 2 senedir. Modeste, Alan, Banega bir de Juve ye giden solbek vardı ya unuttum ismini. Onlara yapışıp kaldık, kalıyoruz.

Alıntı:
Ü sistemine döneceğiz sanırım bu kadar kanat ile. Hatta ters Ü hemde en büyüğünde
--------------------------Luyindama---------------Marcao-------------------------
Linnes----------------------------------------------------------------------------Emre
Mariano--------------------------------------------------------------------------Yuto
Jimmy---------------------------------------------------------------------Belhanda
Soso-----------------------------------------------------------------------------Babel

Diagne Kostas hikaye.
Daha açmamış morgül Emre gelecek.

Uğuray Hocam,

Bu taktik formasyon sanki olmamış gibi. Bir revize mi etsek?

En son lecce tarafından Cum 12 Tem 2019, 10:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Uğuray
site denetçisi
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 10:00

Asamoah hiç unutulur mu soş kanada doğan güneş diye paylaşım yapmıştık.

Orta saha oyuncumuz yok ki.
Hep sağa sola ortaya koyacak elde kimse yok.
Ortaya gurbetçi Cenk ve beni yazsa bariFatih Hocam Hagi'nin A. Bilboa'ya gol attığı yaştayız..

Lokum cocuk
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 10:26

Gallardo Alex song banega pires

Modeste ibrahimovicc

lecce
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 10:41

Alıntı:
pires

Bunu nasıl unttuk ya? Uçakta hala. 15 senedir inemedi o uçak.

Uğuray
site denetçisi
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 10:44

Pires Uefa finalinden sonra mı gelecekti?

Mehmet Rita
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 10:56

......................Muslera.......................

. Linnes. Luyindama. Marcao. Yuto.

...............Donk..........Selçuk..............

. Feghouli.........Belhanda........Babel.

.....................Mitroglou......................

Sezon başlasa bu 11 ile oluruz. Orta sahanın ortası zayıf noktamız. Ayağı iyi 2 ön libero lazım. Bir de santrafor. Diagne bu seyircinin önüne çıkamaz

Gokhan Caglar
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 11:20

Alıntı:
donk - Selçuk

Bu orta saha dosta korku düşmana güven verir.
Aman Allah korusun. Şampiyonlar liginde sandviç yapıp yerler bizi.

Ustura Faysal
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 11:36

Alıntı:
Ayağı iyi 2 ön libero lazım. Bir de santrafor. Diagne bu seyircinin önüne çıkamaz

2 gol atsın taraftar sırtında bile taşır 😂

sayfa 2187
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET