Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2125
Uğuray
site denetçisi
3 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 22:58

Luyindama işi karışık bence. Tam kap açıklamasını bilmiyoruz hele bir görelim.
Maicon'dan gelen 1.7 miyon kiralama ücreti de verildi sanırım kendisine. Bu nedenle bu transfer döneminde 5 milyon 3.3 milyon bonservis kalıyor olacaktı.
Zaten 3 ü verdik.
Toplam 8-9 milyon € çok mu bizler için çok ama scout transferi para kazanabiliriz.

Gerçi biz Fikret Başkan gibi Çin'e Arabistan'a satamıyoruz yıllardıe ama artık yapmak lazım.

Aslan Sevda
3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 10:26

Diagne için 3 gün içinde KAP bekliyorum. Biri kapıp gitsin artık.

lecce
3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 11:57

Alıntı:
Gerçi biz Fikret Başkan gibi Çin'e Arabistan'a satamıyoruz yıllardıe ama artık yapmak lazım.

O kadar iyi sattığını düşünmüyorum. paralar nerde Fikret diye soranlara ne cevap verdiğini de merak ediyorum.

Kendi tarafımıza gelirsek, mevcut yönetimimizin transfer temasları hususunda menajerlere muhtaç olduğunu ve kendilerinin yeterli yurtdışı bağlantıları(network) olmadığını düşünüyorum.

Aslan Sevda
3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 12:09

Alıntı:
O kadar iyi sattığını düşünmüyorum. paralar nerde Fikret diye soranlara ne cevap verdiğini de merak ediyorum.

Bjk ve Fb hayali paralara transfer yaptılar. Olmayan hayali meblağlara. 15 e sattık dedi 1 sene sonra bedava geldi. Fb'nin Boluspor'a yedek kaleciyi bedava gönderip 1 milyon euro ya sattık ve transfer yapma hakkımız doğdu demesini de unutmayalım.

Cenk Gültekin
site denetçisi

3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 21:17

İçim cız etti be..

MeteHan!
3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 22:52

Adem Büyük ü almışız
Hiç sevmem bu oyuncunun karakterini

erkan_gs_mk

3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 23:00

Maşallah spor medyası her gün birkaç futbolcuyu bize getiriyor.

Şaka maka Adem Büyük ne ya. İnşallah doğru değildir.

Cenk Gültekin
site denetçisi

3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 23:18

Boluspor’dayken çok severdim kendisini attığı gollerle play-off’a taşımıştı. Vedat Muriç’e okadar para bayılacaklarına ucuzsa bunu alsınlar daha iyi bence..

canertasci

3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 23:24

Adem Büyük, Ali Sami Yen Arena'da 1 dk bile forma giyemez. Bu seneki 4 Yeni Malatyaspor maçında da sahanın açık ara en cirkef adamiydi.

erkan_gs_mk

3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 23:26

Bir ara Salih Uçan geliyordu, şimdi buna bir de Adem Büyük eklendi.

Bilemiyorum inşallah yanılırım ama sanki bu transfer dönemi de karın ağrısız geçmeyecek.

sayfa 2125
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET