Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Gökhan Gök

3 yıl önce - Cmt 31 Oca 2015, 03:07

Yeni programinin ismi Gündem Ötesi imis, Carsamba gunleri Dirilis dizisinin hemen ardindan baslayacakmis, Ilk program 4 subat gunu baslayacakmis. Dirilis dizisinin hemen ardindan olduguna göre orda yakalanan kalabalik kitleye önemli konular sunulacak muhakkak

kadir g
3 yıl önce - Cmt 31 Oca 2015, 11:56

TRT ye geçmiş hayirli olsun programında ilginç konular işleniyor haber türk te izleridim
Ayrica çok güzel bir kadin

Gökhan Gök

3 yıl önce - Cmt 31 Oca 2015, 11:58

Alıntı:
TRT ye geçmiş hayirli olsun programında ilginç konular işleniyor haber türk te izleridim
Ayrica çok güzel bir kadin

Aslinda bende beyeniyorum ama Evli ve cocugu da varmis, erkek gözu ile bakmak ayip olur
Allah mutlulugunu daim etsin

Burç

3 yıl önce - Çrş 04 Şub 2015, 16:26

Severek izlediğimiz "Öteki Gündem", artık TRT1 kanalında "Gündem Ötesi" olarak başlıyor.
İlk program bu akşam 23:15'de..

Gökhan Gök

3 yıl önce - Prş 05 Şub 2015, 04:28

Pelin Çift İle Gündem Ötesi | Kayı Boyu'nun Sırları | 4 ŞUBAT 2015 TRT1 HD

Pelin Çift İle Gündem Ötesi İlk Bölüm'de Cihan Devletinin İlk Adımları Konuşuluyor.. İlahi Mesajlar, İhanetler, Tapınakçıların Gizli Amaçları ve Kayı Boyunun Sırları...

Engin Topal

3 yıl önce - Prş 05 Şub 2015, 04:33

Konuların çoğu bizlere unutturulmaya çalışılmış tarihimizden ... tebrik ediyorum ... severek izliyorum ...

.

Gökhan Gök

3 yıl önce - Prş 05 Şub 2015, 04:37

Alıntı:
Konuların çoğu bizlere unutturulmaya çalışılmış tarihimizden ... tebrik ediyorum ... severek izliyorum ...

Progarama katilan Profösör, Selcuklunun daha cok Mogolar ile mucadele ettigini tapinakcilarin olmadigini söyleyerek dizinin yanlis yapildigini elestiriyor

evet selcuklunun yikilisina mogollar sebeb olsada tapinakcilar bu cografyada hic bos durmamisdir, muslumanlar arasina nifak sokarak muslumanlari hep bir birine dusurmuslerdir.

film yönetmenleri 3 sezonda ilk tapinakcilarin entrakalari ikincide mogul istilasini ve ucuncu bölumde osmanlinin kurulusunu isleyeceklerini söyledi.

Gökhan Gök

3 yıl önce - Sal 10 Şub 2015, 23:57

Gündem Ötesi - 11 Şubat 2015 Fragman

Gökhan Gök

3 yıl önce - Prş 19 Şub 2015, 05:41

Pelin Çift İle Gündem Ötesi | İslamda Mezhepler ve Fitneler | 18

Pelin Çift İle Gündem Ötesi'nde Bu Akşam Prof.Dr Memet Ali Büyükkara ve Prof.Dr. Mustafa Öz İle İslam Dünyasındaki Fitneler ve Mezhepler Tarihi Konuşuluyor...

Gökhan Gök

3 yıl önce - Prş 26 Mar 2015, 03:07

Pelin Çift ile Gündem Ötesi 25.03.2015 bu hafta Dünya'nın gizli efendileri konuşuluyor trt. Ekonomik krizden savaşlara devlet ve bireyler üzerinde hangi oyunlar oynanıyor. Vatikan ve ezoterik örgütlerin bu düzendeki yeri ne? Para ve gücü nasıl yönetiyorlar, neyi hedefliyorlar? Küresel güçler gizli örgütler! Planları amaçları ne? Tapınakçılardan günümüze gizli örgütler! Amaçları ne? Neler yapıyorlar?

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET