Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Emir ERTEN
3 yıl önce - Pts 23 Hzr 2014, 03:49

Pelini severim. İyi bir sunucu. Mesleğinde başarılar dilerim.

ali dostbey
3 yıl önce - Pts 23 Hzr 2014, 03:51

Zaman icinde yaptigi programlarla kendisini bir cok konuda gelistirdi...

Burç

3 yıl önce - Pts 23 Hzr 2014, 06:47

İlginç programları oluyor ama çok geç saatte. Sonunu getiremiyorum.
Bence de güzel bir kadın, ancak buradaki eski fotoğraflarına baktım, çok daha narin bir yüzü varmış. Bu bakımdan iyi oluyor bu fotobiyografi başlıkları. İnsanların nasıl bir değişim geçirdiğini görebiliyorsun.

Gökhan Gök

3 yıl önce - Sal 24 Hzr 2014, 03:26

Öteki Gündem - Gizli Tarih - 22.6.2014

Mehmet!
3 yıl önce - Pts 30 Hzr 2014, 00:15

ümit 806

3 yıl önce - Sal 25 Ksm 2014, 15:30

6 Kasım'da Yavuz Bülent Bakiler'i konuk etmişti. O programın son 5-6 dakikalık bölümü facebook'ta yayılınca merak edip tamamını izledim. Program Türkçe ile alakalıydı. Bahsettiğim bölümde bir izleyici sorusu geldi ve Pelin Hanım bu soruyu Yavuz Bülent Bakiler'e iletince Bakiler, ne şiş yansın ne kebap tadında giden programda derin bir iç çekip, M.Kemal Paşa'nın neden Kur'an tercümesi yaptırdığını o soruyu soran bir araştırsın. Ben burada söyleyemem dedi. Daha sonra "siz ısrar ederseniz belki söylerim" deyince Pelin Hanım "söyleyin o zaman" dedi. Bunun üzerine Bakiler "Kazım Karabekir'e Karabekir, Kur'anı Türkçeye çevirttim ki milletimiz o Arap uşağının (Arap oğlunun) ne yaveler yediğini öğrensin diyor" dedi. Pelin Hanım bu sefer oldukça üzüldü. İlerleyen tartışmalar sonunda da "Bizim artık Atatürk ve Dİn üzerine bir program yapmamız şart oldu" dedi. Bu sefer Bakiler "yapamazsınız, kimse konuşmak istemez" gibi şeyler söyledi. O programda Pelin Hanım'ın içine gereken şüphe düştü.

Bu video bölümünü izledikten sonra programın tamamını merak ettim doğal olarak ve o bölümü baştan sona izledim.

Pelin Hanım tabi ki bununla yetinmemiş, geçtiğimiz Pazar günü planladığı gibi Atatürk ve Din Politikaları başlıklı bir program daha yapmış. Namık Kemal Zeybek ve Yavuz Bahadıroğlu'nun katıldığı programın bir bölümü de facebook'ta paylaşılmaya başlanınca öğrendim. Bunu da az önce indirdim ama henüz izlemedim. Düzgün inmiş mi diye rastgele yerlerine bakarken 27. dakikada Pelin Hanım'ın oldukça üzgün bir vaziyette Bahadıroğlu'nu dinlediğini farkettim.

İndirip izlemediğim son video:

Türkiye özgürleştikçe gerçeklerin üzeri açılıyor. Pelin Hanım için de hayırlı olmasını dileriz.

İlk programın içinde Bakiler M.Kemal Paşa'nın dil konusunda yanlış yaptığını kabul edip geri adım attığını söyledikten biraz sonra ismini Kamal yaptığı konusuna da girdi. Pelin Çift'in "Kamal'den de vazgeçti değil mi ?" tarzındaki onay bekleyen sorusu ve bu soru üzerine Bakiler'in "hayır, o Kamal ismi ile öldü" benzeri cevabı üzerine yaşadığı üzüntü dikkatimi çeken ilginç ayrıntılar.

Not: eski embed kodu seçeneğini aktif hâle getiremedim, yeni kod da gözükmedi her nedense.

Mehmet!
3 yıl önce - Pts 15 Arl 2014, 11:39

Engin Topal

3 yıl önce - Pts 15 Arl 2014, 14:11

Ben de seviyorum proğramlarını Pelin Hanımın. Cesaret gerektiren konulara değiniyor. Harf Devrimi ile ilgili bir sözü aklımda kalmış. Mealen: "Keşke eski yazıyı da okuyabilsek, ne güzel olurdu" demişti. Bravo kendisine.

ahmet28
2 yıl önce - Cum 30 Oca 2015, 22:07

Habertürk'ten TRT'ye geçmiş.

Gökhan Gök

2 yıl önce - Cum 30 Oca 2015, 23:28

bende diyordum öteki gundem programina ne oldu diye

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET