Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Tuncaaa
7 yıl önce - Cmt 25 Arl 2010, 16:18

Alıntı:
Arsanin yanindaki pist arasi acaba kime ait..?

oda cok degerli heralde....

isov şişli endsütri meslek lisesinden kiralanmış bir alan orası halı saha ve gokart işletiliyor birde ufak cafe var. sahibi esin yapının sahibi.

tarkanzbk

7 yıl önce - Cmt 08 Oca 2011, 02:14

2. sayfadaki Garanti bankası üzerinden çekilen fotoğrafta TMSF ile yeni inşaat alanının arasında kalan toprak saha da gidici orası Büyükşehir belediyesinin arazisiymiş (muhtarın yalancısıyım) orayada rezidans yapılacakmış.Bu semtte oturan biri olarak bu binanın mimarisi şehire faydası beni ilgilendirmiyor aylardır çile çekiyoruz tozdan topraktan pencerelerimizi açamıyoruz şimdi de yollarımız çamur,aşırı yüklü kamyonların yükünü yollar çekemedi çöktü,arabalarımız paramparça oldu çarpan hafriyat kamyonları yüzünden trafiğin durumuna girmeye bile gerek yok zaten bu bina yapılmadan trafik bitmiş durumda anca yolu kullanmayanlar rahatça konuşuyor.Bu binanın şu an için anayola çıkışı bile yok dar sokakları aşarak çıkılacak.

Emre2001
7 yıl önce - Pzr 09 Oca 2011, 22:02

O binanın arazisine inen iki tane sokak var, her ikisi de dik yokuşlu. 40 katlı binada en az 400 araçlık otopark ve gün içinde girip çıkacak 3,000 tane taşıt olacak. Allah tüm çevre sakinlerine sabır versin

tarkanzbk

7 yıl önce - Çrş 26 Oca 2011, 00:50

Bu bina olmadan bile sabah ve akşamları trafik bayağı sorunlu oluyor.Mevcut yollarıyla bu binada oturmayı kimse tercih etmez.

mertoviçizmir

7 yıl önce - Çrş 26 Oca 2011, 00:51

istanbul kule doldu ankara da aynı sekilde izmir yerinde sayıyor eskiden izmirliyim derken gururla söylerdim artık utanıyorum izmirliyim demeye ne oldu bu izmire böyle hiç bir proje yok

Yakup

7 yıl önce - Çrş 26 Oca 2011, 00:55

Alıntı:
istanbul kule doldu ankara da aynı sekilde izmir yerinde sayıyor eskiden izmirliyim derken gururla söylerdim artık utanıyorum izmirliyim demeye ne oldu bu izmire böyle hiç bir proje yok

hükümettin Istanbul sevdasi ve yatirimlari iste... Keske 64 KATLI TRT binasi Izmirde yapilsaydi...

Yakup

7 yıl önce - Cum 28 Oca 2011, 00:52

Son gözde arsa heralde o gokart pistin oldugu yerde....

Sukan

7 yıl önce - Cum 28 Oca 2011, 16:11

bu projeye, "mezarlık manzaralı yandan yemiş gohdelen" derim

Umut Yavuz

7 yıl önce - Cmt 29 Oca 2011, 03:52

Gokart pisti zincirlikuyu yapı meslek lisesine ait

deger034
7 yıl önce - Cmt 29 Oca 2011, 04:20

hadi ya onlar mı işletiyor burayı şimdi...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet