Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1520
Chapo23
1 ay önce - Sal 05 Ksm 2019, 20:52

Arkadaşlar bir kere borç 50 milyon değil 40 milyon civarında ayrıca bunun yüzde 20-30’u faiz. Transfer tahtası için 2-3 milyon sıcak parayla hem tahta açılır hem transfer yapılır. Bu takıma güvenmenin sonu hüsran olur ne yapıp edip tahtayı açmaları lazım ki belediye başkanımız da bunun farkında yardımcı olacağını maçtan sonra taraftara ve Selçuk başkana belirtti..

harputlu24
1 ay önce - Çrş 06 Ksm 2019, 13:55

Alıntı:
Arkadaşlar bir kere borç 50 milyon değil 40 milyon civarında ayrıca bunun yüzde 20-30’u faiz. Transfer tahtası için 2-3 milyon sıcak parayla hem tahta açılır hem transfer yapılır. Bu takıma güvenmenin sonu hüsran olur ne yapıp edip tahtayı açmaları lazım ki belediye başkanımız da bunun farkında yardımcı olacağını maçtan sonra taraftara ve Selçuk başkana belirtti..

devre arasında alınacak futbolcular bir işe yaramaz.bunu geçen sene gördük. işe yaramayan sorunlu sakat yada kadroya giremeyen futbolcular elazığspora hiç bir katkı sunamaz. bu kötü hallerinde bile en az 7 futbolcu alsan ortalama 200 bin tl den 1.4 milyon yeni borç klübe yüklenmiş olur. kaldıki alsan bile hedef küme düşmemek olacak. zaten bu kadroylada hedef aynı. niye 1.4 milyon artı faiz yüküne takımı sokalımki.

bu kadro ile ligde kalır borçları azaltırsak seneye zaten her türlü transfer tahtası açılır şampiyonluk hedefi ortaya konur. bu kadro ligde kalır oaniğe gerek yok bence..düşşe bile en azından yeni borçlanma yapılmadan düşülmüş olurki bence bu bile gelecek yıllar için elazığsporu yaşatmak adına buyuk bir kazançtır..

Gerald
3 hafta önce - Cum 08 Ksm 2019, 20:22

Pazar günü ankara demirspor maçı için Ankaraya gelen takımı gursel erol karşıladı havalimaninda
Çankaya belediyesi nin otobusuyle otele geçtiler
Iyiki varsın gursel erol diğerleri ihale arsa kovalasın senle şahin başkan çalışın

Tekintkn
3 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 14:51

2 yarıda maşallahı var Elazığın 2 yarı başlayalı 10 dk oldu ard arda 3 gol yedi 10 dk içersinde

Kemaliyee
3 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 15:55

Yazmaya elimiz gitmiyor bu nedir ? Bu şehrin oyuncularına biz güvendikte peki onlar kendilerine güveniyor mu ?

Cebrail23
3 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 16:03

Bir daha alt-yapı diyene argo kelime kulanacam Elazığ'dan topçu çıkmıyor işte neden ısrar ediliyor..

özercan23
3 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 16:20

Eski futbolcunun, parti il baskani ile il genel meclisi ve belediye meclisi uyelerinin cocuklarini altyapiya alirsan neticesi budur. Parasutsuz 3 lige gidiyoruz. Selcuk un zaten derdi belli. Bu durumda yapilacak tek sey durumu kabullenmek. Tek kurtulus Selcugun bir daha donmemek uzere baskanliktan alinmasi ve yerine belediye valilim etso onderliginde yeni yonetim gelmesi ya da buyuk capli bir sirkete devredilmesi.

oguzhan23
3 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 16:25

Valla Cebrail alt yapıya torpille adam alırlarsa olacağı bu gakgo Elazığspor alt yapısından adam çıkmaz ama Elazığdan futbolcu çıkar mı çıkar ona hala eminim bu yenilgiler transfer tahtası için senaryo gibi görüyorum ben ligin ilk haftalarında tamamdır dediğimiz takım şimdi noldu da kaç haftadır fark yiyip geziyor anlam veremiyorum

elazı25
3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 23:37

Alıntı:
Türkiye Futbol Federasyonu’nda nezdinde transfere engel borcun 17 Milyon TL olduğunu ifade eden B. Elazığspor Başkanı Öztürk, “Biliyorsunuz Uyuşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK) kalktı. UÇK kalkmadan önce aldığımız son miktar 17 Milyon. Şu anki Elazığspor’a göre devasa bir rakam. 14 Milyon civarında da yabancı oyuncuların alacağı var. 30 Milyon küsur futbolcu ailesine borcumuz var. Bizim derdimiz bunu eritmek. 67 kişinin imzasına ihtiyacım vardı kulüp lisansı için 59’unu aldım, 8’ini alamadım ve -3 yedim. O 8 kişi de ayıp etti. Daha bu saate kadar FIFA’dan bir ceza yememişiz bu bir başarıdır” dedi.

anladığım kadarı ile şu an 67 dosya var çözümlenmeyi bekleyen.
bu dosyaların son durumu nedir.
kaç tanesine ödeme yapıldı yada yapılacak.
bu dosyaların tamamı futbolcularamı ait yoksa içinde klüp çalışanlarıda varmı.
sarpong, traore ve alpaslan öztürk dosyaları ne oldu

taraftar merak ediyor
şeffalık olacaksa kamuoyu bilgilendirilmeli..

Kemaliyee
3 hafta önce - Sal 12 Ksm 2019, 09:01

Selçuk’u desteklemek değil amacım lakin Elazığspor hala yalnız bırakılıyor Bunu Selçuk giderse şayet daha net görülür o zaman Kayyum atamak çözüm değil 3 5 sağlam iş adamı kulübün başına ya da yönetime getiriliyor mu ben buna bakarım Geçen yıl kayyum yönetimi iyiydi lakin onlarda yalnızdı adamların projeleri belirli bir lobi olmadığından hep kaldı öyle birdurum olmasa şimdi devam eder şu dosyaların bir kısmı da erirdi.Bu saatten sonra ya adam akıllı bir yönetim oluşturulur iş adamlarıyla ya da Selçuk’la gittiği yere kadar gider

sayfa 1520
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET