Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1463
alper23

4 ay önce - Pts 20 May 2019, 01:02

O çok beğendiğimiz övgüler methiyeler dizdiğimiz Eskişehir, Trabzon, Sakarya v.b. şehirlerin taraftarları bu şekilde memleket takımı bilincine ulaştılar, bakın bakalım oralarda kutlama yapılmış mı? Hadi yapılmış diyelim kaç tanesi Eskişehirli, Sakaryalı veya Trabzonlu, sehrin yabancısı, öğrencisi v.s. kutlasın lafımız yok ama Elazığlılar biraz kendi şehirlerinin takımlarına da sahip çıksınlar ilgi göstersinler biraz bilinç yahu, derdimiz bu...

Hazar23
4 ay önce - Pts 20 May 2019, 01:10

O konuda Trabzonluları tebrik ediyorum. Adamlara helal olsun memleket bilincindeler takımları her zaman zirvede. Kimliklerinde ne yazıyorsa onu tutuyorlar.

alper23

4 ay önce - Pts 20 May 2019, 01:12

Bir Elazığlı önce Elazığsporlu olmalıdır.

oguzhan23
4 ay önce - Pts 20 May 2019, 02:20

İyi etmişler diyenlere soruyorum el insaf diyerek. Hepimizde gayet iyi biliyoruz hepimizde zamanında yaptık en azından ben yaptım üniversite döneminde oraya giden kanı deli akan gencecik çocuklar değil mi? bide oraya taraftar grubunun gazıyla bıçaksız gitmeyecek ki gitmişler Allahtan polis toplamış erkenden önüne geçmiş peki gözden kaçan biri olsa birini bıçaklasalar hangisine üzüleceksiniz??? Siyasilerin Kulüp Başkanlarının bitirdiği Bi kulüp taraftarın taraftar derneği gazıyla takımıma sahip çıkıyorum düşüncesiyle adam öldürmesine mi? Takımı şampiyon olduğu için sevinç gösterirken öldürülen adamamı? Boş işler bunlar Elazığsporluluk bu değil ben memleketimi Elazığ sevdamı Sarıyer deplasmanında babamın omzunda maçı izlerken kazandım bu değere önem verdim sahip çıkabildiğim kadar sahip çıktım ama sahip çıkmayanada saldırmadım

alper23

4 ay önce - Pts 20 May 2019, 03:09

Elazığspor, tarihinin hiçbir döneminde bu kadar ilgisiz ve sahipsiz kalmadı, bırakılmadı. Çıkan olaylar bunun tepkisidir. Yoksa Elazığ'da Elazığspor taraftarının şampiyonluk kutlaması yapan 3 büyük kulüp taraftarına saldırdığını hatırlamıyorum.

özercan23
4 ay önce - Pts 20 May 2019, 09:05

Elazığ da Galatasaryın kutlama yapmasına izin vermeyen Elazığspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Burası İstanbul değil. Kimliğinde Elazığ yazan ancak Elazığspordan önce 3 İstanbul takımını tutan ve üstüne bir de şampiyon oldular diye kutlama yapan varsa o adamın Elazığda işi olmaz olamaz. Elazığlı Elazığsporlu olmalıdır. Burası her önüne gelenin istediğini yapacağı yer değildir. Trabzon da kutlama yapabiliyorlar mı? Her şehir kendi takımını tutarsa bu 3 büyük hegemonyası ve saltanatı sona erer. Gidiyoruz Elazığspor forması dururken 3 büyük forması alıyoruz çocuklarımıza verdiğimiz destekler nereye gidiyor. Soruyorum beyler? Anadolu 3 büyüklere destek verdikçe bu paralar hep harvurup harman savrulur. Fenerin yaptığı gibi yardım kampanyaları düzenleyip onlara da para yağdırılır

Chapo23
4 ay önce - Pts 20 May 2019, 09:31

Elazığspor’u maçlarında yanlız bırakan siyasilerin Elazığspor’a destek vermemesinin ve küme düşmemizin sebeplerinden bir tanesi de taraftardır ama gel görelim ki ortada kavga olunca hepsi ortaya çıkıyor her nedense..
Keşke Elazığspor’umuzun maçlarına da böyle ilgi gösterseydiniz

Cebrail23
4 ay önce - Pts 20 May 2019, 09:36

1.26 sından sonra izleyin Şehri Müdafaa bu olsa gerek

Kadir2323
4 ay önce - Pts 20 May 2019, 11:11

Zaten normalde kutlanması garip bir de küme düşmüş takimin şehrinde kutlama yapıyorlar. Bunun adı yüzsüzlük dur dalga gecmedir. Hak ettiklerini de almışlar

EJDER23

4 ay önce - Pts 20 May 2019, 11:54

Cenaze evinde düğün yapılmaz , doğrudur. Ancak takımın küme düşmesi 3 hafta önce kesinleşmişti. Üç hafta içerisinde taraftar gruplarının örgütlenip , geniş katılımlı bir yürüyüş yaptığına şahit oldunuz mu? Takımına sahip çıkmayan başta milletvekilleri olmak üzere şehrin ileri gelenlerine herhangi bir tepki verdiklerini gördünüz mü?

Kimse kusura bakmasın ama bu tepki bana samimi gelmiyor. Samimi olsaydı, Trabzonspor taraftarının verdiği reaksiyonu verselerdi hak verirdim . Ancak taraftar grupları genel seçimler öncesi iktidar milletvekilleri için meşale yakıp yalakalık yaptıkları gün benim gözümde bittiler. Şampiyon olan takım taraftarlarına saldıracaklarına iktidar partisi il başkanlığı önünde oturma eylemi yapsalardı, milletvekillerini protesto etselerdi çok daha anlamlı bir tepki olurdu.

sayfa 1463
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET