Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1463
hazarkentli
1 ay önce - Pts 20 May 2019, 00:44

3 gün ağlar sonra unuturlar diyen liste başına ödül üstüne ödül vereceksin, Elazığspor'un sahibi benim diye 1 yıl önce PTT meydanında kükreyen zat için İstanbul Derneklerini seferber edeceksin sonra sevinen Galatasaray taraftarlarına sataşacaksın, daha 1 yıl önce daha 1,5 ay önce meşalelerle birilerine şaklabanlık yapanlar , 4-1 yetmez 5-0 olsuncular,kalkmış memleket sevdalısı pozlarına bürünüp Galatasaray için sevinenlere bulaşmışlar, bu ne yaman çelişki, bu ne lahana turşusu bu ne perhiz, zaten bu tutarsızlık memleketi de memleketin takımını da bu hallere düşürdü.

enestefanes23

1 ay önce - Pts 20 May 2019, 00:56

O kadar faşistçe ve utanç verici ki, holiganlık değil bu resmen geri kafalılık. Ne yazık ki böyle düşünen insanlar memleketim dediğim yerde yaşıyor ve bu yaptıklarından dolayı kendileriyle gurur duyuyor. Şu ülkede insanların sevineceği üç beş şey kaldı, onları da böyle kıyaslanamayacak şeyleri kıyaslayarak bitirdiniz.

alper23

1 ay önce - Pts 20 May 2019, 01:02

O çok beğendiğimiz övgüler methiyeler dizdiğimiz Eskişehir, Trabzon, Sakarya v.b. şehirlerin taraftarları bu şekilde memleket takımı bilincine ulaştılar, bakın bakalım oralarda kutlama yapılmış mı? Hadi yapılmış diyelim kaç tanesi Eskişehirli, Sakaryalı veya Trabzonlu, sehrin yabancısı, öğrencisi v.s. kutlasın lafımız yok ama Elazığlılar biraz kendi şehirlerinin takımlarına da sahip çıksınlar ilgi göstersinler biraz bilinç yahu, derdimiz bu...

Hazar23
1 ay önce - Pts 20 May 2019, 01:10

O konuda Trabzonluları tebrik ediyorum. Adamlara helal olsun memleket bilincindeler takımları her zaman zirvede. Kimliklerinde ne yazıyorsa onu tutuyorlar.

alper23

1 ay önce - Pts 20 May 2019, 01:12

Bir Elazığlı önce Elazığsporlu olmalıdır.

oguzhan23
1 ay önce - Pts 20 May 2019, 02:20

İyi etmişler diyenlere soruyorum el insaf diyerek. Hepimizde gayet iyi biliyoruz hepimizde zamanında yaptık en azından ben yaptım üniversite döneminde oraya giden kanı deli akan gencecik çocuklar değil mi? bide oraya taraftar grubunun gazıyla bıçaksız gitmeyecek ki gitmişler Allahtan polis toplamış erkenden önüne geçmiş peki gözden kaçan biri olsa birini bıçaklasalar hangisine üzüleceksiniz??? Siyasilerin Kulüp Başkanlarının bitirdiği Bi kulüp taraftarın taraftar derneği gazıyla takımıma sahip çıkıyorum düşüncesiyle adam öldürmesine mi? Takımı şampiyon olduğu için sevinç gösterirken öldürülen adamamı? Boş işler bunlar Elazığsporluluk bu değil ben memleketimi Elazığ sevdamı Sarıyer deplasmanında babamın omzunda maçı izlerken kazandım bu değere önem verdim sahip çıkabildiğim kadar sahip çıktım ama sahip çıkmayanada saldırmadım

alper23

1 ay önce - Pts 20 May 2019, 03:09

Elazığspor, tarihinin hiçbir döneminde bu kadar ilgisiz ve sahipsiz kalmadı, bırakılmadı. Çıkan olaylar bunun tepkisidir. Yoksa Elazığ'da Elazığspor taraftarının şampiyonluk kutlaması yapan 3 büyük kulüp taraftarına saldırdığını hatırlamıyorum.

özercan23
1 ay önce - Pts 20 May 2019, 09:05

Elazığ da Galatasaryın kutlama yapmasına izin vermeyen Elazığspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Burası İstanbul değil. Kimliğinde Elazığ yazan ancak Elazığspordan önce 3 İstanbul takımını tutan ve üstüne bir de şampiyon oldular diye kutlama yapan varsa o adamın Elazığda işi olmaz olamaz. Elazığlı Elazığsporlu olmalıdır. Burası her önüne gelenin istediğini yapacağı yer değildir. Trabzon da kutlama yapabiliyorlar mı? Her şehir kendi takımını tutarsa bu 3 büyük hegemonyası ve saltanatı sona erer. Gidiyoruz Elazığspor forması dururken 3 büyük forması alıyoruz çocuklarımıza verdiğimiz destekler nereye gidiyor. Soruyorum beyler? Anadolu 3 büyüklere destek verdikçe bu paralar hep harvurup harman savrulur. Fenerin yaptığı gibi yardım kampanyaları düzenleyip onlara da para yağdırılır

Chapo23
1 ay önce - Pts 20 May 2019, 09:31

Elazığspor’u maçlarında yanlız bırakan siyasilerin Elazığspor’a destek vermemesinin ve küme düşmemizin sebeplerinden bir tanesi de taraftardır ama gel görelim ki ortada kavga olunca hepsi ortaya çıkıyor her nedense..
Keşke Elazığspor’umuzun maçlarına da böyle ilgi gösterseydiniz

Cebrail23
1 ay önce - Pts 20 May 2019, 09:36

1.26 sından sonra izleyin Şehri Müdafaa bu olsa gerek

sayfa 1463
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET