Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1415
Eğin KEMALİYE
4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 15:56

Cebrail sen neyin derdindesin ? Bu takım 3 hafta öncesine kadar sahaya çıkamıyor kesinlikle Gaziantep Manisa vakasına dönüyordu.Adananın deplasman da kazandığı bu haftada kesinlikle taraftarından oyuncusuna herkes aklını başına alsın destek versin oyuncularda canlarıyla oynasın.Bu iş şakaya gelmez bu kadar emek verildi hop oturduk hop kalktık bu kadar kolay mı bırakacağız bu yarışı.? 3 haftada 7 puan alabilirse bu takım Allah’ın izniyle düşmez güven gelir herkes desteğe....

Bordo23
4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 18:36

Dünyanın en kolay işi eleştirmek, suçlamak ve şikayetçi olmak.Maalesef bizim taraftarlar en kolay yolu seçiyorlar.Daha ilk hafta teknik direktör yeni gelmiş, Mustafa Aksu yeni başlamış.Hemen suçlamalar başlıyor.Peki Elazığspor’u bu hale kim getirdi? Dolayısıyla gerçek fotoğrafı görmeyip, etsoyu, teknik heyeti suçlamak kolay.

En son Bordo23 tarafından Pzr 24 Şub 2019, 15:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cebrail23
4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 18:55

Bu takım küme düşerse 17 milyondan mahrum kalacağız beni eleştirenlere söylüyorum...

Cebrail23
4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 19:06

Eğin kemaliye kardeşim 3 hafta öncesine kadar takım yoktu diyorsun ilk yarıdaki kadroyu kim dağıttı kayyum etso 21 transfer yerine mevcut kadroyu koruyamadi gitmelerine izin verdi kimse ses çıkarmıyor buna ben hakli olarak eleştirince haksız olan ben oluyorum..

enestefanes23

4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 19:13

Selçuk Öztürk parasını kurtarmak için bu takımı kurtaracaktır bir şekilde. "Selçuk Öztürk başkanlığa geleceğine takım amatöre düşsün" cümlesi o kadar gereksiz bir cümle ki anlatamam. Bu kadar dik kafalı olmayıp maksimum fayda nasıl sağlanır onu düşünmek lazım. Adam zamanında kötü amaçla da olsa kendine muhtaç ettirmiş, ettirirken de kimse bir şey dememiş, ettirdikten sonra da kimsenin gücü yaptığı yolsuzlukları kanıtlamaya yetmemiş, laftan öteye gitmemiş. Adamın hatalarını savunmuyorum ama şuan o adama muhtaç olduğumuzu kabul etmekten başka çaremiz yok. Başkan iken borçlarını erteletir takımı rahatlatır en azından. Başka şekilde de kurtulamaz bu takım. Biraz gerçekçi düşünmekte fayda var.

Eğin KEMALİYE
4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 22:58

Bu olanlar 1. Sebep irfanın yüzünden oldu.Takımı zamanında bıraksaydı zamanında birileri sahip çıkardı.Selçuğa muhtaç olunmasının ve belirsizliklerin sebebi ise etso dur.1 martta seçim var Selçuk dışında kimsenin adaylığı ve projesi yok.Benim eleştirim Etso.Sebebi ise şu ana kadar ne tüzük değişikliği ne AŞ için adım atmadı.Aynı transfer döneminde alelacele yönetim kurmaya çalıştıkları gibi son dakika yönetimleri oluşturmaya çalışıyorlar.

Ercan23
4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 23:22

Selcuk Ozturk bu kulube kurtarici olacaksa takim batsin kapansin ben raziyim. Daha gecen gun Hazarkentli kardesim ne guzel ozetlemisti yaptiklarini. Hala o adamda ne buluyorsunuz anlamiyorum. Bir diger kardesim de demis ki Selcuk Ozturk parasini kurtarmak icin Elazigsporu da kurtaracak. Ah guzel kardesim adam haketmedigi milyonlarca lirayi goturdu zaten simdi de faizlerinin pesine dusmus. Onu alsa ne almasa ne. Zaten dunya kadar goturdu. Sizin Elazigspor sevginizden suph yok. Lakin o sahsi kurtarici olarak gormek gereksizce yorum yapmak Elazigsporumuza zarar verir. Inanin Etso Valilik bu takimi sahipsiz birakmadi birakmaz. O kan emici gelecegine takim dussun. Yine toparlaniriz. En azindan durust seffaf adamlar basta oldugunu bilirsek dustugumuz yerden cabuk kalkariz.

oguzhan23
4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 23:55

Yarın ki maç sürprizlerle dolu resmen olan takımı yollarda yordular milli maç arası yoktu bişe yoktu Urfadan Elazığa ordan Antalyaya ordan Ankara veya İstanbuldan Karabüke mantıklı yanı var mı bence yok olan parayı ulaşıma kamplara harcamayı tercih etmiş yönetim belliki belleri doğrulmaya başlamış hayırlısı

KRAL456
4 ay önce - Pzr 24 Şub 2019, 00:03

Ercan kardesim gercekten cok guzel ozetlemisti hazarkentli.Selcukozturku kurtarici olarak gören degerli arkadaslarimiz hicbirine itiraz etmedi.Cunku ozetlenen bilgi dogruydu.Dogruysa ve takima bu kadar zarar verildiyse tekrar eskiye donmenin mantigi ne?Etsonun son zamanlarda takima destegi tartisilmaz.Bu durumda

Selcuk ozturk aday degilim dedi aday oldu

Etsoyu elestirmeye basladi

kayyumu elestirmeye basladi

neden cok basit

Baskan olayimda hic birsey onemli degil.

Ercan23
4 ay önce - Pzr 24 Şub 2019, 00:24

Kral adamin derdi hem baskan olayim hem oncekinden daha fazla gotureyim mantigi. Dusunsene adam faizleri bile bile kurusu kurusuna tahsil ediyor. Madem o kadar istekli baskanliga sözde alacaklarindan feragat etsin de bizde samimiyetine inanalim. Adamain niyeti cok acik bu sefer tamamen batirmaya niyetli bir daha ayaga kalkmayacasina.

sayfa 1415
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET