Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1413
Bordo23
4 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 17:55

Ercan23 çok güzel yazmış, katılıyorum. Selçuk Öztürk’ü savunanları ben anlamakta güçlük çekiyorum.Bir Elazığsporlu olarak amatörde mi oynayalım, yoksa Selçuk gelsin başkan olsun, süper ligde mi oynayalım.Kesinlikle amötörü tercih ederim, Selçuk başkan olmasın.Zaten ilimizin ileri gelenleri buna fırsat vereceğini düşünmüyorum.Delegelerinde onu seçeceğini düşünmüyorum.

Hazar23
4 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 18:12

Selçuğun verdiği para da şaibeli faizi geçtim o kadar anapara verdi mi? Hadi onu geçtim bütün dosyalar ondan kalma kimseye doğru dürüst parasını vermemiş ama kulübün ona dünya kadar borcu var öde öde bitiremiyoruz.

birevim23
4 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 18:47

Selcuk baskan olmak istiyorsa alacaklarindan vazgecsin..gelsin baskan olsun.cozum bu kadar basit..gerisi hikaye..

alperenfatih
4 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 18:51

Mantıklı ama yine borçlandırması engellesin.

birevim23
4 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 20:06

Alıntı:
Mantıklı ama yine borçlandırması engellesin

Tuzuk te borclanma yetkisini kaldirin bakalim selcuk baskan oluyormu?

gadanalam
4 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 20:52

Bekamenga, Camara ve Akakpo hazır duruma geldilermi acaba. Bunlar olmadan cok zorlanırız. Karabuk macı cok zorlu gecer

hazarkentli
4 ay önce - Çrş 20 Şub 2019, 01:15

Döneminde Hazar Temizlik Firması aracılığı ile Belediyenin Temizlik ihalesini 5 yıllığına alan, 20 den fazla otobüs hattı, sanayicilerden alınan bağış desteği, Belediyeden akan oluk gibi para ile kulübü yöneten, 11 milyon liraya deniz Yılmaz ve Serdar Gürleri satan, yaklaşık 120 futbolcu transfer eden ve büyük kısmı Elazığspordan alacaklı olan, personele, teknik heyete , mal aldığı esnafa , kamp yapılan otelden zeytin peynir alınan esnafına kadar,kasabından bakkalına kadar, Doğalgaz Elektirik firmasınadan SGK ve Vergi Dairesine kadar ilgili her kurumun alacaklı olduğu 11 trilyon borçla aldığı takımın borcunu 70-80 trilyona çıkaran, herkesin alacaklı olduğu takımda üstüne birde kendisinin 35-40 trilyon alacaklı olduğu(nasıl oluyorsa) Öztürk mü takımın kurtarıcısı mı olacak?

Ercan23
4 ay önce - Çrş 20 Şub 2019, 08:02

Hazarkentli çok güzel özetlemişsin. Ama bizim balık hafızali insanimiz unutmuş çabucak. Hala onu isteyenlerin akil sagligini kontrol ettirmek lazim.

Bordo23
4 ay önce - Çrş 20 Şub 2019, 12:05

Gerçekleri hazarkentli çok güzel özetlemiş. Bizim taraftarlarda halen bu kişiden medet umuyor. Eğer bu yapılanları başka şehirde yapsaydı ismini bile anmazlardı, değilki aday olacak. Dün Antep valisi talimat verdi, savcılık soruşturma açtı. Gaziantepspor’un tüm hesapları incelenecek. Elazığspor’un neden hesaplarını mahkeme incelemiyor.

Chapo23
4 ay önce - Çrş 20 Şub 2019, 12:21

Hazarkentli güzel özetlemiş ama bizdeki sorun şu, Selçuk Öztürk’ün pisliklerini temizleyen bir yönetim haksız bir şekilde yıpratıldı ve görevlerinden uzaklaştırıldı vekillerin baskısı yüzünden ama aynı vekiller Selçuk Öztürk aday olsun destekleriz diyebiliyor?

sayfa 1413
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET