Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1290
Chapo23
1 ay önce - Cmt 17 Ksm 2018, 20:27

Tatos ülkesinden dönmemiş, parasının ödenemeyeceği için kulüp aramaya başlamış bir kaç güne serbest kalacak. Belediye başkanlığı için Ejder Açıkkapı ve Ramazan Gürgöze isimleri öne çıktı başkan adaylarından zaten umudumuzu kestik hiçbiri samimi değil en iyi 2 oyuncumuz kaybettik tek umudumuz önümüzdeki günlerde belli olacak Belediye Başkanı adayı..

KEMALİYE 23
1 ay önce - Cmt 17 Ksm 2018, 21:07

Ejder açıkkapı ve gürgözeye kaldıysa yandık mazaallah

KEMALİYE 23
4 hafta önce - Pzr 18 Ksm 2018, 19:57

Arkadaşlar İrfan yumakgilin yatacak yeri yok! Kongreyi 1.5 sonraya yaparak topçuların parasını karşılanamaz hale geldi.Bu arada Ejder yada Gürgöze olacağına sn yanılmaz olsun bunlardan 10 kat daha iyi

Chapo23
4 hafta önce - Pzr 18 Ksm 2018, 23:13

Elazığ Belediye Başkan adayı henüz resmi olmasada Ramazan Gürgöze olarak açıklandı, Elazığspor’umuzun ruhuna el Fatiha

alperenfatih
4 hafta önce - Pzr 18 Ksm 2018, 23:14

Palulu olmadan olmuyor mu.. Temayül den birinci mi çıkmış..

KRAL456
4 hafta önce - Pts 19 Ksm 2018, 07:20

Dún temayul yoklamsi elektronik ortamda yapildi.Ve sonuclar aninda genel merkeze iletildi.Eger Ramazan gurgoze ismi temayule gore dile getiriliyorsa temayuller genel olarak formalitedir.Eger arkadaslarin duyumlari ve bilgileri dogrultusunda dile getiriliyorsa gerceklik payi vardir.Bekleyip gorelim.

Fırat_444
4 hafta önce - Pts 19 Ksm 2018, 08:54

Elazığ Belediye Başkanı Gürsel Erol olmalı..Adama helal olsun geçen Halk tv de canlı yayında izledim. Vekil maaşını öğrencilere burs olarak veriyormuş. Elazığ'da işçi alımında yanlış hatırlamıyorsam 4000 küsür kişiyi işe yerleştirmede bire bir üstünde durdum diyordu ve kimsenin hakkı yenmeden herkes işine başladı dedi hele'de Murat kuşçu olumlu yazılar yazıyorsa Elazığ'da bu maya tuttu demektir. Adam Elazığ'ın tarımından sanayisine her konuda sorunlarına değindi dile getiriyor. Şunuda anlattı Hatta Rahmetli kamer genç sağlığında kürsüye çıkmış kendi söz hakkı bitince demiş'ki Sayın başkan şu bizim Elazığ milletvekilleri hiç kürsüye çıkıp konuşmuyorlar bana ilave beş dakika verinde Elazığıda anlatayım. Bende hiç hatırlamıyorum Elazığ vekillerinin kürsüde konuşmalarını...

alper23

4 hafta önce - Pts 19 Ksm 2018, 08:59

Arkadaşlar, Elazığsporumuz can çekişiyor, kapanmaya doğru gidiyor, siyaset yorumlarının bu başlıkta paylaşılması her ne kadar Elazığsporumuzu doğrudan ilgilendirse de Elazığspor başlığının kilitlenmesine sebep olacaktır. Anlayışınız için Teşekkürler.

Fırat_444
4 hafta önce - Pts 19 Ksm 2018, 09:41

Alper gakgom bak Gürsel Erol Elazığ sporun Elazığda'ki maçlarına gidiyormuş burada tek siyaset değil Elazığ sporda konuşuluyor. Bu arada her kes elini cebine atsın lafınan gakgoş olunmuyor.

Ercan23
4 hafta önce - Pts 19 Ksm 2018, 10:09

Alıntı:
Elazığ Belediye Başkan adayı henüz resmi olmasada Ramazan Gürgöze olarak açıklandı, Elazığspor’umuzun ruhuna el Fatiha

Chapo kardeşim aday o olursa seçileceği garanti değil ki? Sırf iktidar partisinin adayıdır diye oy verilmez bir insana. Kaldı kı adı geçen şahsın il başkanlığı sırasında yanına giden vatandaşa nasıl muamele yaptığı ortada. Ben şahsen belediye seçimlerinde adaya oy veririm. Vatandaşı hor gören tepeden bakan birine asla oy vermem.

sayfa 1290
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET