Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1267
KEMALİYE 23
1 ay önce - Pzr 07 Ekm 2018, 18:16

Arkadaşlar hep objektif olmaya çalıştım yine de objektif yorum yapacağım Selçuk’tan başlarsak Selçuk Ne yaptığını bilen ve bu işleri bilen bir yönetimin balını yedi.Kendi planı programı yahut transferde bile artısı hiç olmadı.Şatıroğlu her türlü plan program ve transferi yaparak gücü yettiğince devam ettirdi.Şerefiyle bıraktı.Selçuk ise yapması gereken herşeyi yaptı gece gündüz takımla antrenmana çıktı ve başarıyı kendi getirdi.Ama gördük ki kaz gelecek yerden tavuk esirgememiş.Süper ligde ise ucuz yoldan köşeyi döneyim dedi ve takımı bataklığa sürükledi.Karataş geldi büyük borç temizlerken ardında soru işaretleri bıraktı .transferlerde ve vizyonsuz projeler ile bugüne ortam hazırladı maalesef.Gelelim şimdiye bu takım bu durumdaysa başta şak şakçı taraftar grupları bütün olayları görmezden gelip Metin bulutu şakşakladı ve Murat Yümlü !!! yümlü neredeyse Karataşa haksızsın diyecek kadar vekil adaylarının arkasında gezdi ve çapına bakmadan bu işe girdi ve yaz dönemini heba etti.Son olarak ben Bela olarak görüyorum yumakgil geldi.Bu zamana kadar hiçbirşey yapamadığı gibi insanlara çamur attı ve yüzsüz birşekilde hala o koltukta oturuyor Dahası adamda vizyon yok herkes sövüyor içi cız bile demiyor.Yani Niyet hayır olmazsa Akıbet hayır olmaz Allah niyeti düzgün insanlar nasip etsin bu kulübe amin.Bence yönetim kesinlikle gitsin hoca ise Elazığlı yada Elazığ sevdalısı birileri olsun bunlar zor değil.Bu şehirde çok derin futbol kültürü var Süper ligin ilk 5 taraftarı arasına giren bu takım taraftarları bunları haketmiyor.Borç az istense düşsele çıkar bu takım yeter ki kimse hayinlik etmesin Yalnız kulübün üzerinde büyük belalar var

Ercan23
1 ay önce - Pzr 07 Ekm 2018, 18:43

Narkoz neden efsaneler grubundan ayrildi. Cunku efsanelerin eski adiyla genclik23 un lideri belediye itfaiyesinde gorevli. Belediyede calistigi icin taraftari belediye aleyhine bagirtamaz. Adam kendi isinden olmamak icin bunu kabul etmedi. Narkoz da madem sahsi menfaat icin Elazigsporu satacaksiniz yokum dedi. Bakiyorum maclarda genclik23 den en ufak bir tepki yok. Boyle taraftarlik olmaz. Takim sahipsiz takim kapanma karari alanlarin elinde oyuncak olmus. Genclik23 sampiyon takimin taraftari gibi sarkilar soyluyor.Bir yerlere muhtac olursan ilk tepkiyi sen cekersin. Bence taraftarlik kavraminin da sorgulanmasi lazim. Iyiye destek veren kotuye tepki koyan cesur yurekli mert taraftar kitlesi olmadan bu takim bir yerlere gelemez.

elazıglı gakkosh
1 ay önce - Pzr 07 Ekm 2018, 20:28

trilyonlarca masraf yaparak istanbula elazığı tanıtmaya gitmişler. elazığ istanbulda değil elazığda tanıtılır..yazıklar olsun...orcikle elazığı tanıtmaya çalışıyorlar..oysa elazığspor markası ile tanıtmak daha kolay ve mantıklı..

elazıglı gakkosh
1 ay önce - Pzr 07 Ekm 2018, 20:48

anlamıyorum..belediye 100 milyon verdi diyorlar halen daha bunların döneminin borçları var. Selçuk bıraktığında borç , 50 milyon, şimdi, gene ay o borç. Takımın hersene 15 milyon da geliri var sabit. nerde bu paralar. Verdi demekle olmuyor. Birazda bunların muhasebesini yapalım..100 tirilyon ELAZIĞSPORA girseydi ELAZIĞSPOR şimdi bu halde olmazdı kimse kimseyi kandırmasın..trond soliedin vranjesin horanın eski futbolcuların klüp çalışanlarının parası verilmemiş..elektrik parası verilmemiş..peki bu 100 trilyon nereye verilmiş..bunların kayıtları yokmu..bu kayıtları nereden görebiliriz..

elazıglı gakkosh
1 ay önce - Pzr 07 Ekm 2018, 20:53

istanbulda ki tanıtım günlerinde çekilen fotografa bakın..herkes elazığspor atkısı takmış..inanamıyorum..ne diyeceğimi bilemiyorum..

(+)

alperenfatih
1 ay önce - Pzr 07 Ekm 2018, 21:00

Resmen dalga geçiyorlar

elazıglı gakkosh
1 ay önce - Pzr 07 Ekm 2018, 21:16

son 30 yıldır güneydoğu elektrik parası ödemiyor..kimsenin gıkı çıkmıyor..vatanını seven elazığlının elazığsporu elektrik borcunu ödediği için icra üstüne icra geliyor..zırt pırt elektrikler kesiliyor..

diyarbakırspor, amedspor, batmanspor vanspor muşspor siirtspor vs vs bir tek kuruş elektrik borcu ödemediler ödemiyorlar..ama elektrikleri kesilmiyor..

elazığspora güçleri yetiyor..sebeb vatansever olmak..yazıklar olsun..

alper23

1 ay önce - Pzr 07 Ekm 2018, 21:40

Alıntı:
herkes elazığspor atkısı takmış..inanamıyorum..ne diyeceğimi bilemiyorum..

Rezalet diyorum başka bir şey diyemiyorum.

elazıglı gakkosh
1 ay önce - Pts 08 Ekm 2018, 10:39

elazığsporun elektriğini kesenlere..

sonuç: vatansever elazığ borcunu ödediği için cezalandırılıyor..borcunu ödemeyenlerinde elektrik borcunu biz ödüyoruz..ama elazığsporun elektriği kesiliyor..sahipsizlik budur işte..

Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş. (DEDAŞ) Genel Müdürü Murat Karagüzel, Şırnak kırsalı başta olmak üzere sorumluluk bölgelerindeki 6 ilde 1 milyon 800 bin abonelerinin bulunduğunu ancak, bu abonelerden yaklaşık 90 binini güvenlik ve gösterilen direnç nedeniyle okumakta büyük sıkıntı çektiklerini söyledi. Karagüzel, "90 bin aboneye tahakkuk çıkaramıyoruz, engelleniyoruz. Yani 90 bin sayacı okuyamıyoruz. Okunması için güvenlik güçlerinden yardım talep ediyoruz. Bütün önlemlere rağmen yılda bir veya iki kez okumaya çalışıyoruz" dedi.

Diyarbakır, Şanılurfa, Mardin, Şırnak, Siirt ve Batman'a eletrik dağıtımı yapan DEDAŞ'ın tahakkuk ve tahsilat konusunda güvenlik ve gösterilen direnç nedeniyle ciddi sıkıntılar çektiği belirtildi. DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, sadece Diyarbakır'a 520 bin aboneye bin 350 personel ve 340 araçla hizmet verdiklerini, personel sayısını 5 yıl öncesine göre 2.5 kat artrdıklarını ve abone sayısında da yüzde 20'lik bir artış sağladıklarını söyledi. Resmi kayıtlara göre yüzde 70-75 olan kaçak kayıp oranını yüzde 63'e düşürdüklerini ve yıl sonunda bunu yüzde 50'ye indirmeyi hedeflediklerini söyleyen Karagüzel, "6 ilde 1 milyon 800 bin abonemiz var. Bunlardan 90 binine tahakuk çıkaramıyoruz, engelleniyoruz. Yani 90 bin sayacı okuyamıyoruz. Okunması için güvenlik güçlerinden yardım talep ediyoruz. Kaçak ekipleri ve güvenlik güçleriyle gidip kontrol altına almaya çalışıyoruz. Bütün önlemlere rağmen yılda bir veya iki kez okumaya çalışıyoruz. Bu sayaçlara elimiz değsin, gözümüz görsün, biz bunun peşindeyiz" diye konuştu.

DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, Dicle Elektrik olarak hizmet bölgesinde karşılaştıkları sorunlardan da söz ederken, zaman zaman sayaçların okunamaması, görevlilerin engellenmesi, araç gereçlerin tahrip edilmesi gibi durumlarla karşılaştıklarını ifade etti. Karagüzel, "Şırnak başta olmak üzere bazı bölgelerde uzun süredir güvenlik sorunu ve dirençle karşılaşıyoruz. Ekipler okuma yapmak için kırsaldaki yerleşim birimlerine giremeyebiliyorlar. Bu sayaçları okuma ve tahakkuk çıkarma konusunda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız" diye konuştu.

elazıglı gakkosh
1 ay önce - Pts 08 Ekm 2018, 18:49

klübün dernek statüsünden çıkarılıp derhal şirket statüsüne alınması lazım..şirketleşmeden işlerin düzeleceği yok arkadaşlar, birbirimizi kandırmayalım..kolin inşaat şirket bünyesinde faaliyetlerine devam etsin..böylece delegelerin ibra ettiği bir bütçeden, şirket yönetim kuruluna hesap vermek zorunda kalan bir bütçe oluşturularak aşırı denetimsiz borç yükünden kurtulmuş oluruz..

ulusal bir klüp yerel bir dernek anlayışı ile yönetilemez..mantalitemizi değiştirmemiz gerekiyor..bakınız altınordu şirketleşti...futbolcu alan değil satan konumuna geçti..işte olay budur.

sayfa 1267
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET