Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1143
Tolga Dt
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 15:00

Kadir’in bu takımda işi kalmamış oraya alternatifleri değerlendirmek lazım. Alparslan olsaydı gol bulabileceğimizi düşünüyorum.

enestefanes23

2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 15:01

Maçın hakkı bizimdi ama şu Tatos'un Ozan Tufan'dan farkı yok şuan. Fiziğine bakmıyor. Koşamıyor da. Bulunduğu konum oyunu yönetecek konum ama o da yok. Top ne zaman gelse çalım deniyor ve %80 geçemiyor. Bu kadar rahatlık iyi değil. Tom da aynı şekilde. 4 kişiye çalım deniyor. Biraz gerçekçi oynamak lazım. Kadir tam bir fail zaten. Hocanın Serkan'a olan garezini hala anlamış değilim. Maçın adamı Murat Akça'ydı kesinlikle.

En son enestefanes23 tarafından Pzr 04 Şub 2018, 15:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ars23
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 15:02

Arkadaşlar yeni transferlerle ilk maçımızda takım oturma aşamasında geçen maçlara nazaran ben gayet beğendim hem de Ankaragücü zorlu bir deplansmanda deplansman takımına yakışır bir oyunla 1 puan almak bence tatminkârdı kaçırılan gollerden biri gol olsaydı bizim için galibiyet kaçınılmaz olurdu

hazarkentli
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 15:04

Bencede Alparslan olmalıydı.Kadir çok mücadele etti ama Alparslan kadar etkili bir oyuncu dğil, Hora nın kumaşı iyi ilerleyen haftalarda daha faydalı olur.Murat Akça son anda katıldı.Maşallah takımda sezon başından beri oynuyormuş gibi uyum sağlamış, en sorunlu bölgeye ilaç olmuş

Ars23
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 15:06

Arkadaşlar yeni transferlerle ilk maçımızda takım oturma aşamasında geçen maçlara nazaran ben gayet beğendim hem de Ankaragücü zorlu bir deplansmanda deplansman takımına yakışır bir oyunla 1 puan almak bence tatminkârdı kaçırılan gollerden biri gol olsaydı bizim için galibiyet kaçınılmaz olurdu

Hanköylü
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 15:34

Güzel oynadik 3 puanı kaciran bizdik ama 1 puanda iyidir bence önümuzdeki hafta denizliyi yenecez insallah evimizde

Cebrail23
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 15:38

Ya biz Elmar'ı neden Afrin'e göndermiyoruz , Ben bunun gibi savaşan adam görmedim de

hazarkentli
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 15:51

Elmar maçın adamıydı.Ayak basmadık yer bırakmadı.Adam boşuna İzlanda milli takımında oynamıyor.

Chapo23
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 18:25

Bir kaç hafta önce Soner form tutacak deselerdi kimse inanmazdı hakkını teslim edelim son iki maçtır iyi maçlar çıkarıyor hata yapmayıp gol de yemiyor

Tolga Dt
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 18:51

Aynen bugün Soner gayet iyiydi. İnşallah böyle devam eder.

sayfa 1143
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET