Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Emre demir23
7 yıl önce - Çrş 17 Ksm 2010, 20:11

Evet Elazığspor'umuz bugün Tokat'ı da yendi ve liderlik koltuğunu kaptırmadı inşallah şampiyon Elazığspor'umuz olacak ve istediğimiz yere gelecek.

Tolga Dt
7 yıl önce - Cmt 20 Ksm 2010, 12:30

Şehrimiz yıllar sonra tek yürek tek bilek Elazığsporumuza tam destek veriyor.

26 Maçtır yenilmiyoruz.

Bu hızla bence Bankasyadan Süper lige çıkmamız içten bile değil.
Müthiş bir kadromuz var ki şu an bu ligin kalitesinin çok çok üstünde.

Tokat maçında tribünlerin %90 ı doluydu.Müthiş bir atmosfer vardı.Takımımız tutuk başlasada devamı geldi.Her maçtan sonra Elazığspor Store mağazamız dolup taşıyor.Klübümüz seyirci ve forma satışlarından çok ciddi gelirler elde ediyor.

Tolga Dt
7 yıl önce - Pzr 21 Ksm 2010, 01:55

Çarşamba günü Tokat maçında bilet sırası almış başını gitmişti.Stad neredeyse tamamen dolmuştu.
Tahminen 15 bin civarında tribünde seyirci vardı.

(+)

levent çlk

7 yıl önce - Çrş 24 Ksm 2010, 16:00
Tokatspor dan Övgü

Tokatspor Fahri Asbaşkanı Mustafa Çevirgen, Elazığspor-Tokatspor maçında, Vali Muammer EROL’ un Maraton Tribünü’nde korumasız olarak maçı izlemesini yorumladı.

Murat ÇEVİRGEN’ in Elazığspor’da ki birlik ve dayanışmanı ile ilgili düşünceleri ise şöyle:

Mükemmel Bir Tablo

“Gerçekten mükemmel bir tablo. Elazığ 330 bin nüfusa sahip bir şehir ve gerçekten Bank Asya’yı hak ediyorlar. Tokat maçında yaşananlar olağanüstü bir görüntü. Elazığ’ın protokolüne hayran kaldım. Keşke bizimde böyle bir protokolümüz olsa!”

İlin valisi Çıkıyor seyircinin içine giriyor taraftar ile iç içe maçı izliyor ve takımı destekliyor. Gerçekten bu tablo karşısında imrenmemek elde değil. Biz Tokatspor olarak Elazığspor ile nereye kadar mücadele edeceğiz.

Yani bir Murat Şahin, bir Emin Yılar, bir Mustafa Çevirgen daha ismini sayamadığım birçok arkadaşımız var bizlerin vermesiyle bu iş nereye kadar gidecek. Belli bir yere kadar gidiyor ve tıkanıyor. Bizler iki üç yıldır vere vere tıkandık. Artık Tokatspor’a sabit gelirler lazım.

Kıskanıyorum

Gerçekten kıskanıyorum, kıskanmamak elde değil. Bu tablo karşısında söyleyecek başka bir şey bulamıyorum. Valisi, Bürokratı taraftarın içinde maç izliyor, takımın %60 gelirini temin ediyor. Biz bunlarla nasıl mücadele edeceğiz. Adamların bütçesi 6 trilyon, senin 3 trilyon , Tokat’ın 1 liralık sabit geliri yok. Maalesef hep cebimizden karşılıyoruz. Ama nereye kadar karşılayacaksın. Bu tablo karşısında diyecek fazla bir şeyim kalmıyor.

Protokole Çağrı
Sizlerde görüntülediniz bu görüntüleri Tokat kamuoyu ile paylaşırsanız inanınki onlarda bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini göreceklerdir. Şehrin havaya girmesi lazım, artık bir şeyler yapmak lazım. Bizler de elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bizim bu takımlarla mücadele edebilmemiz için; bizimde bu atmosferi, desteği bulmamız lazım. Bir şeyler yapmanın zamanı gelmedi mi?” diyerek, Tokat protokolüne çağrıda bulundu.

Kaynak;Tokat Gazetesi

Elazığ Valisi,Kolordu Komutanı,Belediye Başkan V.ninde aralarında bulunduğu protokol mensuplarının Elazığspor Formalarıyla maçı izlemesi,Tribünlere ayrı bir güzellik katmıştı.Hedef Süperlige geri dönmek olunca bunun ilk aşaması olan Bankasya 1.lig'e çıkmak için şehir kenetlenmiş durumda,Elazığ kentinin bu birlik ve beraberlikle ulaşamayacağı hiçbir hedef yoktur.

Emrah23
7 yıl önce - Prş 25 Ksm 2010, 01:51
ELAZIGSPOR

TOKAT MACINA GIDEMEDIM AMA VAN MACINDA STATDAYDIM MUHTESEM BI ATMOSFER VARDI HELE BI MEKSIKA DALGASI YAPILDI KI TAM SEYIRLIK BI GORUNTU. TARAFTAR OYLE BI INANMIS KI SAMPIYONLUGA INSALLAH SENEYE BANK ASYADAYIZ BU ARADA PROFESYONEL LIGLERDE YENILGI YUZU GORMEYEN 3 TAKIM KALMIS BUNLARDAN BIRISI DE TABIKI ELAZIGSPORUMUZ...TESEKKURLER OSMAN HOCA VE ASLANLARI.AKLIMA GELMISKEN SOYLEYEYIM ELAZIGSPOR LISANSLI URUNLERINE gittigidiyor.com ADRESINDEN ULASABILIRSINIZ.

ibrahim alıcı
7 yıl önce - Prş 25 Ksm 2010, 02:26

Alıntı:
Elazığspor Store Mağazamız açıldı hatta formamı bile aldım.

Elazığspor'u tebrik ederim.Elazığ'a ve Elazığspor'a her zaman bir sempatim vardır.

6 senedir Süper Lig'de oynayan,2008'de Türkiye Kupasını alan,Uefa'da ülkemizi temsil etmiş olan ve ligin son 5 senedir en kaliteli takımlarından biri olan Kayserispor'un bir store mağazası bile yok.

Kulüp Yöneticiliğini Organize Sanayi Derneği yönetmek sanan Kayserispor'un vasıfsız yöneticileri'de bu kente bir store mağazası açarlar,umudum yok ama.

Tebrikler Elazığ'a hayırlı olsun

Emrah23
7 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2010, 01:19

bugun elazigsporumuz kocaeli deplasmanina cikiyor kocaeli 10 haftadir yenilmiyomus ama suda bir gercekki gakkosumuzda 26 haftadir yenilmiyor insallah yenilmezlik serimizi devam ettiririz liderlik koltugunu sevdik insallah inmeyiz kirmizi grubun namaglup lideri bordo-beyaz beyaz grubun namaglup lideri bordo-beyaz
1+9+6+7=23

levent çlk

7 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2010, 01:23

Elazığspor-Kocaelispor Maçı yarın saat:13.30 da Kocaeli TV den naklen yayınlanacak.

Tolga Dt
7 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2010, 01:25

Alıntı:
1+9+6+7=23

Bu hesabı Devlet Bahçeliden aldın sanırım

Yarın çok önemli ve zor bir maça çıkıyoruz inşallah GAKGOŞ bumaçtanda anlının akıyla çıkacak.

Emrah23
7 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2010, 01:47

bolgesel amator lig 5.grupta mucadele eden elazig belediye spor bugun karsilastigi adana genclerbirligini 5-2 maglup etti ve tipki elazigsporumuz gibi liderlik koltugunu korudu.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET