Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 106107108109110   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 107
Vural Demir
1 ay önce - Pzr 22 Ekm 2017, 13:02

65 dönümlük yapay göl hasancikliya

Misafir 107

1 ay önce - Pzr 22 Ekm 2017, 13:09

Noluyor sehire. Teksasa donuyor plansiz buyuyerek.

ggrrbbzz
1 ay önce - Pzr 22 Ekm 2017, 13:57

(+)

Misafir 107

1 ay önce - Pzr 22 Ekm 2017, 14:46

Kahramanmaraş Kadın ayakkabısı üreticilerinin gözü Ortadoğu'da

Kahramanmaraş Kadın ayakkabısı üretiminde Türkiye'de ikinci sırada yer alan Kahramanmaraş, sektördeki payını artırmak için Ortadoğu pazarına odaklandı.

Misafir 107

1 ay önce - Pzr 22 Ekm 2017, 14:51

Kahramanmaraş'ta Osmanlı geleneği "sadaka taşı" uygulaması

Kahramanmaraş'ta bir okulda başlatılan Osmanlı geleneği "sadaka taşı" uygulaması sayesinde, dar gelirli ailelerin çocuklarının ihtiyaçları gideriliyor.

Misafir 107

1 ay önce - Pts 23 Ekm 2017, 21:13

Kahramanmaraş'tan Gaziantep'e Giden Otomobil Böyle Geri Döndü

Kahramanmaraş'tan tamir için gönderildiği Gaziantep'te gasbedilen lüks otomobil, parçalanmış halde bulundu. Otomobil parçaları polis ekiplerince bir kamyonete yüklenerek sahibine teslim edildi.

Misafir 2e7

1 ay önce - Pzr 29 Ekm 2017, 17:23

Kahramanmaraş Yıldızevler konutları için başvurular başladı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, dar gelirliler için yeni toplu konut yapımına başlıyor. Büyükşehir Belediyesi garantörlüğünde yapımına başlanacak Yıldızevler Konutları ile ilgili başkan Erkoç basın toplantısı düzenledi.

Misafir 26d

1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 01:35

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı: Kahramanmaraş’la ilgili projemiz var

AB Türkiye Delegasyonu Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölüm Başkanı François Begeot, “AB olarak Türkiye’yi desteklemeye devam edeceğiz ve umuyorum ki Türkiye bir gün AB üyesi olacak” dedi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile AB’nin ortak yürüttüğü proje kapsamında Siirt Fıstık Üreticileri Birliğince Siirt Organize Sanayi Bölgesinde 12 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere 35 bin metrekare alandan oluşan ve 43 milyon liraya mal olan Siirt Fıstık İşleme Tesisi’nin açılışı törenle gerçekleştirildi.
Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölüm Başkanı François Begeot, törende yaptığı konuşmada, bu kadar bu kadar güzel bir projeyi açıyor olmaktan ve Siirt’i ziyaret etmekten duyduğu mutluluğu ifade etti. “Anladığım kadarıyla Siirt, dünyanın fıstık üretiminin yüzde 5’ini karşılıyor. Bu nedenle de anlıyorum ki fıstık, bölge için çok önemli bir üründür. Fıstık için ‘Siirt’in pırlantası’ diyebiliriz.” diyen Begeot, bölgede fıstığın daha iyi koşullarda üretilmesi ve işlenmesi konusunda AB’nin bu projeye destek vermesinden mutlu olduğunu söyledi. AB’nin bu proje ile sebep Siirt’i desteklediği ve kobilerin desteklenmesine bu kadar önem verdiği konusuna değinmek istediğini dile getiren Begeot, şunları kaydetti:
AB olarak Türkiye’yi desteklemeye devam edeceğiz
“AB’de olduğu gibi Türkiye’de de gelişmişlik seviyesi diğer bölgelerden biraz daha geride kalmış bölgelere yardım yaparak aradaki farkı mümkün olduğunca azaltmaya çalışıyor. AB olarak Türkiye’yi desteklemeye devam edeceğiz ve umuyorum ki Türkiye bir gün AB üyesi olacak ve bu destekler devam edecek.” Projelerinin Siirt ile sınırlı kalmadığını, önceki ay Giresun’da lisanslı fındık deposunun açılışını yaptıklarını hatırlatan Begeot, Ordu’da bal, Rize’de çay, Kahramanmaraş’ta kırmızı biber projelerinin olduğunu sözlerine ekledi. Daha sonra tesisin açılışı yapıldı.

Olmazmi sizin bizim ulkeyle projeleriniz biz iyi biliriz.

Ali Kemal 80+
1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 22:04

Biraz farklı bir konu olabilir ama içeriğini bilmeden Ayla filmine gittim. Kore savaşında maraşlı astsubay Süleyman Dilbirliği ile savaşta sağ kalan bir kızın hikayesi. Muhteşem bir film muhteşem bir hikaye film izlediğim avmde (Eskişehir Espark) mfö konseri olmasına rağmen salonlar full doluydu.

Filmin reklamını filan yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ama tavsiye ederim. Soyadı Dilbirliği olan tanıdıklarım vardı onları arayıp sorucam

tilki123
1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 22:59

Ede sen bunu yazmasaydın haberimiz olmayacaktı allah razı olsun. Kahramanmaraşlı Gazimzin bir hikayesi ama benim ilk defa haberim oldu. Hemde Oscar adayı film.

(+)

sayfa 107
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 106107108109110   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET