Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Bodrum ve Gümbet Geceleri
« önceki   123 ... 484950   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 49
Gurbet Brian

1 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:24

Altınoluk, Didim, Gömeç, Kaş gibi yerlerde geryer beach değil. Rahatlıkla gidip oturabiliyorsunuz.
Bodrumda kumsal zaten çok az. Üç be tane halk plajı var Bitez, Gümbet ve merkezde birde Mehmet beyin attığı tenha yerler. Geri kalan yerlerde Denize giriebilecek tek yer yasadışı iskeleler yapan beach ler.
Türkiyenin en kaliteli plajının olduğu Kapıtaş plaji bile ücretsiz. Bodrumda kanazilasyonları döktükleri ateş pahası beachler paralı.

Haldun Turan

1 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:34

Senin gibi bir cimri Kaputaj plajına nasıl gidecekmiş onu da yazsana Brian?

Araban kaç lira benzin yakacak oraya gitmek için onu da hesapla Brian.

Dolmuşla mı gideceksin o sıcakda yazık ama onun da bir maliyeti var

Kaşda Kalkanda tatile gidip denize girmeye Kaputaj plajına giden insana ancak Allah ıslah etsin der insanlar ve bunu derkende bir güzel poposuyla güler

10 liralık tostun lafını eden adam gitde bunları bir düşün iyice komikleştin burada )

Kaputaja inmek için merdivenlerden aşağı inecek kadar sportmensin galiba Brian

Kaş Kalkan arasındaki o plajı burada yazıyor bedava diyorsun haha )

Mehmet abi bu komik arkadaş Kaputaj plajı için en kaliteli plaj diyor ama oraya nasıl gidileceğini yok sayıyor ne diyorsunuz bu çelişkiye?

Bu adam inin cinin top attığı bakir yerleri seviyor olmalı.

Çünkü dediği yer öyle bir yer.

Orada tesis yok insanlar yok o an oraya denize girmek için gelen turistler var ve tur otobüsleri var.

Orada durup fotoğraf çektirirler ah Brian ah

Asosyalsin diyeceğim ama o zaman Bodrumda ne işin vardı senin )

Gurbet Brian

1 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:53

Kaputaş plajına çalıştığım tur şirketinin servisiyle gittim. Çeşme gibi Bodrum gibi kazık yerlere para dayanmaz. Haldun bey beachleri fahiş fiyatlarını ateş pahası gece kulupleri savunmaya devam etsin. Zengin adam olmayana para dayanmaz 8 bin 10 bin lira maaş alanlar gidiyor oralara. Haldun bey pahalı değil diyorsa herhalde ahbapları var mutfaktan sokuyorlar.

Haldun Turan

1 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:59

Pahalı beach club'ları ve gece kulüplerini savunmadım bak bunu bile kavrayamamışsın cimri olduğun kadar kalın kafalısında

Bodrum geceleri başlımda birilerinin kılçıklık yaptığını görür ve sezinlersem o zaman devreye girerim kim denesin bunu yine devreye gireceğim anladın mı şimdi esas meseleyi ?

Basitleşmekte çığır açtın ama bana işlemiyor Brian bende Kaputaja turla gittim ama oraya hiçbir insan günlük denize girmek için gitmez ama öyle bir algı yaratmaya çalıştın cimri Brian )

Kaş Kalkan arası kaç kilometre onu da öğren cimri Brian ))

Yalanlarını saptırmalarını fesatlığının karşılığını alıyorsun ve almayada devam edeceksin Brian ben hiç yorulmam Brian bak seni bir güzel bilgilendiriyorum.

Bodrumda yediği 10 liralık kaşarlı tostun lafını eden cimri Brian ))))

Bodruma en son ekimde gitmiştim Bitezde çektiğim fotoğraflar var ana sayfaya çıkanlar oldu epey sakindi kimsecikler yoktu

Gelseydin ya girerdin denize bedava ))

Soruma cevap vermedin cimri Brian

Halikarnas Diskoya geçen yaz gitmiş gibi utanmadan yalan yazmasını biliyorsun da diskonun yıkılıp enkazının fotolarını buraya attığımda yüzünün ne oranda kızardığını niye demiyorsun?

Ah cimri Brian ah )

Sana çok sakin bir yer daha diyeceğim.

Kemer güzergahında Olimpos var orada ağaç evler var

Bohem yaşayan gençler kumsallar bakir orman içinden geçiyorsun barlar yok ama sadece bohem tipler var

Ama o ıssız sahillerde kafayı çekiyorlardır orası kesin ama sadece bira ile yetindiklerini sanmam anladın sen onu değil mi Brian?

Senin gibi cimriler için iyi bir alternatif olabilir diye düşünüyorum

Bu arada Marmaris geceleri başlığına gelip oradaki mekanlar hakkında dam muhabbeti yapmışsın yazık üzüldüm gerçekten. Evet Marmaris barları yanında bayan arkadaşı olmayanı pek içeri almaz

Ama adamın tipinde bir sıkıntı yoksa faul yoksa alabilirde ama demek ki sende bir sıkıntı görmüşler.

Şansına küs be Brian )

Ama sen bu cimrilikle Marmaris barlarında içeceğin bir içeceği vereceğin paranın da muhabbetini yapardın ))

Ben sana söyleyeyim haziranda Marmarisdeydim gittiğim ünlü bir barda yerli içecekler 20 -30 lira arasıydı gerisini sen düşün artık )

Alkolsuz içecekler ise 15 liraya vardı.

Gurbet Brian

1 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 21:22

Burası sizin başlığınız değil ki Haldun bey. Bu sitede hiçbir pano kimseye ait değilki ya. Ben eleştri yapıyorum kılçıklık yapıyorsun diye beni suçluyorsun. Pahalı diyorum cimrisin diyorsun pahalı değilmi yani. 10 TL kaşarlı dandik tost. 20 TL şezlong parası. 70 TL en ucuz kalnabilecek yer. Kumsalda susadık zaten kumsallarda yiyecek içeceği gözüne sokuyorlar 16 TL bir tane ufak bira parası. Yemekte peynirli gözleme 15 TL. Akşam yemeğide bir o kadar. Akşam kulübe gitsen 50 TL haraç veriyorsun kapıda, içkiler 25 TL'den başlıyor. Iki tane içecek alsan barda al sana 100 TL.
Alt alta topluyoruz şimdi. 250 TL etti günlük. Arkadaşlar bir tatil için günde 250 TL para harcamanın neysi normal ya. Bodrumda 1 haftada 2 bin TLye yakın para gidiyor.
Parası bol olmayan Bodrum'a gitmesin arkadaşlar. Onun yerine Kaş'a gidin, Karaburun'a gidin, Mersine Iskenderuna gidin. Datça'nın bile eline su dökemez burası.
Bodruma para dayanmaz gördüğünüz gibi. Birde burada fahiş fiyatları savunup normal bulmayana cimri deniyor

sayfa 49
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 484950   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA