Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Bodrum ve Gümbet Geceleri
« önceki   123 ... 4748495051   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 48
Gurbet Brian

1 yıl önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:01

Ya siz neyi tartışıyorsunuz Haldun bey ya. En ucuz büfede yedim 10 liralık kuru kaşarlı tostu. Bitezde falan gözleme tanesi 18 TL. Dürüm 15. Kumsalda 20 liradan aşağı değil. 1 haftalık kalacak yer en az 1000 TL. Ben denize bedava girmek istiyorum. Evimden şezlongumu veya havlumu yanımda kumanyamı getiririm ve kimseye para vermek istemiyorum. Ama beni deniz kıyısına iskeleye bile sokmuyorlar yasal hakları yok buna. Arabası olana otopark fiyatları 30 TL. Ama Bodrumda bunu mafya işine çevirmişler siz niye savunuyorsunuz ki.

En son Gurbet Brian tarafından Pzr 03 Arl 2017, 01:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Haldun Turan

1 yıl önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:04

Çeşme Dalyanda mütevazi kumrucu Hüsnü de bir kumru sandviç 12 lira kola 3-4 lira

Öyle hayvan gibi de adamı doyurmuyor ayrıca sen kusura bakma da mağarada mı yaşıyorsun zorla adama bunu söylettiriyorsun?

Mal mısın sen Brian haydi git şikayet et çünkü yaptığın mallık senin ama bir yere kadar arkadaş.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6177791#6177791

Al tıkla bak da bilgilen.

Çeşme Dalyanköyde yazlıkları olan yakın arkadaşımın evinde kalmıştım.

Sen bizimle dalga mı geçiyorsun Brian ?

Bodrumda yediği kaşarlı tosta 10 lira para verdi diye bunu yazıyorsun.

Denize bedava giremezsin paranı vereceksin paranı bayılacaksın az yada çok ne kadar alıyorlarlar alsınlar parası neyse vereceksin kuzu kuzu vereceksin kuzu kuzu bayılacaksın

Cimriliği de geçtin ama bana hava hoş.

Gurbet Brian

1 yıl önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:14

Alıntı:

Denize bedava giremezsin paranı vereceksin paranı bayılacaksın az yada çok ne kadar alıyorlarlar alsınlar parası neyse vereceksin kuzu kuzu vereceksin kuzu kuzu bayılacaksın?

Cimriliği de geçti bu herif.

Denize paraylamı girilir ya. Niye ödüyormuşuz sizin menfaatinizmi var bu adamlardan da bu kadar savunuyorsunuz. Denize parayla mı girilir bu sadece Bodrum ve Çeşmede böyle. Kumsala gidersin, yanında getirdiğin sandalyeye oturursun kumanyanı yersin. Bodrumda adamlar her yeri parsellemişler yasadışı iskeleler yapıp işgal etmişler. Pamuk eller cebe diyorlar 50 TL odettiriyorlar mafya gibi siz bunun neysini savunuyorsunuz çok pahalı ve zengin olmayanın giderse eğlenemeyeceği bir yer. Ben maksat kumsal ve denizze şahsen tercihimi Altınoluk, Gömeç, Didim, Kaş gibi mütevazi yerlerden yana kullanırım Bodruma para dayanmaz.

Haldun Turan

1 yıl önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:18

Parası nereye yeterse oraya gider insan.

Ayvalıkda da şezlong ve şemsiye ücretli orada yazlığımız var

Altınolukda da Ayvalıkdan yazlığı olan arkadaşımın teyzesinin evi var orada da iskele tarzında gençlerin takıldığı beach club'lar var

Paralı Brian paralı bayılacaksın ücreti Briannnnnnnnnn ))

Didim Altınkumda da şezlong ve şemsiyeye kıçını koyacaksan parasını vereceksin Brian kuzu kuzu hemde )

Gömeç de öyle

Bu arada Gömeç dedinde oranın sahilinde çok kalite Artur var süper bir site babamların bir ahbabının evi vardı gitmiştik bir kaç yıl önce.

Oranın sahilinde de şezlonglar ve şemsiyeler ücretli her yerde olduğu gibi ama senin gibisini oraya alacaklarını sanmıyorum

10 lira tosta para verirken bile ağlayan adamın orada da yeri olamaz.

Kaşı da zamanında gördüm turla haydi sana iyi Kaşa gitmeler. ))

Kabutaj plajına git sen o merdivenlerden in aşağıya üşenme oradan gir denize bak orada ücret yoktur ))

Ama şezlong ve şemsiye olayı devreye girince para vereceksin kaçışın yok ))

Mehmet DK

1 yıl önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:23

Alıntı:
Denize parayla mı girilir bu sadece Bodrum ve Çeşmede böyle. Kumsala gidersin, yanında getirdiğin sandalyeye oturursun kumanyanı yersin.

Bu durum Bodrum'da da var...Önceden birilerine sormak öyle gitmek lazım tabi..

Bak aşağıdaki fotoğrafı çektiğım yer ( Fener beldesi ) bedavaya girilen halk plajı...Tam senin istediğin gibi..

(+)

sayfa 48
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 4748495051   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA