Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
AntObüs - Antalya Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 42434445   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 43
ediz001

6 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 14:25

Alanyalılar veya Güney Akdeniz binerseniz gidersiniz. Ama bilet almanız lazımdır. Dimdirek avşallarda inebilirsiniz. Gazipaşa havalimani sıkıntılı bölgede o yuzdpen antalya havalimani en rahatıdır.

En son ediz001 tarafından Pzr 10 Arl 2017, 16:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

AhmetDemir

6 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 15:05

Degistirmekten vazgectim. Gecen yaz tramvayla otogara, otogardan Kemer e gecmistim. Onumuzdeki yaz da yine otogardan Alanya otobuslerini kullanicam galiba

Haldun Turan

5 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 23:00

Beldibi tatilimin dönüşünde Antalya Otogarından havalimanına beni götürecek Belediye otobüsünü kalkmadan çekmiştim

Antalya kartım sağolsun

(+)

ediz001

5 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 10:37

Antobüsün yeni bebekleri yılbaşından sonra hizmette arkadaşlar Karsan Jest+ marka olup araçlar 60 adedi burada geri kalanı yukarıda yatmaktadır. Yılbaşından sonra hizmete sokulacaktır. Toplam 100 adet gelmiş olup 100 adet BMC marka otobüs gelmiştir.

(+)

Samed M
5 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 03:31

Jest gördüm bugün ama hatlı değildi. Büyük ihtimal denemek için çıkardılar.

Küçük araçlar tabi olacaktır, yolcu potansiyeli olmayan yerlere on iki metre araç göndermek israftır zaten.
Bizim karşı çıktığımız dolmuşçu kavramıdır.
Türkiye' de az sayıda bilinçli belediye, dolmuşçuları tamamen şehirlerinden temizlemiştir. Belediye bu yatırımıyla dolmuşçu kavramını Antalya ulaşımından nispeten de olsa kurtarmıştır. Tebrik ve teşekkür ederiz.

M plakalı özellerde umarım en kısa zamanda hatlardan temizlenir. Hâlâ kokoreççi minübüsünden hallice J9' larla yolcu taşımaya çalışanlar var, yazık.

ECP plakalı araçlar bu sefer gerçekten görevlerini tamamlayıp emekliye ayrıldılar sanırım. Çok nadir görüyorum artık.
Hakkını vermek lazım, ne kadar arıza konusunda nazlı oldularsa da bir dönem Antalyanın bütün ulaşım yükünü çektiler üstüne de iki ulaşım devrimi sonucu oluşan kriz döneminde neredeyse hiç kontak kapatmadan çalıştılar. Vakti gelmişti artık emekliye ayrılmanın.

Toplu ulaşım bir kültürdür. Bu kültür ideolojiler, partiler veya tüzel kişilerin değişimine göre şekil almamalı ayrıca onların çıkarlarına hizmet etmemelidir. Toplu ulaşımın hizmet etmesi gereken tek şey halktır ve bu hizmet kusursuz olmalıdır. Burada bu kadar şey yazmamızın tek sebebi bizlerin çektiği sıkıntıları bizden sonrakilerin yani bizim çocuklarımızın çekmemesini istememizdir, bu da ulaşımda kamulaşmayla mümkündür.

ediz001

5 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 07:57

Kart takmak için antobusun oraya aldılar, takip geri gittiler.

Egelez
5 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 18:22

Yeni bmc lerin kaç tanesi hizmette

Egelez
5 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 11:24

Yeni otobüsler ne zaman hizmete girecek

CanYarkin

5 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 22:01

ECPlerin çoğu Antobüs garajda yatıyor. Kalanları GCK60 ve GCK76da görüyorum

Egelez
5 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 09:36

Ediz bey yeni araçlar bu gün hizmete basladimi