Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
AntObüs - Antalya Belediye Otobüsleri
« önceki   1234 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 3
ahmetstyx
7 yıl önce - Prş 02 Arl 2010, 17:31

güzel bir çalışma. keşke kent müzesi gerçekleşebilmiş olsaydı da oraya verebilseydiniz sergilenmesi için. ne malzeme kullandınız?

ysn1190
7 yıl önce - Prş 02 Arl 2010, 19:58

marangozdan tahta kestirdim ölçülerini kendim çizdm
reklamcılardan folyo aldım kapılarıda camcıya kestirdim tekerlekleride eski bir araba dan söktüm öle böyle derken yaptım ÇÜNKÜ ÇOK SEVİYORUM ŞEHİR İÇİ OTOBÜSLERİNİ

ysn1190
7 yıl önce - Pzr 12 Arl 2010, 17:19

yeni hatlar çıkmış beyler

207-örnekköy-masadağı

52-meydan su işleri

normalde ikiyüzle başlaması gerekirken 52 ne alaka anlamadımmm arkadaşlarrrrrrr

Utku ARDIÇ

7 yıl önce - Pzr 12 Arl 2010, 17:54

207 MASADAĞI-ÖRNEKKÖY

GİDİŞ: MASADAĞI-KÜTÜKÇÜ KÖPRÜSÜ-ESKİ SANAYİ-KONUKSEVER-ETİLER-KIZILARIK-ESKİ OTOGAR-KALEKAPISI-DOĞU GARAJI-CEBESOY CADDESİ-METİN KASAPOĞLU CADDESİ-TEKELİOĞLU CADDESİ-ÖRNEKKÖY

DÖNÜŞ: ÖRNEKKÖY-TEKELİOĞLU CADDESİ-METİN KASAPOĞLU CADDESİ-SAMPİ KAVŞAĞI-ARIK CADDESİ-ESKİ OTOGAR-MEVLANA KAVŞAĞI-KIZILARIK-ETİLER-KONUKSEVER-KÜTÜKÇÜ KÖPRÜSÜ-MASADAĞI

52 MEYDAN-SU İŞLERİ

GİDİŞ: MEYDAN-DEĞİRMENÖNÜ CADDESİ-CEBESOY CADDESİ-DOĞU GARAJI-FAHRETTİN ALTAY CADDESİ-İSMETPAŞA CADDESİ-HASAN SUBAŞI CADDESİ-CENGİZ TOYTUNÇ CADDESİ-GÜLLÜK CADDESİ-EMNİYET-SİGORTA ÇALLI-DOKUMA-HALİDE EDİP ADIVAR CADDESİ-SU İŞLERİ-AHMET VEFİK PAŞA CADDESİ-ERENKÖY MAHALLESİ

DÖNÜŞ: ERENKÖY MAHALLESİ-AHMET VEFİK PAŞA CADDESİ-SU İŞLERİ-HALİDE EDİP ADIVAR CADDESİ-DOKUMA-ÇALLI-EMNİYET-GÜLLÜK CADDESİ-CUMHURİYET MEYDANI-IŞIKLAR-TEVFİK IŞIK CADDESİ-BURHANETTİN ONAT CADDESİ-NARENCİYE CADDESİ-DEĞİRMENÖNÜ CADDESİ-MEYDAN

52 Numaralı Hat Özel Halk Otobüsü hattıdır bu hatta 1 ÖHO 1 AntObüs çalışır.

SAYGILARIMLA

omerbulbul
7 yıl önce - Cum 17 Arl 2010, 20:39
52 Nolu Hat

Eskiden belediye otobüsleri çalışırken. Meydan -Güllük -Suişleri diye bir hat vardı. Güzegah nerdeyse aynı. Tabi o zamanlar kalekapısı çift yönlü ulaşıma açıktı.Ben 1 saat içinde nasıl dönüp güzergahlarını tamamladıklarına hayret ederdim. Onun güzergahı meydan- değirmenönü cad- üçkapılar-kalekapısı-hükümet konağı-güllük-çallı-dokuma-burdur yolu-ahmet vefikpaşa cad- çamlıbek mah-erenköy-suişleri-orman müd-pil fab-dokuma-çallı-güllük-hükümet konağı-kalekapısı-üçkapılar-değirmenönü cad-meydan idi.Gerek okula gidip gelirken gerek amcalara gidip gelirken çok binmişimdir. özlüyorum

Utku ARDIÇ

7 yıl önce - Cum 31 Arl 2010, 14:29

208A VARSAK - UNCALI

GİDİŞ: ALAÇAM SİTESİ-VARSAK KÖPRÜSÜ-KARATAY LİSESİ-YENİ EMEK-ANTKOOP-ÇAĞLAYAN MAHALLESİ-DOKUMA-ÇALLI-SİGORTA-GÜLLÜK-100.YIL-DEVLET HASTANESİ-MELTEM-TIP FAKÜLTESİ-İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ-ALTINKUM-UNCALI

DÖNÜŞ: UNCALI-ÇAKIRLAR YOLU-TIP FAKÜLTESİ-ANTALYASPOR KAVŞAĞI-MELTEM-DEVLET HASTANESİ-100.YIL-GÜLLÜK-ÇALLI-DOKUMA-ANTKOOP-YENİ EMEK-KARATAY LİSESİ-VARSAK KÖPRÜSÜ-ALAÇAM SİTESİ

208 HATTINA TERS RİNG HAT OLARAK MİGROS-ALTINKUM UNCALI VARYANTINI OLUŞTURMAKTADIR

Ömer YILMAZ
7 yıl önce - Çrş 05 Oca 2011, 00:10

Merhabalar Bu yeni otobüslerin bir hattı vardı acaba kaldırıldı mı?
Havalimanı Çevreyolu Otogar Hurma arasında çalışıyordu.

M. Ali Özdoğan
7 yıl önce - Sal 11 Oca 2011, 23:47

antalya şehir içi otobüslerinin güzergah ve saatlerinin yazılı olduğu bir site var mı

emr_007
7 yıl önce - Sal 11 Oca 2011, 23:54

TABİ Kİ VAR EFENDİM...
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YENİLENMİŞ İNTERNET SİTESİNDE ŞEHİR İÇİ ULAŞIMIN BÜTÜN DETAYLARI VERİLMİŞ HEM ÖZEL HEMDE ANTOBÜS ÜN SEFER SAATİ VE GÜZERGAHLARI BELİRTİLMİŞ..İŞTE LİNKİ:
http://w3.antalya.bel.tr/content.asp?MAINMENUID=8 ...MENUID=102

Ömer YILMAZ
7 yıl önce - Çrş 12 Oca 2011, 00:16

52 nolu hatta çalışan belediye otobüsü 24 nolu hatla birlikte döşümlü olarak çalışıyormuş. Yani özel halk otobüsleri gibi çift güzergahlı

sayfa 3
« önceki   1234 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM